Ім'я Євген

Опис імені

Значення імені Євген

"Нащадок шляхетного роду", "Шляхетний"

Походження імені Євген

Євген, також Евген (грец. Ευγένιος (Еугеніос), що походить від ευγενής (еугенос) — нащадок шляхетного роду, шляхетний, благородний). Ім’я утворено від, буквально: грец. εὖ (еу) — «добре» та грец. γένος (генос) — «народжений», «рід».

З Днем Народження, Євген!

Характеристика імені Євген

Євген КоноплянкаЗначення імені Євген для хлопчика має особливу інтерпретацію в юні роки. Дитина з ранніх років обладає сильними рисами характеру. Він нічого не боїться, готовий самостійно вивчати навколишній світ, незважаючи на одержувані шишки та садна. Тлумачення імені в ці роки — допитливість та сміливість. 

Значення імені Євген для дитини в шкільні роки набуває нових відтінків та гармонійно доповнює чоловічий склад характеру хлопчика. Дитина непосидюча, енергійна, любить бути першою в компанії. Для хлопчика має значення велика кількість друзів-однодумців, з якими він може активно проводити вільний час або прогулювати уроки.

В юності, не схильний до зайвої скромності Євген, стає центром уваги протилежної статі. Молодій людині подобається пильний інтерес з боку дівчат і він із задоволенням відповідає взаємністю. Однак справжня любов у житті нашого героя з'являється набагато пізніше.

З юних років Євген обладає чоловічою привабливістю та чарівністю. Це означає, що поруч з ним завжди знаходиться натовп прихильниць, з якими чоловіку вдається підтримувати любовні та дружні зв'язки. В молоді роки він не замислюється над серйозними стосунками і створенням сім'ї, для нього більше значення має вільне від зобов'язань життя та тимчасові зв'язки.

Ближче до тридцяти років у його голові формується певний образ жінки, який покликаний стати ідеалом, до якого він буде прагнути в пошуках майбутньої дружини. Кохання до чоловіка приходить не з першого погляду. Зазвичай він, після спілкування та кількох зустрічей з обраницею, починає розуміти, що це саме та жінка, яку він хоче бачити своєю дружиною. В іншому випадку наш герой припиняє розвиток відносин і вдається до нових пошуків.

Одружується Євген, керуючись не стільки теперішніми відчуттями, скільки впевненістю у своїй обраниці. Значення ролі майбутньої дружини в долі Євгена стає важливішим з кожним роком спільно прожитого життя. Для нього дружина стає єдиною коханою жінкою, яка часто допомагає йому досягти високого соціального рівня та запаморочливої кар'єри.

Сімейне життя для цього чоловіка означає логічне продовження дорослішання та змужніння його особистості. Одружившись, він бере на себе всі зобов'язання з утримання та забезпечення сім'ї. Незважаючи на те що заробітку не завжди вистачає на безбідне існування, в родині панує атмосфера любові та взаєморозуміння.

На щастя сім'ї великий вплив має те, наскільки дружина нашого героя буде доброю господинею та турботливою матір'ю. Чоловік буде проявляти невдоволення та конфліктувати з дружиною в разі її недбалого ставлення до ведення побуту або догляду за дітьми. 

Через свою велику любов до дітей чоловік буде надто уважний та ревний до їх виховання. Зазвичай у таких батьків виростають цілеспрямовані, добре освічені діти. Також важливе значення для нашого героя в сімейному житті має окреме житло, де він міг би відчувати себе господарем. Життя зі своїми батьками або батьками дружини буде негативно впливати на настрій та характер чоловіка.

Євген зазвичай починає працювати відразу після школи. Навіть якщо молода людина поступає до навчального закладу після школи, для нього має важливе значення матеріальний бік, незалежність від батьків. Професія, яку він обирає, буває пов'язана з творчістю, організаційною діяльністю, службою у військах.

З колегами у Євгена складаються дружні, довірчі відносини, завдяки доброзичливому характеру. Як працівник наш герой виявляє старанність та цілеспрямованість. Іноді енергійність та бажання працювати змінюються періодами занепаду сил та депресіями, а значить, в ці моменти важлива підтримка друзів. Для чоловіка має значення щоб робота була не нудною.

Самостійний бізнес, власна справа стане справжнім покликанням для нашого героя. У комерційній діяльності на Євгена чекає великий успіх та визнання. У будь-якій організаційній діяльності він доб'ється визнання та хорошого заробітку.

Відомі особистості: Гребінка Євген — письменник, педагог, видавець

Маланюк Євген — український письменник

Євген Коновалець — полковник Січових стрільців, начальний командант УВО, провідник Організації Українських Націоналістів

Чикаленко Євген - визначний громадський діяч, меценат української культури, агроном, землевласник, видавець, публіцист.

Сверстюк Євген — доктор філософії, редактор газети «Наша віра», президент Українського пен-клубу.

Євген Гудзь — вокаліст і засновник американського гурту Gogol Bordello, актор та діджей, українець за походженням

Євген Кошовий — український шоумен, телеведучий та актор.

Євген Коноплянка — український футболіст, півзахисник і віце-капітан збірної України.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ