Ім'я Софія

Опис імені

Значення імені Софія

"Мудрість", "Розум"

Походження імені Софія

Софія  (грец. Σοφία) — жіноче ім'я, яке походить від грецького «Σοφία» — «мудрість,розум».Також існує співзвучне ім'я "Соня" яке схоже до індійського sonā, що значить «золото».

Ім'я Софія згадується у літописах починаючи з 4-го століття. Воно стало дуже популярним, починаючи з кінця 1990-х років, і стало одним з найпопулярніших імен дівчат у західному світі протягом 2010-х років.

Привітання Софії з Днем народження

З днем ангела Софія!

Характеристика імені Софія

Софі МарсоМаленькі Софії імпульсивні та розумні. Вони охоче пізнають навколишній світ і гармонійно з ним співіснують. З ранніх років Софії справляють враження не по-дитячому мудрих та розважливих. Батькам слід оберігати їх від душевних потрясінь. Софії духовні та містичні, однак це не робить їх одинаками, навпаки, в компанії вони екстраверти, хоча рідко прагнуть бути лідерами. Дівчинка Софія часто вирішує спори, з друзями великодушна та щедра, здатна безкорисливо поділитися навіть улюбленими речами. Її охоче звуть брати участь в іграх.

Софії неконфліктні і цінують доводи розуму. Однаково добре їм підійде і науково-аналітична робота, і спілкування з людьми. Вони природжені психологи, розважливі та справедливі, в суперечці можуть зіграти роль громовідводу, миротворця. Софії люблять ділитися знаннями, з них виходять талановиті та захоплені своєю справою вчительки. Мислять вони завжди глобально, вибудовують загальну картину подій. Педантичні та уважні, неуважність в дрібницях свідчить, що справа їм нецікава. Софії стійкі та раціональні, глибока внутрішня духовність робить їх гармонійними і врівноваженими особистостями.

Піклуючись про інших, Софії часом забувають про себе. Зачасту схильні вибачати друзям, до себе ж нетерпимі до гостроти, вимогливі та критичні. Не люблять несподіваних візитів, поганого гумору, розхлябаності. Завжди готові прийти на допомогу, здатні безкорисливо працювати в ім'я вищої мети. Глибоко засмучені Софії можуть «випадати зі світу», відмовлятися від того, що відбувається і глибоко переживати в собі образи та невдачі. Для носіїв цього імені дуже важливі щирі вибачення. У бідах вони схильні звинувачувати насамперед себе і вже потім - інших людей.

Особисте життя Софій відображає їх раціональну чутливу натуру. У них завжди вишуканий смак, гардероб вони підбирають ретельно, одягаються виключно відповідно до ситуації. У ліжку можуть бути легковажні, болісно чутливі. Мають потребу як у фізичному, так і в духовному коханні, часто перебувають в стані закоханості. Підбирають партнера, який здатний прийняти їх такими, якими вони є. Софії дуже потребують уваги, часто одружуються від боязні самотності. Холодністю відповідають на холодність.

Вдома Софії воліють контролювати внутрішній лад, проте не приділяють занадто пильної уваги дрібницям. Для них головне - загальна картина. Діти Софії завжди акуратні і добре вчаться, мати ретельно стежить за їх успіхами. Софія рідко буває жадібною, але не допускає гармидеру в фінансах, не прагне до грошей, проте її принижує їх нестача.

Відомі особистості на ім'я Софія:

Софія Ковалевська (1850-1891)– видатний учений-математик

Софія Парфанович — українська письменниця, громадська діячка

Софія Станкевич — українська маляр і графік

Софія Тобілевич — акторка характерного плану, перекладачка

Софія Ротару — співачка

Софі Лорен — італійська акторка

Софі Марсо — французька акторка

Софія Коппола — кінорежисерка

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ