Про посічені кінчики

Про посічені кінчикиПосічені кінчики - це справжня біда особливо для дівчат, які мають довге волосся. Як з ними боротися?

Посічені кінчики - це проблема, насамперед, довгого волосся. Звідки вони беруться? На це є безліч причин. Ви забуваєте про нанесення кондиціонера, застосувуєте висушуючу косметику, сіпаєте волосся металевою щіткою, розтираєте рушником, а також перегріваєте феном – це лише деякі з причин. Все це робить пасма ламкими, а їх кінці знищеними. Чи існують інші способи боротьби з цим, ніж зрізання посічених кінців?

Відріж посічені кінчики!

На жаль, але найпростіший спосіб справитися посіченими кінчиками є їх обрізання. Всупереч запевненням виробників косметики, посічені волосинки неможливо склеїти. Якщо залишити їх в такому стані, то посічення буде розповсюджуватись далі. В результаті через кілька місяців необхідно буде обрізати не 1-2 см, а навіть до середини довжини волосся.

Тому, якщо ви помітили, що кінчики не в кращому стані, як можна швидше відправляйтесь до перукаря. Фахівець зможе оцінити, чи достатньо лише легке скорочення волосся, чи потрібне більш радикальне рішення. Зараз з’явилась можливість більш щадно позбутися посічених кінчиків волосся, за допомогою процедури полірування.

Головне - живлення

Робота з пошкодженими кінцями - це ще не вирішення проблеми. Слід також подбати про те, щоб вони не повернулися. Основу цього процессу складають інтенсивно зволожуючі та відновлюючі кондиціонери або маски. Необхідно наносити кондиціонер після кожного миття, маски – два-рази на тиждень. Знадобляться також препарати, які зміцнюють і захищають кінчики волосся.

Багато хто з нас сприймає сало, яке виділяє шкіра голови, як свого ворога і намагається його якомога швидше видалити. Це помилка, тому що змащування волосся, надає йому еластичність і захищає від пошкоджень. А у випадку довгого волосся шкірне сало досягає лише кілька перших сантиметрів волосся, а його кінці не мають, як захистити себе. Вони схильні до висихання і механічного ушкодження, як, наприклад, в результаті тертя об одяг.

Ефірні олії для посічених кінчиків

Тому варто подружитися з натуральними оліями: оливковою олією, олією аргана, кокоса та жожоба. Один раз на тиждень Олії для кінчиків волоссянанесіть нагріту олію на всю довжину волосся, оберніть його плівкою і залиште мінімум на 30 хвилин. Потім просто змийте її м'яким шампунем, краще дитячим.

Також варто після кожного миття втерти краплю олії лише в кінці, без змивання. На ринку косметики існують також спеціальні сироватки для кінчиків, а також знаменитий вже шовк. Якщо вам потрібен інтенсивний догляду за шкірою, змішайте сироватку з обраною олією і цю суміш нанесіть на кінці. А потім насолоджуйтесь красивим волоссям.

Читайте також: