Ім'я Данило

Опис імені

Значення імені Данило

"Бог мій суддя"

Походження імені Данило

Данило (Даниїл) – давньоєврейське біблійне чоловіче ім'я, поширене в азіатських країнах, походить від івр. דָּנִיֵּאל‎, але раніше воно вимовлялося дещо інакше –Данійель.

Характеристика імені Данило

Деніел РедкліфОбираючи ім’я Данило для хлопчика, ви наділяєте дитину неймовірною товариськістю. Малюка люблять та поважають майже всі: легкий характер, відкритість та чуйність викликають захват і у дорослих і у дітей. Також, цей малюк дуже слухняний, особливо він слухається маму, але ось безхребетним хлопчика назвати не можна, він може сказати своє вагоме «проти», якщо щось його не влаштовує.

Відкритість, артистичність, гнучкість та комунікабельність – таке значення імені Данило для дитини. Швидше за все, він буде улюбленцем у вихователів у садочку, та вчителів у школі. Тлумачення імені передбачає певну закритість, але це лише страх бути незрозумілим. Під шаром стриманості часто ховається романтична та чуттєва натура.

Цей хлопець завжди доброзичливий, і його дуже складно вивести з себе, практично до будь-якої людини він знаходить власний, особливий підхід, адже думкам, почуттям та діям людей він надає особливого, тільки йому зрозумілого значення.

Хоч у всіх інших сферах життя Данило проявляє завидну постійність та відповідальність, любовні відносини в період юності для нього – це щось парадоксальне, і він не може надавати їм доленосного значення.

Романтичний, але вітряний. Це означає, що він постійно поповнює колекцію розбитих їм жіночих сердець, сам не помічаючи того, що може заподіяти комусь серйозну душевну травму. Він влюбливий, але непостійний, легковажність – друга натура цього чоловіка, і мине досить багато часу, перш ніж він зможе стати здатним почати хоч трохи серйозні стосунки.

Яскравість та товариськість постійно привертає до нього жінок, він закохує в себе безпосередністю та дотепністю, енергійністю та інтелектом. Ідеальна жінка для нього – сильна, здатна терпіти нечасті «заскоки», терпляча та досить розумна.

Найбільша проблема Данила в тому, що він категорично не сприймає виставлення своїх почуттів на показ. Цей факт означає, що навіть з коханою жінкою він буде мізерно проявлятися в почуттях та емоціях. Хоч зовні він здається дуже відкритим, всередині він сповнений таємниць та загадок. Тому перший шлюб, частіше просто з інтуїтивно знайденої партнеркою, в більшості випадків приречений на розпад.

Але навчившись на своїх помилках, він все-таки зможе створити свою сім'ю, ідеальну, міцну, де дружина буде сприймати чоловіка таким, який він є, і не вимагати від нього дій, на які він не здатний.

З нього виходить відмінний батько, він буде самовіддано грати зі своїми дітьми, сам при цьому молодіючи. Він буде скрізь брати їх з собою – будь то дача, риболовля, або просто прогулянки на природі. Зі своїми дітьми він відчуває себе особливо значущим та захищеним.

Рід діяльності Данила має будуватися на принципах чіткого всебічного аналізу, інтелектуальної роботи та залізної логіки. У нього є задатки творчої натури, але частіше чоловікові більше подобається працювати головою, ніж проявляти фантазію та уяву.

Це означає, що з нього вийде відмінний вчений у сфері точних наук, де потрібно докласти максимум інтелектуальних здібностей: математика, фізика, інженерія та багато подібних професій. Особистісні якості цієї людини часто призводять до ідеї відкриття власного бізнесу, і якщо вже він візьметься – то доведе все до кінця та якнайкраще.

Аналітичний склад розуму і розвинена інтуїція дозволяє наперед прорахувати всі значимі кроки, обрати надійну стратегію розвитку власної кар'єри, і в результаті стати беззаперечним переможцем.

Відомі особистості: Данило Галицький — руський князь з династії Романовичів, правитель Галицько-Волинського князівства;

Данило Апостол — український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, голова козацької держави наЛівобережній Україні (1727—1734);

Данило Терпило — (отаман Зелений) — український революціонер, повстанський отаман;

Данило Заболотний  — український мікробіолог, епідеміолог;
Данило Яневський  — український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий; 
Даніель Дефо - англійський письменник та публіцист, відомий головним чином як автор «Робінзона Крузо»;
Деніел Резерфорд (1749 - 1819) англійський хімік та фізик;

Деніел Джейкоб Редкліфф - британський актор театру і кіно. Відомий як виконавець ролі Гаррі Поттера в однойменних фільмах, знятих за творами письменниці Джоан Роулінг;

Даніель Бернуллі - швейцарський фізик та математик.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я