Як схуднути в домашніх умовах без дієти

10 порад

Як схуднути в домашніх умовах без дієтиДля здорового та ефективного схуднення зовсім не потрібно мучити себе дієтами. Досягнути стрункої фігури, не важко. Досить виховати в собі прості, але надзвичайно цінні звички. Якщо ви не маєте бажання, то не потрібно рахувати калорії та слідкувати за показниками глікемічного індексу, зважуватись та вимірювати свої форми кожні два дні, та відмовляти собі в задоволенні. Організм можна перехитрити, а точніше кажучи - перепрограмувати. Як це зробити? Перевірте наші поради.

Мозку потрібен лише 21 день, щоб виробити нову звичку. Мало, чи не так? Тому варто зробити генеральне прибирання... з почуттям ситості – викинути непотрібні звички та замінити їх новими. Не треба бути надто радикальними. Якщо ви не можете відучити себе від підсолоджування чаю чи кави, кожного дня досипайте менше цукру, потім відмовтеся від нього зовсім. Можливо спочатку терпкі напої не будуть вам до смаку, але через кілька тижнів ви не зможете уявити свого життя без гіркої кави. Ось інші перевірені правила, дотримання яких допоможе вам схуднути в домашніх умовах без дієти та зберегти здоров'я.

Як ефективно схуднути в домашніх умовах без дієти? 10 порад:

1. З’їдайте половину тієї порції, яку ви з’їдали досі. Люди, що мають проблеми з надмірною вагою часто люблять подвійну порцію - віз картоплі на тарілці, що плаває в жирному соусі. На щастя, шлунок швидко зменшується в розмірах і можна ефективно використовувати цей факт. Через кілька десятків днів зменшених порцій, організм перестає вимагати більшого. І не потрібно відмовлятися ні від картоплі, ні від соусу.

2. Їжте повільніше. Ось ще одна цінний рада, як ефективно схуднути. Травлення починається вже в ротовій порожнині. Якщо добре прожувати їжу перед тим, як ковтнути, шлунку буде менше роботи.

3. Не доводьте до вовчого голоду, бо з'їсте втричі більше, ніж потрібно, щоб його задовольнити. Ви можете застосувати Схуднути вдома без дієтип'ятиступінчасту шкалу оцінки голоду. Якщо ви вважаєте, що ви "трохи" голодна (1), з'їжте фрукт, або жменю мигдалю, 4 - означає час, на солідний обід. Намагайтеся не доводити до отримання 5 за шкалою голоду.

4. Уникайте великих дієтичних гріхів, але дозволяйте собі маленькі грішки, тоді не буде відчуття, що ви знаходитесь на дієті. Замість молочного шоколаду чи шоколадних цукерок, оберіть гіркий. Замість цукерок з карамеллю, з'їжте з пластівцями та горіхами. Намагайтеся грішити не більше разу на день.

5. Не під’їдайте. Приберіть зі своїх очей подалі тарілку з цукерками, чіпсами, печивом. Краще за все, щоб ви взагалі не тримали вдома калорійних солодощів. І крапка.

6. Не ходіть по магазинах, коли ви голодні (бо ви можете порушити правило № 5).

7. Уникайте готових продуктів. Краще, щоб все, що ви їсте, було якомога менше оброблене. Якщо щось купуєте, погляньте на склад. Краще, якщо цукор не буде згадуватись в якості одного з перших трьох інгредієнтів продукту. Крохмаль модифікований та вся серія "Е" не допоможуть ні здоров'ю, ні фігурі.

8. Думайте про схуднення. Ронда Берн у бестселлері "Таємниця" пише: "Щоб досягти ідеальної ваги і мати ідеальне тіло (...) вкажіть скільки саме ви хочете важити. Зберігайте в душі образ самої себе, немов ви вже досягли цієї ідеальної ваги. Викликайте образи вашої фігури в такому вигляді, та дивіться їх як можна частіше. Якщо ні, то викличте образи тіла, яке ви хотіли б мати. Берн рекомендує також написати потрібну кількість кілограмів на аркуші і почепити на своє тіло .

Думайте про схуднення в домашніх умовах9. Робіть ізометричні вправи. Це відмінний спосіб, щоб ефективно схуднути в домашніх умовах без дієт! Звичайно, заняття спортом не завжди бувають доречні, але ці вправи можна робити під час чищення зубів, миття посуду, в черзі до каси. Вони засновані на напруженні м'язів в положенні стоячи, сидячи або лежачи. Стискаючи десятки (або навіть декілька десятків разів на день сідничні м'язи (стиснула, порахуй до трьох, і розслаблюй), ви доволі швидко зміцните м'язи, не навантажуючи суглоби. І навіть відсутність часу не перешкода.

10. Прянощі. Прянощі покращують обмін речовин. Замість солі використовуйте перець чилі. Вживайте добрий союзник стрункої фігури імбир.