Процедури для волосся

Процедури для волоссяСалони краси все частіше почали пропонувати нам нові, модні та сучасні процедури для волосся. Мова йде про красу волосся, його відновлення та лікування. Для досягнення будь-якої мети нам пропонують ефективну процедуру. За наявності бажання мати гладке, шовковисте волосся або надати йому неповторного блиску, випрямити його ідеально або позбутися від посічених кінчиків, нам пропонують ламінування, екранування, кератинове випрямлення та інші послуги. Процедур з догляду за волоссям стало досить багато, а їх назви часом зовсім нам незрозумілі, тому було б непогано розібратися у всіх новинках та дізнатися, чим вони відрізняються одна від одної та наскільки ефективні і корисні.

Процедури для волосся, які зроблять його красивішим

Ламінування.

Мета – захистити та відновити пошкоджене волосся, додати йому блиску, об’єму, збільшити стійкість фарби. Як відбувається процес ламінування? На чисте волосся наносять засіб – ламінатор, який утворює на волоссі захисну плівку, згладжує невидимі нам нерівності волосся. Вся процедура триває близько 30-40 хвилин, після чого надлишки ламінуючого засобу змивають.

Така процедура для волосся є абсолютно нешкідливою, тому протипоказань не має. Захисна плівка, що вкриває волосся, потроху змивається, а результат ламінування тримається від 3 до 6 тижнів. Тривалість дії тут буде залежати від частоти миття волосся та від способу ламінування (холодне або гаряче). Ефект гарячого ламінування виражений сильніше і довше зберігається.

Варто відзначити, що ламінування буває прозоре та кольорове. Прозоре не фарбує волосся, але здатне закріпити результат фарбування. Кольорове ламінування проводитися засобами, які містять фарбувальні пігменти, які, в свою чергу, надають волоссю помітного відтінку, але при цьому, не псують волосся. Також, набуває популярності ламінування волосся в домашніх умовах за допомогою желатину.

Ще можна почути про таку процедуру для волосся, як біоламінування, що, по суті, є тим же самим. Різниця лише в біоскладі ламінатора.

Кератинування

Кератиновое випрямлення волосся. Мета – випрямити волосся на тривалий час, при цьому, не пошкодивши їх. Як відбувається Кератинування волоссяпроцес кератинування? На всю довжину волосся рівномірно наносять засіб з кератиновим складом, який не змивають, а висушують на волоссі, застосовуючи при цьому фен і щітку. Опісля починають випрямління волосся праскою, нагрітою до 230 градусів. Вся процедура триває близько 3 годин, а результат тримається 2-4 місяці. У салонах можуть запропонувати Бразильське та Американське кератиновое випрямлення. У першому варіанті в складі засобу міститься формальдегід, який здатний викликати рак. До речі сказати, формальдегід зачасту входить до складу косметики.

Мезотерапія.

Мезотерапія волосистої частини голови. Мета – запобігти випаданню волосся, прискорити їх зростання, позбудеться проблеми посічених кінчиків та лупи. Як відбувається процес? У волосисту частину голови підшкірно вводять лікувальний коктейль для волосся, який складається з необхідних вітамінів, мінеральних речовин та амінокислот. Для хорошого результату необхідно зробити вісім сеансів мікроін'єкцій. Одна така процедура для волосся триває близько 40 хвилин. Є протипоказання: вагітність та період лактації, алергія, новоутворення, хронічні захворювання в стадії загострення.

Глазурування.

Салонні процедури для волоссяМета – блискуче густе та слухняне волосся. Ця процедура для волосся дуже схожа з ламінуванням. На волосся наносять керамідну глазур, яка обволікає кожну волосинку захисним шаром, а корисні речовини дбайливо її відновлюють. Керамідну глазур наносять на волосся за кілька етапів. Так само як і ламінування, глазурування буває прозоре та кольорове, а ефект шовковистих доглянутого волосся триває від 2 до 4 тижнів. Різниця відносно невелика та найчастіше непомітна, хоча є твердження, що глазурування візуально не обтяжує волосся.

Екранування.

Ще одна процедура для волосся, схожа на ламінування. Мета – здоров'я та відновлення волосся, надання йому об'єму, блиску та доглянутості. Але, на думку деяких фахівців, екранування зміцнює волосся зсередини, а ламінування ззовні. Тобто, дехто вважає, що екранування дещо корисніше для волосся.

Елімінування.

Фарбування волосся засобами, які не містять окислювачів та аміаку. Мета – змінити колір волосся і при цьому зміцнити волосся. Процедура елюмінування триває близько години. Волосся зберігає колір приблизно місяць-півтора. Так само є можливість зробити прозоре (безбарвне) елюмінування, яке спрямоване виключно на лікувальний ефект від процедури для волосся.

Це були найсучасніші та модні процедури для волосся, які вам можуть запропонувати в салонах краси.