Татуаж очей

 

Татуаж очей фотоСучасні вимоги до жіночої краси визначаються прискореним ритмом життя, саме тому для того, щоб виглядати гарно в будь-який час і економити на повсякденному макіяжі, були створені сучасні методи корекції обличчя. Вирішити проблему допоможе татуаж очей, або як ще кажуть перманентний макіяж.

Що таке татуаж очей?

Татуаж очей - це процедура введення під шкіру верхнього або нижнього повіка, за допомогою спеціальної голки на глибину близько одного міліметра фарбувального пігменту для тату-макіяжу. Процедура татуажу очей виконується під місцевою анестезією. Для цієї мети використовується місцевоанестезуючі креми і гелі, які наносяться безпосередньо перед маніпуляцією. Введення анестетика під шкіру при татуажі очей не проводиться.

 

В залежності від побажання жінки можна зробити тату-перманентний макіяж верхнього і нижнього повіка, заповнити простір між віями або намалювати декоративну стрілку над верхнім повіком.

Правильно зроблена процедура звільнить Вас від щоденного наведення стрілок олівцем або рідким підведенням, скорегує форму очей, зробить їх більш яскравими.

 Техніка татуажу очей

 Техніка перманентного макіяжу очей досить різноманітна. Розглянемо найбільш популярні прийоми татуажу, що дозволяють розкрити всю виразність і красу очей.

 Татуаж лінії росту вій (татуаж очей між віями)

 Даний вид тату-макіяжу виконується в зоні росту вій. Міжвійний простір заповнюється чорним або темно-коричневим барвником. Це створює ефект густих темних вій, збільшує очі. Погляд стає відкритішим, більш виразним. В той же час татуаж лінії росту вій виглядає дуже природно, зберігається видимість не нафарбованих очей. Вважається, що міжвійний макіяж в технічному виконанні найлегший серед усіх видів татуажу, і не вимагає тривалих часових витрат для його виконання.

Татуаж очей стрілки

Перманентний макіяж у вигляді стрілки - це заповнення барвником шкіри над лінією росту (при татуажі верхнього повіка) або під лінією росту вій (при татуажі нижнього повіка). Стрілки можуть бути як класичними - чорними або темно-коричневими, так і гламурними - кольоровими, в залежності від вподобань жінки. По своїй довжині і ширині тату-стрілки теж можуть кардинально відрізнятися.

Татуаж у вигляді стрілки на верхньому віку підходить при будь-якій формі очей. Такі стрілки зорово подовжують і збільшують очі, покращують їх форму. З татуажем нижнього повіка, все набагато складніше. Стрілки нижньої повіки не рекомендується робити зрілим жінкам, так як це може посилити ефект тіней і кіл під очима, а візуально зробить нижню повіку відвислою.

Татуаж очей - стрілки розтушовуванням

Стрілки з розтушовуванням - дуже ефектний спосіб перманентного макіяжу, який підходить, як молодим так і більш зрілим жінкам.

За допомогою цього татуажу можна створити видимість підводки стрілок тінями. Даний вид татуажу очей чудово виглядає і на верхньому і нижньому повіці очей. Колірна гамма тату-стрілок з розтушовуванням - найрізноманітніша, адже будь-які відтінки виглядають на повіках чудово.

Обираємо татуаж залежно від форми очей

На мигдалеподібних очах прийнятні будь-які з техніки татуажу, в залежності від побажання жінки.Татуаж очей до і після

Якщо очі посаджені близько один до одного, то слід звернути увагу на зовнішні кути очей і уникати виділення внутрішніх кутів.

При широко посаджених очах їх не варто подовжувати, а стрілки наносять ближче до внутрішніх кутів очей.

Невеликі очі візуально збільшує довга стрілка з розтушовуванням.

Татуаж міжвійної лінії в комбінації з розтушовуванням, чудово корегує опуклі очі.

Опущену нижню повіку можна скорегувати намальованою стрілкою від внутрішнього кута ока трохи вище лінії росту вій. Перманентний макіяж нижнього повіка при таких очах не робиться.

Протипоказання татуажу очей

Татуаж очей, не дивлячись на знеболення, все ж залишається досить болючою процедурою. Так само як і татуаж губ, у даного виду тату-макіяжу є протипоказання. До абсолютних протипоказань відносяться: інсулінозалежний цукровий діабет, ВІЛ-інфекція, порушення згортання крові, запальні захворювання шкіри, онкологія. До відносних протипоказань можна віднести: вагітність та період лактації, менструацію, хронічні захворювання.

Догляд за шкірою очей після татуажу

Якщо зваживши всі «за» і «проти», знайшовши потрібного майстра, Ви зважилися на перманентний макіяж очей, слід запам'ятати, що відразу після процедури очі будуть набряклими, а стрілки виглядати, як набрякла червона лінія. Набряклість і почервоніння зійде протягом однієї-трьох діб, а відчуття стягнутої шкіри повік протримається близько тижня.

На місці проколів шкіри тату-голкою будуть утворюватися корочки, які не можна знімати примусово, вони поступово зійдуть самі. Щоб загоєння відбувалося швидше, на повіки можна наносити протизапальний крем або гель. Докладні рекомендації поведінки після тату-макіяжу дасть майстер салону.

Також потрібно тимчасово відмовитися від декоративної косметики. Оцінити якість процедури у всій красі можна приблизно через місяць. Результат татуажу очей буде радувати протягом декількох років, до того ж, на зрілій шкірі барвник тримається довше, ніж на молодий.

З перманентним макіяжем очей Ви будете виглядати бездоганно в будь-який час доби без зайвих витрат часу і сил.

Татуаж очей: відгуки

Якщо ви проходили процедуру татуажу очей, залишайте ваші відгуки, щоб допомогти зробити правильний вибір тим, хто хоче скористатись цією послугою.