Нарощування брів

Нарощування брівНавряд чи сьогодні когось можна здивувати процедурами нарощування нігтів, вій або волосся. Вони стали настільки популярними, що ними користуються не тільки ті жінки, у яких дійсно існують якісь проблеми з зовнішніми даними. Практично кожна друга модниця воліє швидко і ефективно вдосконалити природну красу. І тепер на радість власницям рідких і тонких брів з'явився новий тренд – абсолютно безболісне їх нарощування!

Процес нарощування брів

В принципі сам процес можна охарактеризувати не як нарощування брів, а швидше наклеювання. Виконується він професійними візажистами в салонах краси. Для тих, хто не може похвалитися природною густиною брів напівперманентне відновлення стане просто незамінною альтернативою нудному макіяжу.

Незважаючи на те що процедура ця досить нова вона швидко набирає популярність серед тих модниць, які прекрасно розуміють, що красиві брови – це візитна картка будь-якого обличчя. Яскравий тому приклад безліч сучасних красунь на обкладинках глянцевих журналів і професійних подіумах. Спеціальне нарощування допоможе не просто зробити рідкі брови густими, але і правильно скоригувати будь-які форми.

Техніка нарощування брів

Сучасна технологія нарощування брів полягає у фіксації окремих волосинок, довжина яких варіюється від чотирьох до восьми міліметрів. Кріпляться вони за допомогою спеціальної бази, що наноситься безпосередньо на шкіру або на наявні дрібні волосинки. Попередньо брови проходять ретельну процедуру корекції, грамотно підбирається необхідний відтінок нарощуваної структури. Палітра кольорів досить багата, що гарантує максимальну натуральність брів.

Буквально за півгодини жінка стає володаркою абсолютно нового фантастичного образу. Напівперманентне відновлення робить її погляд набагато виразнішим і додає впевненості в собі. Тримаються нарощені брови практично близько місяця, але за умови правильного догляду за ними. Не варто їх терти, фарбувати, намагатися якомога менше піддавати їх контакту з милом, та й взагалі менше мочити.

Важливий момент!!! Нарощування брів абсолютно безболісна і нешкідлива процедура. Її бездоганний ефект неможливо порівняти з жодним косметичним засобом: олівцем, тінями, татуажем. Головне, для проведення такої процедури необхідно звертатися тільки до авторитетних та перевірених фахівців або у професійні салони краси. Лише в цьому випадку гарантований якісний результат.

Матеріали для нарощування брів

Марка Lash Perfect стала однією з перших, хто запропонував сучасним красуням нову процедуру напівперманентного відновлення брів. Завдяки її якісної продукції багато фотомоделей стали володарками багатомільйонних контрактів з дизайнерськими будинками і тепер перебувають на піку своєї популярності. Яскраві тому приклади: Кара Делевінь або юна зірка кінематографу Лілі Коллінз.

Чим популярнішою стає процедура нарощування брів, тим більше з'являється нових виробників, які випускають всі необхідні для неї матеріали. Сьогодні можна зустріти косметичну продукцію південнокорейської фірми I-Beauty, яка пропонує волосинки та клей для нарощування за набагато меншу вартість, при цьому якість їх цілком відповідає найвищим вимогам.

Існують повні комплекти для реставрації брів. Один з найбільш популярних від фірми Novel Brow Perfect. В нього включені абсолютно всі необхідні для процедури компоненти.

  • Бровні волосинки.
  • Трафарети різної форми.
  • Знежирювачі.
  • Кілька видів клею і кільця для нього.
  • Прямий пінцет і кругла щітка.
  • Гелевий ремувер і обов'язково інструкція.

Процедура нарощування брів ще досить нова, тому робити висновки про якість матеріалів для неї поки ще важко. З появою більшої кількості відгуків і характеристик продукції різних фірм, можна буде робити більш ґрунтовні висновки.

Вартість нарощування брів в салонах краси

Вартість новітньої процедури прямо залежить від варіанту моделювання брів.Ціна нарощування брів

Якщо присутня власна виразна форма, не вистачає тільки довжини хвостика або куточка, тоді тривалість процедури буде становити максимум годину, а вартість не дуже великою.

Якщо брова має часткову форму: широка відстань на переніссі або повна відсутність вигину, то ціна зросте.

Повне моделювання може обійтися в кругленьку суму.

Вартість послуги варіюється від кількості витраченого матеріалу та обсягу роботи.

Які косметичні проблеми можна вирішити за допомогою цього нарощування?

Не тільки сучасні модні тенденції змушують людей звертатися до такої послуги, як напівперманентне відновлення брів. При виконанні нарощування використовуються штучні волосинки, але виконані вони з настільки якісного м'якого латексу, що візуальна відмінність від справжніх брів просто виключена. Тому сучасна процедура відновлення може допомогти вирішити масу косметичних проблем.

  • Несиметричне зростання брів.
  • Повне руйнування структури після перенесення якого-небудь захворювання.
  • Часткове випадання після курсу лікування хіміотерапією.
  • Відновлення об'єму після непрофесійної корекції.

Більш того, нарощування брів прийнятно не тільки для представниць слабкої статі. Багато чоловіків, які зіткнулися з проблемою випадіння брів, досить часто звертаються до професійних послуг салонів краси. Напівперманентне відновлення не просто робить зовнішність людини більш привабливою, але і допомагає позбавитися від маси комплексів та знайти впевненість у собі. А це має істотне значення не тільки для жінок.

Важливо пам'ятати!!! Саме брови є обрамленням обличчя. Вони відіграють дуже важливу роль в нашій зовнішності. Красиві і природні форми брів роблять величезний внесок у виразність погляду, а від цього залежатиме те, як нас сприймають оточуючі.

Нарощування брів: фото до і після

Фото нарощування брів

Нарощування брів до та після

Нарощування брів порівняння

Відео нарощування брів