Медові обгортання

Медові обгортанняМедові обгортання в домашніх умовах

Для догляду за шкірою, для боротьби з целюлітом, надлишковою вагою і набряками успішно застосовується медове обгортання в домашніх умовах. Це пояснюється унікальними властивостями меду, який містить цілий комплекс вітамінів і мікроелементів, що мають різні лікувальні властивості. Читайте тут докладніше про обгортання.

Що знадобиться для обгортання медом?

Обгортання можна зробити і в СПА салоні. Але недоліком даного методу вирішення проблеми є дорожнеча процедури.

Тому більшість жінок вважає за краще проводити медове обгортання вдома самостійно.

Маючи певний рівень знань і досвіду воно буде не менш ефективне, ніж салонна процедура.

Перед медовим обгортанням вдома, запасіться всім необхідним.

Вам знадобиться:

10 – 15 ложок натурального меду та інші компоненти суміші для обгортання;

скраб для тіла;

поліетиленове простирадло для обгортань або харчова плівка поліетиленова;

термоковдра або просто тепла ковдра, плед;

пензлик для нанесення суміші;

живильний крем або молочко для тіла.

Процедура медового обгортання

Не всі знають, як робити медові обгортання правильно. Заздалегідь будьте готові до того, що буде необхідно досить багато часу, бо процес цей не швидкий. Складається він з декількох етапів:

прийміть душ і ретельно очистіть шкіру від бруду і поту;

якщо ви збираєтеся робити «гаряче» обгортання, суміш для обгортання злегка підігрійте на водяній бані до температури 25 градусів. При «холодному» обгортанні суміш має бути кімнатної температури;

нанесіть суміш на шкіру тонким шаром, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам;

згори оберніться поліетиленовою харчовою плівкою. При цьому перший виток робиться на талії, потім спускаємося по лівій нозі донизу, потім піднімаємося по правій нозі до талії і, якщо необхідно, і вище. Буде краще, якщо хто-небудь вам допоможе – самостійно це зробити досить важко.

якщо ви робите «гаряче» обгортання, закутайте теплою ковдрою;

після процедури сполосніться під душем і нанесіть на шкіру живильний крем.

До відома! Найкраще робити медове обгортання на ніч, бо після нього треба відпочити і небажано виходити на відкрите повітря.

Маски для медового обгортання

Для того, щоб зробити медове обгортання в домашніх умовах рецепт має бути простим, складові легкодоступні та досить дешеві. Таких рецептів обгортання від целюліту існує досить багато. Рецепти для гарячого обгортання:

мед і молоко в пропорції 1:2;

мед і гірчиця;

мед і перець;

чистий мед без додатків.

Медове обгортання — мінус 3 кг

Курс з 5 процедур під назвою «медове обгортання мінус 3 кг» запросто прибирає з талії і стегон кілька зайвих сантиметрів.

Для цього готується медово-гірчична суміш з двох ложок меду, однієї ложки сухої гірчиці, однієї ложки оливкової олії. Суміш легко розігрівається на водяній бані і наноситься на проблемні зони.

Зверху треба замотатися поліетиленовою плівкою і сховатися під теплою ковдрою. Тривалість процедури приблизно від 40 хвилин до години.

Коли час спливе, необхідно прийняти душ і нанести молочко для тіла. Виконується обгортання 2 рази в тиждень.

Ця процедура не тільки прибирає зайві кілограми, але й робить вашу шкіру гладкою.

До відома! Оскільки гірчиця може бути дуже сильним алергеном, необхідно спочатку провести тест.

Для цього невелику кількість суміші нанести на шкіру і почекати. Ви повинні відчувати тільки легку печію.

Обгортання медомХолодне обгортання з медом

Якщо застосовується холодне медове обгортання рецепти трохи інші, до складу сумішей обов'язково входять мед і ефірні олії різних цитрусових.

Застосовується цей вид обгортання при незначній надмірній вазі і початкових стадіях целюліту. Суміш можна наносити тільки на проблемні ділянки.

Протипоказання медових обгортань

На жаль, у такого ефективного і дуже приємного способу боротьби із зайвою вагою, як медове обгортання протипоказання теж є.

Це, насамперед алергічна реакція на мед або інші складові сумішей. Не рекомендується проводити медові обгортання при вагітності і годуванні.

Якщо на тілі є які-небудь ушкодження, процедуру також необхідно відкласти.

Медове обгортання протипоказане в наступних випадках:

захворювання серця та судин;

варикоз;

деякі гінекологічні захворювання;

при грибкових захворюваннях;

гіпертонія;

запальні процеси.

Щоб процедура пішла на користь, і щоб не нашкодити своєму організму, потрібно добре уявляти собі, як зробити медове обгортання в домашніх умовах, якої тривалості має бути процедура і як часто вона повинна виконуватися.

Тривалість сеансу при «гарячому» обгортанні – близько півгодини, при «холодному» – близько півтори години. Що стосується частоти застосування, то найбільш ефективним є у перший місяць виконувати домашнє обгортання для схуднення через день, всього 10 – 15 процедур. Після цього зробити місяць перерви і знову провести 10 – 15 процедур, потім відпочити ще 2 місяці і виконати близько п'яти процедур.

Якщо стан вашого тіла вас влаштовує, то в подальшому досить проводити обгортання 1 або 2 рази на місяць.

Який обрати мед для обгортань

Щоб процедура медового обгортання дійсно допомогла у боротьбі з целюлітом, зайвою вагою та іншими проблемами, потрібно добре знати, який потрібен мед для обгортання.

Пам'ятайте! Що цілющими властивостями володіє тільки натуральний мед. Від штучного пуття не буде. Але це ще не всі вимоги.

При надмірному нагріванні всі корисні речовини меду зникають. Тому не варто купувати мед у магазині, якщо він продається в герметичній баночці – такий мед пройшов термообробку і ні на що не годиться.

Не вживайте також старий засахарившийся мед: він дуже важко наноситься на шкіру, а якщо його розігрівати, він і зовсім втратить всі свої властивості.

Не рекомендується також купувати мед у випадкових людей – велика імовірність обману. На вигляд і смак дуже складно визначити якість меду, тому краще всього купувати його у перевірених продавців, яким ви довіряєте.