Христина

Христина - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ім'я Христина

Опис імені

Значення імені Христина

Значення імені Христина: "християнка".

Походження імені Христина

Походження імені Христина: це ім'я в усьому світі має велику кількість варіантів. Означає «християнка», або «віддана Христу». Деякі джерела вказують на значення: «Ангельський» або «Вірний», як переклад імені.

Характеристика імені Христина

Характеристика імені Христина: власниці цього імені мають сповільнену реакцію на події. Звикли все робити неквапливо, з почуттям, з толком, з розстановкою. Христя впевнено стоїть на землі, вважаючи за краще не витрачати час на ілюзії. Жінка на ім'я Христина дуже спостережлива. Вона від природи наділена міцною волею, її внутрішній потенціал величезний. Буває, що вона лінується. Для неї характерні вразливість і замкнутість.

Для Христини важливий у всьому ідеальний порядок. Ця риса її натури і приносить їй пізніше успіх. Її приваблює заняття наукою. Христина володіє розвиненою інтуїцією, але користується лише інтелектом. Заздалегідь ретельно продумує і планує свої вчинки. Аналітичний тип мислення допомагає їй вникати в суть проблеми. Легко знаходить спільну мову з людьми, хоча частіше спілкується з чоловіками. Христина вважає, що дружба з чоловіком можлива.

Батькам можна порадити з дитинства бути з Христиною лагіднішими і ніжними. Хлопцям краще не свариться з дівчиною з таким ім'ям. Вона відрізняється злопам'ятністю і не вміє прощати.

Христину оточують кількох справжніх друзів. Вона гостинна. Любить свою сім'ю. З неї, як правило, виходить сувора, але справедлива мама. Їй потрібен чоловік, за яким вона буде відчувати себе як за кам'яною стіною.

Відомі особистості: Христина Алчевська — український педагог, організатор народної освіти, дружина Олексія Алчевського, мати Григорія та Івана Алчевських; Крістіна Річчі — американська акторка; Крістіна Агілера — американська поп-співачка; Даліда (Іоланда Христина Джильотті) — співачка й акторка італійського походження


А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я