Ім'я Арсен

Опис імені

Значення імені Арсен

"Мужній"

Походження імені Арсен

Арсен (грец. Αρσένιος, ἀρσεν) — чоловіче ім'я грецького походження, яке перекладається як «чоловічий», «мужній». Часто ім’я Арсен помилково вважається скороченою формою імені Арсеній, хоча насправді, навпаки, форма Арсеній походить від імені Арсен.

Характеристика імені Арсен

Арсен ВенгерСором'язливий малюк не додає занепокоєння батькам, спокійно займається своїми іграшками, не піддаючи своє життя небезпеці: розетки та інші заборонені об'єкти не викличуть інтересу малюка. Значення імені Арсен для хлопчика відкриває таку позитивну рису, як вміння чути старших, визнавати їх авторитет.

Арсеній часто мріє, надмірно розвинена уява не дає нудьгувати. Завжди оточений однолітками, яких приваблює вміння придумувати нові цікаві ігри.

У шкільному віці браком спілкування не страждає. Значення імені Арсеній для дитини асоціюється з природним умінням пристосовуватися у житті, використовуючи людей в корисливих цілях, сам має ретельно подумати перш, ніж прийти на допомогу. Визнання його здібностей вчителями має велике значення для досягнення успіхів у певній дисципліні.

Дитина легко піддається впливу, доля залежить від фундаменту, який зуміли закласти батьки в дитинстві. Для того, щоб навчити дитину піклуватися про інших, прищепити почуття відповідальності батькам просто необхідно завести домашню тваринку, в іншому випадку Арсен може стати справжнім егоїстом.

Вчиться добре, часто залишається в тіні через надмірну скромність та невпевненість у власних силах. Не бере участі у галасливих конфліктах та бійках, разом з тим образи не прощає, знайде спосіб помститися, виявивши винахідливість.

Тлумачення імені нерозривно пов'язане з умінням пристосовуватися до будь-яких життєвих умов. Хитрістю або іншими методами домагається поставлених цілей.

Арсен - творча особистість, захоплюється мистецтвом протягом усього життя, регулярно відвідує музеї, виставки, театри, для нього має значення духовне збагачення.

Образити молоду людину досить просто, він часто сприймає жарти, як серйозні образи.

Дорослий чоловік не перестає мріяти, намагається закривати очі на сувору реальність, занурюючись у світ ілюзій.

Основною перешкодою в спілкуванні з представницями прекрасної статі є сором'язливість та нерішучість. Це означає, що Арсеній в більшості випадків чекає прояву ініціативи з боку жінки.

Обраниця повинна мати привабливу зовнішність, вміти поводитися в суспільстві. Особливе значення в житті мрійливого романтика мають платонічні відносини, тому він іноді здається старомодним.

В процесі залицяння задаровує дівчину квітами, запрошує в ресторани, на театральні вистави. Є противником ранніх шлюбів. Якщо жінка розраховує на тривалі та серйозні відносини, необхідно навчитися створювати видимість значущості Арсена.

Дорослішаючи, вчиться поводитися з жінками, виявляючи природну хитрість та винахідливість на кожному кроці. При виборі дружини приділяє увагу матеріальному становищю її сім'ї, що позначає велику важливість соціального статусу коханої. Його обраниця має бути довірливою домашньої дівчиною, яка погодиться цілком присвятити себе веденню домашнього господарства.

Має значення вміння подружжя приймати гостей, справляти враження на оточуючих.

В колі близьких людей скромний чоловік перевтілюється - гостинний та привітний господар організовує веселі свята, піднімає настрій усім присутнім.

Уважний чоловік докладає максимум зусиль для створення гідних побутових умов. Займається вихованням дітей, вважає за краще виступати в ролі наставника. Не готовий допомагати дружині по господарству, вигадує «тисячі» причин для того, щоб не мити посуд та не виносити сміття.

На зради не здатний, вірний сім'янин намагається весь вільний час проводити з сім'єю.

Може стати дизайнером, інженером, водієм, викладачем в школі, у вузі, ювеліром, годинникарем. Терпіння та посидючість дозволяють досягти успіху в різних сферах.

Просування кар'єрними сходами залежить перш за все від впевненості у власних здібностях. Якщо батькам у дитинстві вдалося вселити хлопчикові, що він здатний на серйозні вчинки, то, значить, в зрілому віці це принесе плоди: чоловік стане керівником. При виборі професії, перш за все, має значення дохід, з рештою Арсен готовий змиритися.

Уміння контролювати емоції та хитрість допомагають впевнено просуватися кар'єрними сходами, якщо чоловік впевнений в своїх силах. Вміє використовувати людей в своїх інтересах, колеги вважають за краще дотримуватися дистанції з розважливим мовчуном.

Відомі особистості на ім’я Арсен:

Арсен Венгер — французький футбольний тренер

Арсен Мірзоян (Бабурка) — український музикант; автор та виконавець власних пісень.

Арсен Тетерук — громадський діяч, композитор.

Арсен Зінченко — український історик, громадський діяч.

Арсеній Котляревський — український органіст та музикознавець.

Арсен Чернявський — член Українського Генерального Військового Комітету.

Арсен Савадов — українських художник-концептуаліст та фотограф вірменського походження.

Арсен Каспрук — письменник та літературознавець.

Жак-Арсен д'Арсонваль — французький фізик та фізіолог.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ