Стрижки на середнє волосся

Стрижки на середнє волосся

Стрижки середньої довжини у представниць прекрасної статі особливо популярні. Вони виглядають м'яко та жіночно, але разом з тим не потрібно витрачати масу часу на догляд за волоссям. Такі зачіски представляють масу варіантів для укладання. Більш того, їх легко можна змінити до невпізнання, якщо просто підстригти чубчик.

На середньому волоссі виграшно виглядають модні техніки фарбування: шатуш, омбре, балаяж, каліфорнійське мелірування. Вони підходять для будь-якого типу обличчя, вигідно підкреслюючи переваги та приховують недоліки. Однак для того, щоб зачіска стала родзинкою образу, а не приводом для засмучення, потрібно вміти правильно його підбирати. Пропонуємо разом розібратися, які стрижки на середнє волосся кому підходять.

Базові стрижки на середнє волосся

Традиційно, основою зачіски на середнє волосся служить класичне каре, каскад і подовжений боб. В залежності від технології виконання, способів фарбування та укладання, можна виділити наступні види стрижок:

Стрижка каскад — призначена для волосся будь-якого типу. Є безліч варіантів виконання та укладання.

Базова стрижка на середнє волосся 1

Боб — особливо гарний для густого прямого волосся, яке погано піддається укладанню. Колорування та мелірування дозволяє додати зачісці особливої вишуканості та шарму.

Базова стрижка на середнє волосся 2

Каре — популярна стрижка на середнє волосся, яка не виходить з моди кілька десятиліть. Сьогодні стилісти пропонують декілька варіацій: градуйоване, в стилі гранж, з різними чубчиками.

Базова стрижка на середнє волосся 3

Драбинка — стрижка, яка виконується зі ступінчастим градуюванням пасм. Підходить власницям тонкого волосся.

Базова стрижка на середнє волосся 4

Креативні стрижки на середнє волосся — яскравість та новизну традиційній зачісці надає фарбування та укладання. При їх створенні використовуються нові технології.

Базова стрижка на середнє волосся 5

Стрижки в стилістиці молодіжної субкультури відрізняються деякою театральністю. Використовується колорування, фарбування, з метою створення образу.

Базова стрижка на середнє волосся 6

Рвані стрижки на середнє волосся виконують на основі тих же базових моделей, але з використанням техніки градуювання та філірування.

Базова стрижка на середнє волосся 7

Стрижки для середньої довжини на хвилясте волосся служать задля єдиної мети — полегшити укладання. Стрижки для кучерявого волосся роблять акцент на природній красі кучерів та їх об’ємі. Особлива увага приділяється техніці фарбування.

Базова стрижка на середнє волосся 8

Модні стрижки на середнє волосся

Класичні стрижки на середнє волосся, про які було розказано вище мають свої різновиди та в залежності від моди легко трансформуються, дозволяючи жінці залишатися в тренді.

Подовжене каре

Одна з найпопулярніших стрижок на волосся середньої довжини — подовжене каре. Вона вважається дійсно універсальною. Ця стрижка підходить для волосся будь-якого типу (крім хвилястого та кучерявого). Каре йде всім, незалежно від віку. Воно вписується в будь-який стиль, надаючи вигляду аристократичної елегантності. Сучасні модні тенденції вимагають виконання такої стрижки, з подовженням від потилиці до лицьової частини. Такі моделі трохи нагадують каре «на ніжці».

Рекомендується жінкам з широкими вилицями та пухкими щічками. Добре маскує подвійне підборіддя, витягує лінію шиї та силует в цілому. Боб каре добре врівноважує недоліки трикутного або квадратного обличчя. Але панночкам з вузьким обличчям воно не дуже підходить, особливо якщо вони не мають густого волосся. Пасма для такої зачіски мають бути достатньо керованим, оскільки вона потребує ретельного укладання. Ця зачіска виконується з чубчиком або без, що дає широкий простір для вибору відповідної моделі.

Подовжене каре на середнє волосся 11

Подовжене каре на середнє волосся 12

Подовжене каре на середнє волосся 13

Подовжене каре на середнє волосся 14

Подовжене каре на середнє волосся 15

 

 

Подовжене каре на середнє волосся 16

Подовжене каре на середнє волосся 17

Подовжене каре на середнє волосся 18

Подовжене каре на середнє волосся 19

Подовжене каре на середнє волосся 20

Подовжене каре на середнє волосся 21

Подовжене каре на середнє волосся 22

Подовжене каре на середнє волосся 23

Подовжене каре на середнє волосся 24

Подовжене каре на середнє волосся 25

Подовжене каре на середнє волосся 26

Подовжене каре на середнє волосся 27

Каскадні стрижки на середнє волосся

Цей вид стрижки ідеально підходить для тонкого волосся, позбавленого об'єму. Каскадну стрижку майстри називають градуйованою, за технікою стрижки або ступінчастою, за розташуванням пасм. На відміну від філірування, за якого обробляються тільки кінці, градуювання проводять вздовж всієї маси волосся.

Пасма підстригають шарами, збільшуючи величину відступу. Крім додання зачісці об'єму, техніка градуювання дозволяє «полегшити» стрижки на дуже товстому та густому волоссі. Взагалі «каскад» вважається універсальною технікою та підходить для будь-якого типу волосся. Кучеряве або кучеряві пасма не є перешкодою до його виконання. Більше того, технологія стрижки дозволяє вирішити деякі проблеми такого волосся: воно буде простіше розчісуватися та перестане плутатися.

Стрижка каскад та форма обличчя

Стрижка здатна скорегувати овал, за правильно обраного чубчика. Приміром, панночкам з серцеподібнім або подовженим обличчям більше підійде класичний прямий чубчик. Він візуально врівноважить пропорції. Цей варіант можна рекомендувати жінкам з високим або дуже широким чолом.

Стрижка з косим чубчиком зробить округле обличчя більш витягнутим. Власниці ідеального овалу можуть собі дозволити більш сміливий варіант: асиметричний або трикутний чубчик. Каскадні стрижки не вимагають складного укладання, це ще один вагомий плюс. Вони чудово поєднуються з сучасними техніками мелірування. Багатошаровість вигідно підкреслює плавні колірні переходи, а світлі відблиски додають об'ємності.

Стрижки Каскад на середнє волосся 31

Стрижки Каскад на середнє волосся 32

Стрижки Каскад на середнє волосся 33

Стрижки Каскад на середнє волосся 34

Стрижки Каскад на середнє волосся 35

Стрижки Каскад на середнє волосся 36

Стрижки Каскад на середнє волосся 37

Стрижки Каскад на середнє волосся 38

Стрижки Каскад на середнє волосся 39

Стрижки Каскад на середнє волосся 40

Стрижки Каскад на середнє волосся 41

Стрижки Каскад на середнє волосся 42

Модна асиметрія

Такого роду зачіски найчастіше виконують на основі стрижки боб та класичного каре. Як один з варіантів, використовується різна довжина пасом біля обличчя. З одного боку вона може доходити до підборіддя, з іншого скроня оформляється як за короткої стрижки. Асиметричні зачіски завжди виглядають свіжо та динамічно. Їх власниця вже точно не залишиться непоміченою. Але щоб зачіска дійсно прикрашала, майстер має врахувати масу нюансів: структуру волосся, форму обличчя, довжину шиї.

Кому підійде асиметрична стрижка?

Асиметрична стрижка, якщо вона правильно підібрана, підійде до обличчя будь-якої форми. При широких вилицях та зайвої округлості щік вона візуально звузить обличчя. Тонке волосся не буде виглядати в такій зачісці без легкої завивки. Стрижку в цьому випадку виконують з градуюванням. Косий чубчик, оформлений рівними пасмами, зробить привабливішим вузьке або трикутне обличчя, тоді як до круглого обличчя більше підходять «рвані» чубчики.

Щоб зі стильної сучасної панянки не перетворитися на білу ворону, пам'ятайте про почуття міри. Асиметрія бездоганно виглядає на волоссі будь-якого відтінку. Однак немає необхідності додатково перевантажувати складний фасон яскравими тонами або колірними переходами. За необхідності легко можна підкреслити кілька пасом за допомогою засобів, які змиваються. Не варто захоплюватися і дуже сильними перепадами довжини або активним проріджуванням. Зачіска і без того виглядає досить екстравагантно.

Асиметрична стрижка вимагає підвищеної уваги. Невелике забруднення волосся, непрофарбоване коріння, довжина, яка відросла, зведуть нанівець все враження. Тому, обираючи такий варіант, треба бути готовою до частих походів до салону. Робити це доведеться мінімум раз на місяць. Але є у «асиметрії» і безсумнівний плюс це простота укладання. Основа зачіски закладається вже на етапі стрижки. Потім досить висушити волосся і виділити кінчики за допомогою стайлінг-засобів.

Асиметрична стрижка на середнє волосся 51

Асиметрична стрижка на середнє волосся 52

Асиметрична стрижка на середнє волосся 53

Асиметрична стрижка на середнє волосся 54

Асиметрична стрижка на середнє волосся 55

Асиметрична стрижка на середнє волосся 56

Асиметрична стрижка на середнє волосся 57

Асиметрична стрижка на середнє волосся 58

Асиметрична стрижка на середнє волосся 59

Асиметрична стрижка на середнє волосся 60

Асиметрична стрижка на середнє волосся 61

Асиметрична стрижка на середнє волосся 62

Асиметрична стрижка на середнє волосся 63

Асиметрична стрижка на середнє волосся 64

Недбалий гранж

Стиль, створений як протест проти буржуазності та гламуру, несподівано прижився в моді, полюбився багатьом своєю неординарністю. Притаманна йому недбалість, надає безтурботності вигляду, а нерівні пасма вигідно обрамляють обличчя, відволікаючи від дрібних недоліків. Особливо підходить «рваний» гранж тим, хто не може похвалитися густим волоссям. Згідно останніх модних тенденцій, довжина зачіски не має доходити до плечей.

Головне в такій зачісці простота та природність. Найкраще, на середньому волоссі, виглядає стрижка на базі класичного каре. Після надання форми, виконати укладання можна самостійно. Оригінально виглядають недбалі великі локони, які чергуються з прямими пасмами. Звичайно, відтінок волосся за такої стрижки має максимально наближатися до натурального.

Стрижка гранж на середнє волосся 71

Стрижка гранж на середнє волосся 72

Секрет молодості - чубчик

Стрижки з чубчиком складно виділити в окрему групу. Цей елемент зачіски зустрічається практично у кожній моделі. Існує безліч варіацій чубчиків: прямі, дугоподібні, асиметричні, рвані. Вибір форми чубчика залежить від типу обличчя, віку та стилю одягу. Прихильники класичного стилю оберуть для себе традиційний варіант помірної довжини. Шанувальниці авангарду віддадуть перевагу чомусь більш креативному. Єдине «протипоказання» до носіння чубчика це хвилясте неслухняне волосся.

Правильно підібрана зачіска здатна змінити обличчя до невпізнання, прикрасити його та зробити молодшим. Традиційний варіант з довжиною до брів підкреслить красу очей, приховає зморшки на лобі та скронях. Дугоподібна зачіска «а-ля Мірей Матьє» пом'якшить широкі вилиці, візуально вкоротити ніс та відверне увагу від злегка погладшавшого овалу обличчя. Рвані чубчики, хоч і вважаються молодіжним варіантом, прекрасно пом'якшують риси обличчя, роблячи його більш відкритим та завзятим.

Асиметричний варіант теж має своїх шанувальниць. Вважається, що така зачіска пасує власницям ідеального овалу обличчя. Однак за правильного вибору пропорцій, вона прикрасить будь-яку дівчину. Звичайно, знадобиться трохи поекспериментувати, щоб зрозуміти, що пасує найбільше. Але асиметричний чубчик тим і добрий, що з нього завжди можна зробити звичайний. До речі, цей варіант для пані середніх років теж цілком підходить. Він підкреслить динамічність та сучасність вигляду і відверне увагу від невеликих дефектів шкіри.

Чубчик на волосся середньої довжини 91

Чубчик на волосся середньої довжини 92

Чубчик на волосся середньої довжини 93

Чубчик на волосся середньої довжини 94

Чубчик на волосся середньої довжини 95

Чубчик на волосся середньої довжини 96

Чубчик на волосся середньої довжини 97

Чубчик на волосся середньої довжини 98

Чубчик на волосся середньої довжини 99

Чубчик на волосся середньої довжини 9110

Чубчик на волосся середньої довжини 9111

Чубчик на волосся середньої довжини 9112

Чубчик на волосся середньої довжини 913

Чубчик на волосся середньої довжини 914

Чубчик на волосся середньої довжини 915

Чубчик на волосся середньої довжини 916

Чубчик на волосся середньої довжини 917

Чубчик на волосся середньої довжини 918

Чубчик на волосся середньої довжини 919

Чубчик на волосся середньої довжини 9121

Чубчик на волосся середньої довжини 9122

Чубчик на волосся середньої довжини 9123

Чубчик на волосся середньої довжини 9124

Чубчик на волосся середньої довжини 9125

Чубчик на волосся середньої довжини 9126

Чубчик на волосся середньої довжини 9127

Чубчик на волосся середньої довжини 9128

Універсальна стрижка на середнє волосся - боб

Про стрижку боб можна говорити нескінченно, адже її варіацій не злічити і в кожному сезоні з'являється новий штрих у цій стрижці. Її універсальність полягає в тому, що вона підходить для будь-якого віку, для будь-якого типу та довжини волосся, для будь-якої форми обличчя, головне підібрати правильну форму.

Переваг у стрижки боб багато:

- легкість укладання, ви можете залишити пряме волосся або зкошлатити зачіску, що зараз дуже модно;

- стрижку легко видозмінити;

- стрижку боб можна носити як з чубчиком, так і без;

- можна експериментувати з кольором волосся, така стрижка поєднується з будь-якою технікою фарбування;

- боб поєднується з будь-яким стилем одягу.

Стрижка Боб на середнє волосся 201

Стрижка Боб на середнє волосся 202

Стрижка Боб на середнє волосся 203

Стрижка Боб на середнє волосся 204

Стрижка Боб на середнє волосся 205

Стрижка Боб на середнє волосся 206

Стрижка Боб на середнє волосся 207

Стрижка Боб на середнє волосся 208

Стрижка Боб на середнє волосся 209

Стрижка Боб на середнє волосся 2010

Стрижка Боб на середнє волосся 2011

Стрижка Боб на середнє волосся 2012

Стрижка Боб на середнє волосся 2013

Стрижка Боб на середнє волосся 2014

Стрижка Боб на середнє волосся 2015

Стрижка Боб на середнє волосся 2016

Стрижка Боб на середнє волосся 2017