Макіяж для зелених очей

Макіяж для зелених очейОчі зеленого кольору найяскравіші, їх не можна не помітити. Вони загадково манять і притягують погляди оточуючих. Колір зелених очей буває незвичайних відтінків в широкому діапазоні: від світлого зеленого до темно-зеленого з чорною окантовкою. Дівчатам з зеленими очима необхідно обережно і в міру застосовувати макіяж, оскільки до зеленої палітри підходять не всі кольори. Які ж тони мають бути в арсеналі зеленоокої красуні, як зробити правильний і гарний макіяж?

Правильний макіяж для зелених очей брюнетки

Зеленоокій брюнетці, яка має білу шкіру, треба використовувати в макіяжі сріблясті та золотисті відтінки тіней. Холодний тип шкіри буде прекрасно гармоніювати з бузковими або фіолетовими 

Макіяж для зелених очей брюнетки

тінями. Зелені відтінки використовуйте в болотних, темних коричнево-зелених тінях, в іншому випадку колірна палітра ваших очей буде згасати поряд з яскраво-зеленими повіками. Підійдуть рум'яна рожевого тону, а губи зробіть карамельними, бежевими або рожевими. Для вечірнього макіяжу брюнетка-зеленоочка може озброїтися червоною помадою всіляких тонів. Не варто для макіяжу зелених очей застосовувати синій і блакитний відтінок тіней. Обираючи рум'яна, слід виключити темні бронзові тони. Якщо у вас смаглява шкіра, використовуйте рум'яна відтінку персика і підбирайте теплі тони в тінях: бежевий, пісочний, коричневий. Губи фарбуйте помадою бежевих або світло-рожевих відтінків.

Гармонійний макіяж для зеленоокої блондинки

Власниці світлого волосся з зеленими очима брови слід підкреслювати за допомогою світло-сірого олівця. Якщо колір волосся більшМакіяж для зелених очей блондинки теплого тону, тоді виділіть брови коричневим олівцем. Коли колір волосся пшеничний, в тінях рекомендовано користуватися відтінками молочного шоколаду, золотистим, оливковим, темно-зеленим або сіро-коричневим. Ви прагнете до різноманітності, тоді можете включити в палітру колір сливи.

Для ефектного вечірнього макіяжу нанесіть на блискучі тіні бронзового кольору невелику стрілку за допомогою темно-коричневого олівця область верхнього повіка.

Стрілку потрібно трохи розтушувати. Рум'яна використовуйте бежевого тону, світло-рожеві або коричневі, якщо ваша шкіра засмагла.

Підходить помада ніжно рожевого кольору, ввечері можна нанести на губи помаду червоного відтінку.

Тіні рожевих відтінків створять ефект запалених очей блондинки, тому ними користуватися не слід.

Не малюйте чорні стрілки, замість них візьміть бронзові або коричневі олівці.

Відмінний макіяж для шатенки з зеленими очима

Макіяж для шатенки з зеленими очимаШатенкам слід виділяти брови тим самим тоном, що й волосся, інакше ви будете виглядати неприродно.

Тіні можна використовувати бурштинового і коричневого тону, під час вечірнього променаду можна користуватися насиченими коричневими, вишневими, рубіновими і блакитними тінями. Зеленими відтінками тіней користуватися не варто, можна просто нанести контур зеленим олівцем. Лайнер відмінно підходить для нанесення стрілок.

Стрілку ведіть від внутрішнього краю ока, виводячи її за зовнішній кут, але не опускайте донизу лінію. Не використовуйте рожеві і блакитні тони – ваш образ стане кричущим.

Ефектності макіяжу зеленоокій шатенці додасть туш коричневого кольору. Якщо ж волосся темно-каштанове, застосовуйте туш чорного кольору, в іншому випадку вії будуть виглядати блідо.

Обирайте рум'яна світло-коричневого або бежевого відтінку. Намагайтеся, щоб вони були саме світлі, бо з темними макіяж стане різким, особливо, якщо ви робите щоденний мейкап. З тонами помади шатенка може проводити експерименти, але краще обрати рожеву або фіалкову.

Особливості макіяжу для зелених очей та рудого волосся

Рудоволосі зеленоокі красуні можуть обирати палітру салатного і смарагдового кольору.Макіяж для зелених очей для рудого волосся

В щоденному макіяжі руді дівчата можуть застосовувати ліловий і світлий коричневий відтінок карамельного, пісочного, абрикосового кольору.

Для вечора підійде колір сливи, міді, бронзи або коричневий. Брови виділяють олівцем більш світлого тону, ніж волосся. У виборі кольору туші можливі варіації: чорний, коричневий або темно коричневий.

Обирайте рум'яна не помітні: світло-коричневі, темно-бежеві і трохи світліші від кольору волосся. Для вечора використовуйте колір помади, яка буде темнішою від волосся, в якості повсякденного мейкапу обирайте світлий тон.

Який макіяж підійде для сіро-зелених та каре-зелених очей?

Особливу увагу приділимо очам, в яких присутні два відтінка. Приміром, брюнеткам для макіяжу каре-зелених очей можна користуватися тінями блідо-лілового і болотно-зеленого, а також всіх тонів фіолетового кольору.

Для блондинок краще використовувати золотистий колір.

Туш вибирайте будь-якого тону, у вечірньому макіяжі можна застосовувати її в 3 шари, стрілки робіть тоншими.

Що стосується сіро-зелених очей, то слід звернути увагу на один нюанс: якщо мета полягає в тому, щоб виділити сірий колір, відтіняйте його за допомогою холодного сірого відтінку, або сіро-чорного (для вечора). Бажаєте виділити зелений колір, тоді користуйтеся зеленими тінями світлих тонів. До сіро-зелених очей підходять тони сливи, міді, оливок і лаванди, персика, бузку і холодний рожевий. Але уникайте синього кольору всіх відтінків, оскільки він затьмарить ваш колір очей.

Рекомендації щодо правильного макіяжу

Щоб макіяж був природним, прислухайтеся до порад:

В денному макіяжі віддавайте перевагу матовим тонам рум'ян і тіней. Блискучі тіні зроблять погляд втомленим, а в жарку погоду вони не будуть триматися та будуть обсипатися.

Щоб нанести макіяж, вам знадобляться тіні як мінімум трьох тонів. Перехід між тінями робіть плавно. Для цього має бути велика палітра, щоб комбінувати кольори.

Брови мають гармоніювати з овалом обличчя. Роблячи корекцію брів, подивіться на себе в дзеркало, проведіть умовну лінію від кінчика носа вгору через зіницю ока до брови. Зона брови, де проходить лінія над оком, є найвищою точкою брови.

Зробити погляд відкритим допоможе нанесення білих тіней під бровою як завершення макіяжу. Для вечора можна застосувати білі або бежеві перламутрові тіні.

Макіяж – це прояв вашої неповторності. Тому не бійтеся експериментувати і будьте завжди дивовижно красивими!