Ім'я Матвій

Опис імені

Значення імені Матвій

"Божий дар"

Походження імені Матвій

Українська версія чоловічого імені біблійного давньоєврейського походження (івр. מתתיהו‎, Matithyāhū, Matithyāh) — дар Ягве (Бога), Божий дар. Старі форми імені:Матій, Матяш.

Привітання Матвія з Днем Народження

Характеристика імені Матвій

Матвій ШестопалЕнергетика імені Матвій не дуже сильна, зате чоловікові з цим ім'ям притаманні такі якості, як терпіння, такт, життєрадісність та доброта. Матвій приваблива та іскрометна людина, його душа завжди навстіж і це душа будь-якої компанії. Він уміє знайти потрібне слово, щоб підтримати близьку людину, при цьому сам Матвій в глибині душі вразливий та беззахисний, йому вкрай потрібні рада та схвалення оточуючих. М'який, веселий, відкритий, "простий" Матвій не має недоброзичливців, його появі ради завжди і скрізь.

Маленький Матвій рідко дружить з однолітками. Занадто податливий Матвій часто піддається глузуванням інших хлопчаків, тому він намагається триматися від них осторонь. Він багато читає, дивиться старі фільми, про щось мріє; скоріше всього ви можете застати його вдома, ніж на вулиці з іншими ровесниками. Обдарований хлопчик, він непогано малює і співає. Батькам необхідно в ранньому віці розвивати у своєму синові впевненість, цілеспрямованість, витривалість та вміння настояти на своєму. Якщо надмірно балувати та опікати Матвія, в майбутньому він стане інертним, нерішучим та слабким, не зможе домогтися успіху та відстояти себе.

Матвію найкраще даються професії, де необхідно близько спілкуватися з людьми. Менеджер, педагог, консультант відділу продажів - на цих теренах він проявить себе найкраще. Він геть позбавлений честолюбства, і лише завдяки природним здібностям, посидючості та працьовитості виділяється серед колег. Матвій відмінний виконавець, за що його високо цінує начальство. Однак, просувати його службовою драбиною ніхто не поспішає, часто керівництво починає користуватися добротою Матвія, доручаючи йому найвідповідальнішу роботу або перекладаючи на нього відповідальність т обов'язки інших менш акуратних співробітників.

Легкий та товариський Матвій з ранніх років має багато друзів протилежної статі, багато жінок з головою закохуються в нього. Скромність та сором'язливість заважають йому зробити перший крок до вподобаної жінки і, як правило, ініціатором роману стає саме жінка. Якщо він не одружився рано, то з роками, розпещений увагою слабкої статі, досвідчений численними романами, Матвій стане дуже прискіпливий до вибору дами серця. Його обраниця має бути розумна, красива, чесна. Заради коханої Матвій готовий на багато що, він стане прекрасним сім'янином, ніколи не обдурить і не зрадить.

Відомі особистості: Шаула Матвій — український військовий діяч. Один з керівників козацького повстання 1594—1596 під проводом Северина Наливайка, запорізький гетьман;

Стахів Матвій — український правник, історик і суспільно-політичний діяч;
Матвій Саф'ян — українськийметалург, учений в галузі листопрокатного виробництва;

Матвій Шестопал — український письменник, журналіст, науковець;
Матвій Гладкий — полковник миргородський Війська Запорозького, дипломат. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ