Ім'я Оксана

Опис імені

Значення імені Оксана

Значення імені Оксана: "чужоземка", "гостя".

Походження імені Оксана

Походження імені Оксана: Оксана – українська форма імені Ксенія, прижилася так, що два імені стали цілком самостійними. Однак це ім'я означає те ж, що і Ксенія. У перекладі із грецького Ксенія (др.-греч. ξενία) - "іноземка", "мандрівниця", "гостя", "гостинна", "мандрівниця", "чужоземка", "чужа". Втім, деяка різниця між впливом імені все – таки з'явилася - недарма вони століттями існували окремо один від одного. Оксани куди хоробріші і яскравіші Ксенії.

З днем ангела Оксана та Ксенія!

Привітання для  Оксани з Днем Народження

Характеристика імені Оксана

Оксана ЗабужкоХарактеристика імені Оксана: Оксани мають дуже твердий характер. У дитинстві це дитина похмура і замкнута, дівчинка не любить грати в галасливі ігри. Найбільше Оксанам подобаються настільні ігри, в яких потрібно проявляти увагу і кмітливість. Оксана навчається не дуже старанно, але успішність у неї відмінна. Вона потайлива, хоча подруг у Оксани багато, але ось довіряти вона нікому не стане.

У школі захоплюється літературою, музикою, географією, історією. Контакт з однокласниками знаходить насилу, але скоріше тому, що їй не було про що з ними говорити. Діти можуть просто не помічати Оксану.

Вразлива Оксана багато страждає від власної неврівноваженості. Зате і чарівності в ній багато, просто через край. Стійка, незговірлива жінка, Оксана тим не менше з дитинства виявляє потяг до затишного домашнього вогнища, до рукоділля та господарства.

При цьому доля Оксани зазвичай нелегка, а сама вона справляє враження такої собі відьми. Вона незалежна, самостійна, наполеглива, якщо вже визначила для себе ті чи інші цілі. Вона горда, розумна, але при цьому привітна і доброзичлива. Готова влаштувати справжню істерику, якщо їй стануть суперечити, але через годину "відійде" і радо прийме друзів. Оксана може бути по-справжньому запальною, душею компанії.

При першому знайомстві Оксана не впадає в очі – її зовнішність здається непомітною. Вона веде себе тихо, але в неї плани грандіозні, і вона постійно мріє про майбутнє.

Переконати Оксану в тому, в чому вона впевнена, абсолютно неможливо. Вона завжди залишається при своїй думці, навіть якщо у спорі у неї начебто закінчилися всі аргументи. Оксана скрізь і завжди відчуває власну перевагу, але від чоловіка відступається, якщо він дає їй відсіч при спробі покерувати ним. Вона намагається в жодному разі нікого не образити, але і дозволити, щоб образили її, не може.

У любові для Оксани найважливіше отримати опору і співчуття свого чоловіка. Щоб підкорити серце Оксани, потрібно викликати в неї почуття спорідненості. Якщо вона вийде заміж, то стає в сім'ї незаперечним авторитетом. Господарські обов'язки не любить, але старанно виконує, швидко і вправно, з чоловічим розмахом. Зіпсувати їй настрій вкрай легко, тож чоловікові доведеться набиратися терпіння. Натомість Оксана обожнює людей і дуже терпляче з ними займається.

Зі свекрухою вона не ладить, тож краще, щоб Оксана жила окремо від батьків чоловіка. Краще не давати їй приводу для ревнощів, бо вона дуже ревнива і сама шукає таких приводів, замикається в собі, якщо щось йде не так. Оксана однолюбка, але догодити їй важко, і в сімейному житті вона часто відчуває незадоволеність. Від партнера їй потрібні постійні докази того, що він її любить, перевірка почуттів на кожному кроці, і при цьому Оксані ще й потрібна незалежність, а то і верховенство у відносинах. Мало який чоловік здатний ужитися з її вибуховим характером.

Взагалі Оксана – людина, занурена у свій внутрішній світ, хоча вона може з досить заразливою ярістю відстоювати свої права. Вона досягає успіху в гуманітарних науках. Може бути кравчинею, редактором, журналістом, юристом, вчителем, рекламістом. Активна, рішуча і винахідлива, вона швидко рухається по кар'єрній драбині. А якщо десь Оксані не щастить, вона просто вважає, що ні в чому не винна, так склалося. Правда, працювати вона буде на совість, а її професіоналізм задовольнить будь-якого роботодавця. У вільний час Оксана із задоволенням читає.

Відомі особистості: Стешенко Оксана Михайлівна — українська письменниця і педагог; Петрусенко Оксана Андріївна  — українська оперна співачка; Соловей Оксана Дмитрівна , українська письменниця, перекладачка, етнограф родом з Полтави; Вікул Оксана Миколаївна  — українська балерина; Білозір Оксана — Народна артистка України, міністр культури і мистецтв України; Забужко Оксана — сучасна українська поетеса, письменниця, літературознавець.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ