Модні стрижки на коротке волосся

Стрижки на коротке волосся фото

Вишукана зачіска - це 100% перемога. Ви зважилися на оновлення образу? Обираєте нову зачіску? Ви там де треба. Ми не тільки покажемо все модні стрижки на коротке волосся, але й детально розповімо, як правильно підібрати зачіску з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей. При виборі нової зачіски важливі багато факторів - обрис та будова обличчя, вік жінки, Ваш стиль та переваги, спосіб життя і рід діяльності.

Часи, коли жінка не могла собі дозволити нічого, крім коси, давно минули. Все більше активних та впевнених панянок обирають короткі стрижки: хто за потребою, хто за «велінням серця». Але ж ці зачіски можуть стати відмінним доповненням модного вигляду у будь-якому віці і за будь-якої комплекції. Головне - вибрати саме свою зачіску. І в цьому ми зараз спробуємо розібратися.

Класичні стрижки на коротке волосся - каре та боб

До класичних коротких стрижок можна віднести каре та боб. І при цьому їх же легко охарактеризувати як провокаційні та новаторські. А все тому, що варіації цих зачісок так само унікальні і різноманітні, як і жінки взагалі. Що стосується згаданих класичних варіантів, то коротке каре на прямому волоссі з чіткими прямокутними або овальними лініями завжди є актуальним. У цьому сезоні його рекомендують доповнити густим рівним чубчиком, з довжиною до брів або трохи нижче. Звичайно, саме цей варіант передбачає насичений, природний колір волосся.

Короткий боб, традиційно оформлений на рівні вух з чітким густим зрізом, він добрий на прямому, здоровому волоссі. І чим густіша ваша рослинність, а також чим товщі самі волосинки, тим краще. В даному контексті, він буде краще виглядати у темних відтінках волосся.

Звичайно, ці зачіски варто вибрати представницям прекрасної статі, які і в іншому тяжіють в «вічної класики». Не залежно від їх віку.

Крім того, надавайте їм перевагу, якщо відчуваєте себе аристократкою або прагнете до образу леді.

стрижки на коротке волосся1

стрижки на коротке волосся2

стрижки на коротке волосся4

стрижки на коротке волосся фото 5

стрижки на коротке волосся фото 6

стрижки на коротке волосся фото 7

Види стрижок на коротке волосся

Починаючи з класики, Каре і Боб, та закінчуючи провокаційними Піксі та стрижками з виголеними скронями, кожна має свій характер, несе в собі певний сенс. Обираючи ту чи іншу зачіску, керуйтеся тим, які саме стрижки на коротке волосся Вам підходять, але й тим, який характер та враження Ви будете справляти.

Зовсім різною жінка буде в 50 років зі стрижкою Піксі або під хлопчика. Або з класичним каре. Пам'ятайте, що зустрічають за одягом. Або ультракороткі жіночі стрижки «під хлопчика" не такі жіночні, як каре та боб. Зовнішній вигляд формує характер та поведінку жінки, і навпаки. Стиль визначає наше нутро.

стрижки на коротке волосся фото 99

Коротка стрижка Піксі для енергійних жінок

Якщо ж, навпаки, хочете почувати себе енергійною, та ультрасучасною, задумайтеся про таку коротку стрижку як Піксі. А також перегляньте велике розмаїття текстурованих та шаруватих стрижок до лінії підборіддя.

Незважаючи на те, що зачіску Піксі "відкрила" для широкої публіки Одрі Хепберн в далекому 1953 році, вона знову на піку популярності. Швидше за все, цьому сприяє її універсальність. Адже «легким помахом руки» можна перетворитися зі скромного офісного працівника у завсідника рок-вечірок. Найбільш класичний її варіант на коротке волосся легко укладається і вимагає зовсім небагато часу.

піксі на коротке волосся фото 11

піксі на коротке волосся фото 12

піксі на коротке волосся фото 13

піксі на коротке волосся фото 14

піксі на коротке волосся фото 15

піксі на коротке волосся фото 16

Стрижки на коротке волосся з об'ємом

До речі, якщо вам просто необхідно додати додаткового об’єму маківці, то вам допоможуть всі ті ж згадані зачіски. Короткий боб з чубчиком завдяки градуювання додає об’єм.

Класичне каре на ніжці - ще один ідеальний варіант в даному контексті. Адже воно в принципі спочатку створено як раз для того, щоб підкреслити густоту волосся на маківці та витонченість довгої шиї.

Сюди ж можна віднести Піксі та шаруватий короткий каскад. Однак, в цих зачісках акцент робиться ще й на укладанні, щоб не отримати зворотний ефект.

Стрижки на коротке волосся з об'ємом фото 21

Стрижки на коротке волосся з об'ємом фото 22

Стрижки на коротке волосся з об'ємом фото 23

Стрижки на коротке волосся з об'ємом фото 24

Стрижки на коротке волосся з об'ємом фото 25 

Короткі стрижки для тонкого волосся

Хочете мати модну стрижку на коротке волосся, але при цьому у вас тонке волосся, придивіться до зачісок у стилі гранж. Весь сенс його в «природній недбалості». За основу ви можете взяти будь-яку універсальну коротку зачіску: боб, каре або боб-каре. А тепер додайте легкі хвилі за допомогою щипців. Накрутивши волосся у різних напрямках, ви отримаєте той самий необхідний вигляд.

Напевно, тому укладання гранж настільки затребуване і популярне, адже ми можемо самовиразитися, вибравши щось за основу, а потім круто змінитися, відповідно до нашого настрою та обставин.

Короткий «сесон» також дуже хороша стрижка для тонкого, позбавленого об’єму волосся. Крім того, її можна обирати у будь-якому віці.

Ще одна знахідка для тонкого волосся - коротка стрижка Shag або «кудлата». Для неї волосся вистригаються секційно, максимально відтягуючи. В результаті виходить вкрай багатошарова і розпатлана, але дуже трендова зачіска.

Короткі стрижки для тонкого волосся фото 31

Короткі стрижки для тонкого волосся фото 32

Короткі стрижки для тонкого волосся фото 33

Короткі стрижки для тонкого волосся фото 34

Короткі стрижки для круглого обличчя

Деякою проблемою для вибору короткої зачіски є кругла форма обличчя. Для неї підійдуть такі стрижки, як: Піксі з довгим чубчиком, скорочений градуйований боб з асиметричним проділом, А-боб з косим чубчиком, асиметричний боб, гарсон з довгим чубчиком та асиметричним проділом. Та й взагалі велика кількість асиметричних стрижок. Найголовніше, варто уникати прямих чубчиків та віддавати перевагу рваним і косим. Легкі хвилі додатково скрашують риси круглого обличчя.

короткі стрижки для круглого обличчя фото 41

короткі стрижки для круглого обличчя фото 42

короткі стрижки для круглого обличчя фото 43

короткі стрижки для круглого обличчя фото 44

Стрижки на коротке волосся для жінок 30 років

30 років - це вже певний статус. На нього орієнтуються дівчата при виборі зачіски. Якщо вам виповнилося 30, але ви відчуваєте себе молодою та енергійною, підкресліть це, додавши до звичних класичних варіантів коротких стрижок окремі структуровані пасма. Це дозволить надати всьому образу грайливості.

Цікавим варіантом може стати зачіска в стилі паж. Вона підійде тим леді, які не хочуть зайве омолоджуватися, при цьому готові підкреслити свій аристократизм та елегантність.

стрижки на коротке волося 30 років фото 51

стрижки на коротке волося 30 років фото 52

стрижки на коротке волося 30 років фото 53

стрижки на коротке волося 30 років фото 54

стрижки на коротке волося 30 років фото 55

стрижки на коротке волося 30 років фото 56

стрижки на коротке волося 30 років фото 57

Короткі стрижки для жінок 40 років

Леді за 40 варто поекспериментувати з короткою стрижкою «драбинка». Адже саме в цьому віці істотно починають проявлятися фізіологічні зміни волосся. Хтось помічає, що воно стало швидко ставати жирним, хтось, навпаки, зазначає їх підвищену сухість та млявість. Драбинка дозволить додати їм об’єму та життя, а великі кучері для волосся, яке швидко забруднюється, дозволять йому навіть увечері виглядати більш доглянутим, а не «висячими бурульками».

Крім того, до омолоджуючих стрижок можна віднести варіант «під хлопчика». Гарсон - це стрижка перевтілення. Вона прийшла з Парижа, де сотні жінок постриглися під героїню роману, який так і називався - «Гарсон». Емансиповану, але при цьому жіночну хвилю підхопила Коко Шанель.

Тільки не забувайте, що ця зачіска не буде добре виглядати в разі, якщо у вас є проблема із зайвою вагою або неправильної форми вушні раковини. Крім того, цей варіант короткої стрижки категорично не підходить представницям прекрасної статі з круглою формою обличчя. Ідеальними для неї є вузькі, овальні або навіть незграбні обличчя, на зразок хлопчачих. Та й взагалі, стилісти рекомендують обирати її в тому випадку, якщо ви дійсно внутрішньо готові залишатися веселою та відчайдушною, впевненою і не озиратися на думку «бабусь на лавці».

І ще один загальний момент: всі короткі зачіски зміщують частину уваги на шию. Тому, якщо зона декольте у вас, м'яко кажучи, не ідеальна, а шия покрита зморшками, це не означає, що від короткого волосся потрібно повністю відмовитися. В цьому випадку не забувайте про симпатичні шийні хустки, шарфики, гольфики та великі прикраси, які допомагають «замаскувати» недоліки.

Короткі стрижки для жінок 40 років фото 61

Короткі стрижки для жінок 40 років фото 62

Короткі стрижки для жінок 40 років фото 63

Короткі стрижки для жінок 40 років фото 64

Стрижки на коротке волосся після 50 років

А ось жінкам після 50 стилісти знову пропонують придивитися до згаданого короткого каре. Адже це дуже багатолика стрижка на коротке волосся, легенда! Вона може бути багатошаровою, асиметричною, каскадною. Добрий майстер допоможе підібрати саме ваш варіант. Крім того, не варто лякатися чубчиків. Багато жінок вважають, що за ними важко доглядати. Але, у переважної більшості леді після 50, волосся як раз стає сухим. Крім того, добрий, не короткий чубчик закриє мімічні зморшки чола, що явно візуально омолоджує. А легки рваний чубчик допоможе створити додатковий об’єм.

Всі можливі варіанти каскадів так само чудово підходять цьому віку, додаючи волоссю пишності, а образу - свіжості. При цьому не впадаючи у крайності і не йдучи на неймовірні експерименти зі своїм образом.

А ось від чого дійсно варто відмовитися в підборі коротких стрижок, так це від гладко зібраного волосся та подібного роду укладань. Вони додатково підкреслюють природне в цьому віці порідіння волосся. Тому, обираючи собі стрижку, не забувайте і про правильне укладання. Інакше, результат може вас розчарувати.

Короткі стрижки в діловому стилі

Все більша кількість жінок в наш час активно займаються своєю кар'єрою. І, природно, що важливим питанням залишається підбір відповідної зачіски для бізнес леді. Коротка стрижка взагалі - заявка на досить «чоловічу» позицію у цьому відношенні. Вона досить чітко вказує на ваші життєві пріоритети: робота, розвиток, заробіток. Якщо це не зовсім те, що ви чекаєте від цієї самої роботи, відмовтеся від стрижок на коротке волосся.

Багато психологів стверджують, що довговолосим панночкам прощається більша кількість недоліків. Однак, і спілкування з ними відбувається не зовсім на рівних.

Є ще один момент. Подумайте, що ви будете транслювати своїм зовнішнім виглядом, і як це може бути розтлумачено. Наприклад, якщо ви, припустимо, секретар або менеджер з персоналу, придивіться до короткої стрижки «шапочка». Це досить примхлива зачіска. Якщо у вас кучеряве або дуже неслухняне волосся - це не ваш варіант. Але в ідеальному виконанні, вона явно виглядає дуже аристократично і багато, отже, і ваша фірма сприймається як солідна організація, «зі славним минулим».

Але, якщо ви сідаєте за стіл переговорів або приймаєте доленосні рішення - не вибирайте зачіски з чубчиками. Вважається, що нічим не прикритий погляд та відкритий лоб сприймається на переговорах, як показник більшої чесності партнера. Тож, вибираючи короткий боб, наприклад, Ви можете його зробити без чубчика і подовжених передніх пасом. А Піксі можна зробити з дуже коротеньким філірованим чубчиком, зачесаним набік.

Короткі стрижки в діловому стилі фото 71

Короткі стрижки в діловому стилі фото 72

Короткі стрижки в діловому стилі фото 73

Короткі стрижки в діловому стилі фото 74

Короткі стрижки в діловому стилі фото 75

Провокаційні варіанти стрижок на коротке волосся

Що ж можна запропонувати дівчатам - провокаторам? Отже, найпровокаційним є все що вважається андрогінним стилем. Солдат Джейн світила лисиною з ідейних так би мовити міркувань. Але ж зважитися залишити всього кілька сантиметрів волосся може далеко не кожна леді. Гарненько подумайте, чому на це хочете зважитися ви. «Відрізаєте» ви таким чином своє минуле, висловлюєте комусь свою солідарність? А можливо, вас кличе нова віра? У будь-якому випадку, даний стиль - елемент не тільки зовнішнього, але і суттєвого внутрішнього переродження.

Асиметричні стрижки з поголеними потилицями або скронями - ще один варіант «сколихнути» не тільки громадську думку, а й себе саму. Безумовно, виголити на собі павутину, не тільки данина моді, а й відкритий протест проти усталених норм. Цікаво, проти чого хочете збунтуватися саме ви?

Стрижки на коротке волосся є дуже різноманітними і, всупереч існуючій думці, можуть підійти для будь-якого віку та форми обличчя. Тож, шлях до експериментів відкритий. 

Молодіжні стрижки на коротке волосся фото 81

Молодіжні стрижки на коротке волосся фото 82

Молодіжні стрижки на коротке волосся фото 83

kz84

kz85

Молодіжні стрижки на коротке волосся фото 86

Молодіжні стрижки на коротке волосся фото 87