Долучайтесь до нашої групи Вконтакті, щоб бути в курсі новин.

 Одягалка Сансет Шімер

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Одягалка Сансет Шімер - 5.0 out of 5, based on 1 vote

Одягалка Сансет Шімер

 Поцілунки дівчат Еквестрії  Одягалка школа Еквестрії  Рок зачіска Пінкі Пай
Поцілунки дівчат
Еквестрії
 
Одягалка школа
Еквестрії
 
Рок зачіска Пінкі Пай 


 

Гра одягалка Сансет Шімер

Ось і скінчився ще один навчальний рік у школі Кантерлот. Для когось він був першим пробним роком навчання, а для когось останнім. Наприклад, як для наших дівчат гри одягалка Сансет Шімер він став завершальним та незабаром відбудеться випускний вечір, на якому буде прощання з улюбленою школою. І без сумніву наші спокусниці та знайомі чарівниці бажають бути неперевершеними на цій вечірці.
Ви не повірите, але дві з них головна героїня та Твайлайт Спаркл просто заздрять одна одній, тож навіть і на балу вирішили змагатися одна з одною зовнішнім виглядом та чарівністю. Але оскільки легендарна корона дівчат Еквестрії знаходиться в руках Сансет Шімер, давайте допоможемо їй перевершити всі очікування та бути найчарівнішою на цьому святі. Спочатку спробуйте одягнути красуню у чудову бальну сукню, а потім підберіть гарну біжутерію та модну пару черевичок.
Потім приступайте до зачіски, адже це одна з основних частин у зовнішньому вигляді принцес, через яку хлопці сходять з розуму. Тому обирайте на табло найоригінальнішу з них, а потім все оцініть своїм пильним поглядом та отримаєте схвальні погляди гідних цінителів. Будьте першою і неперевершеною у грі про Сансет Шімер.