Обгортання

Що таке обгортання?

ОбгортанняЯк діє маска для обличчя? За рахунок припинення випаровування з поверхні шкіри, розширення її пір і проток, активні компоненти маски проникають в неї набагато швидше і глибше, ніж з будь-якого крему. Обгортання – це та ж маска, тільки нанесена на тіло. Але, на відміну від неї, при обгортанні впливу піддається велика площа тіла, тому його проведення надає виражений вплив не тільки на шкіру, але і на організм в цілому.

Обгортання застосовуються в косметології вже сотні років, але навіть поява таких сучасних і ефективних методів як LPG масаж, Beautytek-терапія і RF-ліфтинг не змогло повністю замінити їх в комплексній терапії зайвої ваги, корекції фігури, антицелюлітних та spa-програмах.

Види обгортань

Склади для обгортань можуть бути різними і активність складових компонентів буде максимальною при різних температурах. Якісь суміші потрібно підігрівати до 38-40°C, інші – охолоджувати до 20-30°C

Гарячі обгортання

Гарячі обгортання нагрівають шкіру і підшкірно-жирову клітковину, розширюють шкірні пори і кровоносні судини, відповідно, активні речовини легше проникають всередину і краще засвоюються. Гарячі обгортання мають виражений антицелюлітний, ліполітичний (жироспалювальний) і розслаблюючий ефект.

Холодні обгортання

Холодні обгортання – схожі холодні компреси, під їх дією звужуються судини, збільшується відтік крові. Охолодження великої поверхні тіла може викликати переохолодження, тому такі обгортання застосовують локально - на обмежених ділянках. Холодні обгортання забезпечують протинабрякову, протизапальну, тонізуючу дію, можуть застосовуватися на ногах при варикозній хворобі.

Контрастні

Контрастні обгортання включають в себе чергування «гарячих» і «холодних» впливів.

Ізотермічні обгортання

Ізотермічні обгортання нагріваються до нормальної температури тіла людини і діють тільки за рахунок активних інгредієнтів, що проникають в шкіру, термічний вплив в даному випадку не використовується.

З чого складаються обгортання?

Активні інгредієнти і нейтральні компоненти – така схема рецепта. Перші - впливають на стан шкіри, підшкірно-жирової клітковини, загальне самопочуття, активують фізіологічні і біохімічні процеси всередині тіла, що призводять до схуднення, усунення проявів целюліту. Другі - формують консистенцію маси, яка наноситься.

До складу обгортань можуть входити цілющі грязі і глини, ефірні олії, водорості, морська сіль, екстракти рослин та ін.

Як проходить процедура?

Приходити на обгортання слід не раніше, ніж через кілька годин після прийому їжі. Хорошою підготовкою до обгортання буде відвідування сауни або проведення гідромасажу.

Перший сеанс починається з консультації лікаря, він запитає вас про наявні та перенесені захворювання, що виникали коли-небудь раніше, алергічні реакції, визначить оптимальний підхід саме до вашої ситуації. Незважаючи на уявну простоту методу, обгортання інтенсивно впливають не тільки на шкіру, але і на весь організм і, відповідно, до їх застосування є протипоказання.

Перед процедурою проводиться механічний пілінг шкіри, що дозволяє зменшити товщину її рогового шару і, відповідно, збільшити глибину і швидкість проникнення діючих речовин.

Потім на всю поверхню тіла або окремі його ділянки (груди, живіт, стегна) наноситься суміш. Потім тіло обгортають бандажами, просоченими олійно-ефірними композиціями або спеціальними лосьйонами. При класичному обгортанні сповивання походить від стоп до грудей. У разі значної надлишкової ваги сповивають все тіло, ноги, руки і шию. При гарячому обгортанні поверх бандажів пацієнта вкривають термоковдрою.

Лежати необхідно від 20 до 60 хвилин, потім масу знімають і змивають.

Загальна тривалість процедури - 1-2 години.

Після неї доцільне проведення мануального або LPG-масажу тіла, але небажано приймати ванну, душ, відвідувати басейн, сауну, лазню і солярій, оскільки частина активних інгредієнтів залишається на шкірі, продовжує діяти, і змивати їх не варто. Після обгортання не слід виробляти косметологічні маніпуляції, які порушують цілісність шкірних покривів: мезотерапію, ін'єкційну біоревіталізацію, шугарінг.

Щоб добитися стійкого результату, необхідно пройти курс з 5-15 сеансів, що проводяться 1-2 рази на тиждень. Для його збереження на тривалий час можливе проведення «підтримуючих» процедур 1-2 рази в місяць.

Результати обгортань

Дію обгортання видно відразу після процедури: шкіра стає пружною, гладкою, розгладжуються целюлітні горбки.Обгортання від целюліту Об'єктивні виміри об'ємів тіла дозволяють виявити їх зменшення на кілька сантиметрів.

Суб'єктивно відчуваються легкість і гнучкість тіла, набряки проходять, стає легше контролювати апетит, поліпшується настрій, відсуваються на другий план психоемоційні проблеми. Зникає млявість, характерна для сезонних депресій, якими страждає більшість жителів мегаполісів.

Не дарма, з легкої руки відвідувачок американських spa-салонів, вологі обгортання STYX називають «віскі-сповиваннями»: відчуття ейфорії, що виникає після їх проведення порівнюється з легким сп'янінням від вживання однойменного напою. Але вони не тільки дарують позитивні відчуття, а й оздоровлюють організм, покращують зовнішній вигляд, підвищують працездатність.

Проведення обгортань допоможе схуднути, дозволить:

позбутися млявості шкіри;

виправити недоліки фігури, скоротити обсяги тіла в проблемних місцях;

зменшити виразність розтяжок, свіжі можуть зникнути повністю;

зробити менш помітними прояви варикозної хвороби.