Ім'я Вероніка

Опис імені

Значення імені Вероніка

Значення імені Вероніка: "приносить перемогу" або "справжній образ"

Походження імені Вероніка

Луїза Вероніка ЧікконеПоходження імені Вероніка: походить від грецького імені Ференіке, яке означало "приносити перемогу" – від слів φερω "приносити" і νικη "перемога". Пізніше ім'я трансформувалося завдяки християнській легенді про святу Вероніку, яка витерла тканиною обличчя Ісуса, який йшов на розп'яття. На цій тканині залишився образ Христа, а ім'я Вероніка латиною означає "справжній образ" (icona vera)

Привітання з Днем Народження для Вероніки

З днем ангела Віра!

Характеристика імені Вероніка

Характеристика імені Вероніка: маленька Вероніка зазвичай з самого дитинства рассудительна і розважлива. Вона обожнює скарбнички, із задоволенням складає в затишне місце втрачені іншими речі. При цьому Вероніка тиха, ніколи не вередує, не слухається старших, не шумить, намагається допомагати з вихованням молодших братів і сестер. Вона ніколи не скандалить, не зводить наклепи, але і близьких друзів заводить рідко.

Доросла Вероніка практична і чудово оцінює все, що зустрічається на її шляху. Вона кмітлива, якщо мова йде про конкретні справи. Якщо Вероніка займається якимось творчим заняттям, наприклад, музикою, то виглядає вона крихкою істотою не від світу цього. Це помилкове враження, тому що Вероніка ніколи свого не втратить, завжди знає, чого хоче, і ніколи не дозволяє фантазіям та емоціям переважити свою практичну кмітливість.

Вероніка любить напускати на себе видимість пристрасності і піднесеності, натхнення і творчого горіння. Вона може навіть бути жертовною, пристрасною самовідданою, але все це більше напускне. Насправді Вероніка земна, і її природний стан – чесність і прямота.

Відомі особистості:
Луїза Вероніка Чікконе, американська поп-співачка і кіноактриса, відома під псевдонімом Мадонна;
Вероніка Морозова — українська поетеса (відома під псевдонімом Вероніка Морозівна) і перекладачка;
Вероніка Жанві — український модельєр; одна з перших українських кутюр'є, що досягли широкого визнання у західних домах моди. Із 2007 року тісно співпрацює зфранцузьким модельєром Пако Рабанном (Paco Rabanne);
Вероніка Черняхівська — українська поетеса та перекладачка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ