Ім'я Кузьма

Опис імені

Значення імені Кузьма

"Космос", "Лад"

Походження імені Кузьма

Кузьма — — чоловіче ім'я, народна форма канонічного імені Косма, яке походить від грец. Κοσμᾶς, утвореного від κόσμος («Лад», «Космос»).

Характеристика імені Кузьма

Кузьма СкрябінБатькам доведеться несолодко з цим маленьким пустуном, усі покарання, хлопчик сприймає як особисту образу, намагаючись робити все на зло. Тільки конструктивний діалог та атмосфера розуміння вдома, може трохи заспокоїти невгамовного бунтаря.

Всі справи Кузьма звик робити з деякою поспішністю, через що можуть постраждати деякі результати роботи. У школі непосидючий, але якщо його зацікавити, може цілий урок сидіти не рухаючись, слухаючи вчителя. Намагається добре вчиться, вдома, поспішаючи робити уроки, часто може здійснювати дрібні помилки в домашньому завданні.

Обожнює спорт та змагання. Буде з задоволенням ходити на всілякі спортивні секції з футболу, плавання, фехтування та бойових мистецтв. У шкільному житті участі не бере, відразу після уроків йде додому, сідає за уроки, а після грає з друзями.

Не дивлячись на свою задерикуватість, добрий та чуйний до оточуючих. Його люблять однокласники й однолітки. Велике значення надає дружбі з розвиненими, розумними та інтелігентними людьми. Кузьма не уявляє собі такої дружби, в якій приятелі не підкоряються його волі.

У юному віці, значення імені Кузьма для дитини, обростає такими рисами характеру як наполегливість, дисциплінованість та спрямованість на результат. Здатний докласти максимум зусиль для досягнення задуманого, не відволікаючись на дрібниці.

Дуже чутливий, важко переживає поразки, плекаючи вражене самолюбство. Сприйнятливий та ранимий, але вміло маскує ці почуття під маскою холодності та байдужості.

Незважаючи на те, що оточений друзями, часто відчуває себе самотнім у великому колективі. Трохи суб'єктивний, не схильний «влазити у шкіру» інших людей, щоб зрозуміти їх думки і вчинки.

Має холодний, чіткий та аналітичний склад розуму, що дозволяє молодій людині ретельно досліджувати деталі того, що відбувається і поставити правильну оцінку. Обладає винятковою пам'яттю. Пам'ятає про зроблене добро, а й зла довго не забуває.

Кузьма приділяє великого значення власній зовнішності, одягу та аксесуарам. Намагається одягатися відповідно до останніх модних тенденцій.

У коханні та відносинах, значення імені Кузьма для хлопчика, розкриває раннє пробудження сексуальності та мужність. Найвразливіше місце - гордість. Це означає, що вміло зігравши на цьому почутті, партнерка може розраховувати на підвищений інтерес з боку чоловіка. Оскільки прагнення бути кращим та неперевершеним буде його штовхати на вчинки.

Категорично не розуміє жіночої психології, приділяючи значення логіці. Обладає сильною волею, і його практично неможливо змусити змінити рішення.

У родині, тлумачення імені Кузьма багато в чому залежить від виховання молодої людини. Хлопцю потрібна дружина, яка б вислухала всі секрети та деталі проведеного напередодні дня. Велике значення приділяє спокою, миру та затишку в домі. Це означає, що дуже любить, коли його оточують теплотою і увагою.

Долучає всю сім'ю до активного відпочинку та спорту. Дуже гостинний, любить похвалитися перед гостями своїми кулінарними шедеврами.

Дітей намагається розвинути духовно та фізично, відкриваючи в кожному творчий потенціал. Вчить з дитинства допомагати батькам, розділяючи обов'язки по дому між малюками.

Не дивлячись на те, що Кузьма вважає за краще проводити час в колі рідних людей, чимале значення в житті молодої людини займають друзі.

До вибору професії молода людина ставиться серйозно, обираючи справу, яка забезпечила б його матеріальні запити і задовольнила честолюбство. Має досить непогані організаторські здібності, а значить, вміє працювати на результат і збільшення прибутку. Ретельно підбирає собі команду фахівців, орієнтуючись не тільки на знання людей, а й на їх особистісні якості.

Може досягти висот у спортивній сфері, зарекомендувати себе як відмінний журналіст, адвокат або медичний працівник.

Відомі особистості на ім’я Кузьма:

Козімо Медічі — флорентійський банкір і державний діяч

Кузьма Заславський — волинський князь з роду Заславських на Острогу

Кузьма Безкровний — український громадський та політичний діяч

Кузьма Корж — український державний і політичний діяч

Кузьма Демидов — артист опери, драми і хоровий диригент

Кузьма Німченко — український бандурист, композитор і письменник

Кузьма Чорний (справжнє ім'я Микола Карлович Романовський) — білоруський прозаїк, драматург, публіцист

Кузьма Смаль — український етномузиколог і композитор, фольклорист

Кузьма Скрябін (справжнє ім'я Андрій Вікторович Кузьменко) — український співак, лідер гурту «Скрябін»

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ