Червоний манікюр

Секрети та фото

Червоний манікюрЯкщо задати чоловікам питання «Як мають виглядати руки яскравою фатальної жінки-спокусниці», то більшості з них першим згадається манікюр з червоним лаком. І це не дивно, адже червоний манікюр – це вічна нестаріюча класика, над якою не владні модні тенденції. Однак варіанти оформлення нігтів в червоному кольорі в різні періоди часу все ж дещо відрізнялися один від одного.

Так, на нігтях модниць часто красувався червоний лак з витіюватими квітковими візерунками, потім в моду увійшли стрази та лінії, які змінилися блискітками і ліпленням, розміщеними на глянцевій поверхні лаку. Як же обрати найбільш модний червоний лак, та які існують секрети виконання подібного дизайну нігтів?

Червоний манікюр 13 Червоний манікюр 31

Червоний манікюр 19 Червоний манікюр 27

redred4 redred3

Варіанти дизайну червоного манікюру

Існує безліч варіантів виконання манікюру з використанням червоного лаку. Майстри нейл-арту часто експериментують не лише з «елементами» декору та візерунками, але й з самим кольором манікюру. Сам по собі червоний манікюр, фото якого представлені внизу статті, може бути виконаний у різних відтінках червоного. Крім того, цей колір може вдало поєднуватися з багатьма іншими, утворюючи яскраві та модні композиції. До найбільш вдалих варіантів виконання такого яскравого манікюру відносяться:

чорно-червоний – яскравий варіант дизайну нігтів, який можна сміливо віднести до класики. Поєднуючи червоне та чорне, важливо пам'ятати, що саме по собі це поєднання є дещо похмурим, тому для повсякденного використання його краще розбавляти прозорими квітами;

Червоний манікюр 2 Червоний манікюр 10

Червоний манікюр 7 Червоний манікюр 4

червоно-білий дизайн нігтів – найчастіше використовується для зображення новорічної та різдвяної тематики: сніговиків, ялинкових куль та інших. Однак квіткові та геометричні мотиви також вельми популярні і затребувані;

Червоний манікюр 30 Червоний манікюр 28

Червоний манікюр 2 Червоний манікюр 1

Червоний манікюр 3 Червоний манікюр 32

Червоний манікюр 24 Червоний манікюр 22

червоний з золотом – просто розкішне поєднання, яке підійде для будь-якого урочистого випадку. Якщо «золотом» прикрасити тільки безіменні пальці, вийде більш стриманий варіант дизайну. При цьому зовсім необов'язково використовувати для цього золотий лак, можна просто посипати щойно нанесений лак золотистими блискітками.

Червоний манікюр 29 Червоний манікюр 18

Існує безліч інших варіантів яскравого, сміливого червоного дизайну нігтів, які дуже сексуально виглядають, тож кожна жінка, яка вирішила прикрасити свої ручки таким сміливим манікюром, обов'язково знайде для себе щось підходяще.

Для червоного манікюру колір шкіри має значення

Як і під час вибору помади, обираючи червоний лак для прикраси своїх рук потрібно врахувати тон шкіри. Так, для власниць шкіри холодного відтінку найкраще підійдуть тони на синій основі. Також можна сміливо використовувати темні бордові та червоно-шоколадні відтінки. А ось мідних, бронзових та золотих відтінків варто уникати.

Червоний манікюр 26 Червоний манікюр 34

Жінкам зі шкірою теплих тонів підходять руді, томатні та каштаново-червоні відтінки, при цьому варто утриматися від вибору занадто темних відтінків. Якщо ви ніяк не зважитеся, який саме колір вам підходить найбільше, віддайте свою перевагу класичному червоному кольору.

red30 Червоний манікюр 10

Пам'ятайте, що обираючи такий яскравий колір, потрібно подбати про те, щоб лак був нанесений дуже акуратно, а нігті заздалегідь були приведені до ладу, інакше навіть наймодніший колір і купа блискіток не врятують манікюр.

Манікюр червоним лаком 25 Манікюр червоним лаком 20
Манікюр червоним лаком 23 Манікюр червоним лаком 21
Манікюр червоним лаком 18 Манікюр червоним лаком 17
Манікюр червоним лаком 16 Манікюр червоним лаком 15
Манікюр червоним лаком 13 Манікюр червоним лаком 12
Манікюр червоним лаком 11 Манікюр червоним лаком 9
Манікюр червоним лаком 7 Манікюр червоним лаком 5
Манікюр червоним лаком 4 Манікюр червоним лаком 8