Прикольні листівки з Днем Народження

Прикольні листівки з Днем Народження - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Прикольні листівки з Днем Народження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.32 (14 Votes)

Прикольні листівки з Днем народженняМи для вас зібрали декілька прикольних листівок на День народження. Серед них є звичайні, а є й анімовані. Але оскільки приколи різними людьми сприймаються по-різному, то ми приготували для вас окрім прикольних листівок бонусом кілька розіграшів на День народження.

Прикольні розіграші до Дня народження

Багато хто з нас напередодні дня народження – свого або когось із друзів, родичів – починають маятися: і подарунок треба піднести не абиякий, і привітання з днем народження знайти незвичайні і листівку бажано підібрати гарну. І ще дуже не хочеться, щоб повторювався заїжджений сценарій: сіли, привітали, випили, закусили, випили, потанцювали...

Тому варто приготувати кілька приколів та конкурсів, які пожвавлять атмосферу, всіх розвеселять. Такий День народження сподобається і не забудеться.

Прикольний розіграш під назвою Розбилася...

Для такого розіграшу вам знадобиться партнер.

Обережно розбиваєте пляшку або збираєте непотрібне скло. Складаєте шматки скла в підходящу коробку, не лінуйтеся обернути красивим папером та прикрасити бантами.

Перед врученням подарунка, дивлячись в очі імениннику, урочисто кажите:

- Мені хотілося, щоб ця дорога ваза прикрасила твій дім! – і робите пару кроків. Ваш партнер робить підніжку, ви падаєте, дзвін скла... Німа сцена.

Прикол Доміно

Якщо в компанії є хоча б одна людина, яка не знає цієї гри-розіграшу – весело все одно буде всім. Для неї потрібна досить довга, нічим не захаращена стіна.

Ведучий вибудовує всіх уздовж стіни, спиною до неї, плечі мають досить щільно змикатися. І пояснює, що всі мають повторювати за ним рухи та слова, але обов'язково – по черзі.

Ведучий, стає першим, зі словами «Геть ведмежа!» витягує руку й сідає навпочіпки. Те ж по черзі повторюють інші.

Коли останній присів – ведучий сильно штовхає сусіда плечем, різко завалившись набік. Вся шеренга нестійких сидячих гостей валиться набік мов доміно.

Не забудьте: ведучому слід встати у 20-30 сантиметрах від наступного за ним гравця, щоб було місце для деякого розмаху. І ще: у кінці варто поставити хлопців, бо відлетіти вони можуть досить пристойно. Найкраще число граючих – від 7 до 10 осіб.

Прикольний розіграш Магічне коло

Урочисто оголошуєте, що вам потрібен доброволець, якого ви зможете зачаклувати за допомогою банального шматочка крейди. Нею – крейдою - ви запаслися заздалегідь.

Добровольцю ви пропонуєте встати в середині порожнього простору і пояснюєте, що накреслите зараз навколо нього таке коло, з якого він не зможе вирватися: ні перескочити, ні переступити. При цьому ноги у нього будуть вільні, а от руки зв'язані за спиною. Розгарячивши жертву та глядачів, примовляючи – Не вірите? Не вірите? – ви крейдою малюєте коло. Фішка в тому, що малюєте ви його не на підлозі, а на самій жертві, де-небудь на рівні грудей, з піджака, або светру, або сорочки, обходячи його навколо і креслячи крейдою.

Виходу немає. Навіть не зняти одяг – руки-то зв'язані!

Прикол Мене візьме найсміливіший

Невелика картонна коробка з яскравим, помітним написом «Мене візьме самий сміливий», ставиться на рівень вище людського зросту, наприклад, на шафу або полицю.

Той, хто намагається зняти коробку – висипає на себе, на задоволення гостей, зливу конфеті.

Робиться це просто. У коробки вирізається дно, вона ставиться на полицю, заповнюється конфеті та накривається щільно кришкою.

Збірка прикольних листівок з Днем народження

Прикольні листівки до Дня народження 1

Прикольні листівки до Дня народження 3

Прикольні листівки до Дня народження 4

Прикольні листівки до Дня народження 5

Прикольні листівки до Дня народження 6

Прикольні листівки до Дня народження 7

Прикольні листівки до Дня народження 8

Прикольні листівки до Дня народження 8

Прикольні листівки до Дня народження 9

Прикольні листівки до Дня народження 10

Прикольні листівки до Дня народження 11

Прикольні листівки до Дня народження 11

Прикольні листівки до Дня народження 12

Прикольні листівки до Дня народження 12