Маска з вівсяних пластівців

 

Маска з вівсяних пластівців з медом

Маска з вівсяних пластівців Існує безліч домашніх рецептів косметики з вівсянки. Сьогодні розповімо вам про маску з вівсяних пластівців з медом,яка живить і зволожує суху шкіру. Особливо добра ця маска в зимовий період, коли мороз та центральне опалення висушують шкіру, це відчувають навіть ті, чия шкіра зазвичай не схильна до сухості або лущення.

Щоб приготувати цю вівсяну маску, нам знадобляться:

Столова ложка вівсяних пластівців

Пів чайної ложки меду (багато не потрібно, інакше маска буде занадто липкою, її буде важко змити)

Чайна ложка гліцерину

Невеликий шматок марлі або бинта

Окріп

Як приготувати маску з вівсянки?

1.Вівсяні пластівці перетираємо товкачем в ступці або кавомолці.

2.Заливаємо пластівці окропом, зовсім трохи, до стану рідкої каші, і перемішуємо. Даємо трохи охолонути.

3.Беремо іншу миску кладемо на дно марлю і викладаємо на неї нашу кашу

4.Загортаємо пластівці в марлю і ретельно віджимаємо, щоб на дні миски залишилася тільки біла рідина без самих пластівців

5.Додаємо мед і гліцерин, ретельно перемішуємо.

6.Наносимо пензликом на обличчя, шию і зону декольте тонким шаром. Залишаємо на 10-15 хвилин.

7.Змиваємо теплою водою.

Механізм дії маски з вівсянки.

Звична нам магазинна косметика, призначена для зволоження і живлення шкіри, зазвичай включає 3 компоненти: натуральні екстракти (харчування), силікони (покривають шкіру тонкою плівкою і таким чином продовжують ефект зволоження) і зволожуючий компонент, яким нерідко буває сам гліцерин.

Маска з вівсяних пластівців з медом діє так само, тільки функцію силіконів виконує мед - натуральний і корисний для шкіри продукт. Завдяки своїй липкій текстурі, він у невеликій кількості залишається на шкірі навіть після того, як ви змили маску, і подовжує ефект. Овес і мед живлять шкіру. Гліцерин же потрібен для того, щоб нанесений на шкіру тонкий шар маски не висихав і не викликав відчуття стягнутості.

Ефект вівсяної маски.

Завдяки меду і гліцерину, маска не засихає на шкірі протягом всього часу, а навпаки, зволожує і живить шкіру. Ефект Вівсяна масказволоження зберігається досить довго. Після використання цієї маски з вівсянки частіше всього ніяких додаткових засобів застосовувати не потрібно, але якщо ваша шкіра дуже суха, то, змивши маску нанесіть на шкіру звичний вам крем.

Протипоказання маски з вівсяних пластівців і меду.

Протипоказання тільки одне - алергія на мед, яка, до речі, зустрічається досить часто.