Аліса

Аліса - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Ім'я Аліса

Опис імені

Значення імені Аліса

Значення імені Аліса: «благородна»

Походження імені Аліса

Походження імені Аліса: ім'я походить від старовинного французького імені Аліс, або Еліс – короткої форми імені Аделаіс, яке в свою чергу було короткою формою імені Адалеідіс. Варіанти імені: Ада, Аделаїда.

Характеристика імені Аліса

Характеристика імені Аліса: Алісу відрізняє вроджена обов'язковість і те, що вона скрізь стає загальною улюбленицею. Їй властива прагматичність, охайність, ощадливість. Аліса також дуже бридлива. Аліса завжди доведе до кінця навіть найважчу справу. Вона об'єктивна і впевнена в собі. Володіє дуже сильною волею, яка може повністю пригнічувати більш слабкі особистості. Дуже вірна, здатна на справжню дружбу. Аліса завжди здійснює задумане. При цьому в ній є щось таємниче, приховане від інших. Їй властива стриманість. Вона ніколи не щадить себе і дуже багато на себе бере. Любов в її житті – головне. Але сімейному життю заважає активність і бажання зробити кар'єру в професіях, що відносяться до розряду чоловічих. Чудова господиня, любляча дружина і мати. Але занадто незалежна і володіє характером надто твердим для жінки.

Відомі особистості: це ім'я носила носила головна героїня книг Льюїса Керрола "Пригоди Аліси в Країні Чудес" (1865) і "Аліса в Задзеркаллі" (1871).


А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я