Анастасія

Анастасія - 4.8 out of 5 based on 5 votes

Ім'я Анастасія

Опис імені

Значення імені Анастасія

Значення імені Анастасія: "відродження", "воскресіння"

Походження імені Анастасія

Походження імені Анастасія: жіноча форма імені Анастасіус. Ім'я Анастасіус – це латинська форма грецького імені Анастасіос – "відродження, воскресіння"

Характеристика імені Анастасія

Характеристика імені Анастасія: Анастасія – найніжніша, найгарніша, і до того ж – найрозумніша. Незважаючи на тонку душевну організацію, розум у неї тверезий і аналітичний. Її люблять усі. Анастасія мрійлива і довірлива. Їй просто необхідні захист і підтримка. Дуже працелюбна з дитинства. Дуже привабливою є для протилежної статі. Врівноваженість характеру допомагає їй пристосуватися до життєвих незгод. Анастасія – інтроверт, занурений в себе. І дуже активна – її важко наздогнати у всіх відносинах. Вона жаліслива, але в чоловіки обирає найсильнішого і впевненого в собі чоловіка. Дружина – віддана й турботлива, самовіддана мати і відмінна господиня. Ладить із усіма родичами. Обожнює все красиве, витончене. При цьому сувора і наполеглива. Вона завжди залишається спокійню і щасливою.

Відомі особистості: Анастасія Приходько — українська естрадна співачка; Настя Каменських (справжнє ім'я — Каменська Анастасія Олексіївна) — українськаспівачка, учасниця гурту «Потап і Настя»; Анастасія Бородіна — українська гандболістка, призер Олімпійських ігор.


А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я