Ультразвукова чистка обличчя

  

Ультразвукова чистка обличчяЩоб не отримати проблем зі шкірою у вигляді вугрів, чорних крапок і інших естетичних неприємностей, потрібна щоденна чистка обличчя. В домашніх умовах чистка обличчя робиться з допомогою молочка для зняття макіяжу, тоніків і скрабів, однак цього може бути недостатньо. Якщо навіть при щоденному використанні домашніх засобів проблеми з шкірою все-таки є, потрібна професійна чистка обличчя, яку можна зробити в салоні за допомогою УЗ пілінгу.

Навіщо потрібна ультразвукова чистка обличчя

УЗ-пілінг, або ультразвукова чистка обличчя - це апаратна процедура, спрямована на глибоке очищення пір і зняття відмерлих клітин епідермісу. Забруднення можуть накопичитися як внаслідок неправльного догляду, так і після використання неякісної косметики, яка забиває пори, або ж стійкої косметики, яку досить важко зняти.

Маємо сказати, що не всякий шкірний висип це наслідок забруднення. Причиною може бути гормональне порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія як така, зниження імунітету і безліч інших проблем зі здоров'ям. У всіх цих випадках чистка не дасть бажаного результату, все це вимагає консультації у дерматолога і подальшого лікування.
Інша справа, якщо ви  маєте звичку дарма чіпати обличчя або того гірше - врізатись манікюром в шкіру коли нервуєте, або коли у вас алергія. Алергія пройде, нерви теж, а все, що ви занесли при цьому в шкіру, надовго залишиться з вами. У цьому випадку професійна чистка обличчя незамінна.

Процедура УЗ пілінгу обличчя

Перший етап ультразвукового чищення обличчя - звичайно, демакіяж. Потім обличчя розпарюють з допомогою спеціального парогенератора, який направляють на шкіру і залишають на 15-20 хвилин.
Сама процедура займає близько 15 хвилин. Лице ділиться на кілька зон: лоб, зона навколо очей, губ, носа, щоки і підборіддя. Кожна зона обробляється окремо. На шкіру наноситься рідину чи гель, потім випромінювачем (апарат для ультразвукового чищення лиця) проводять по шкірі, щільно притискаючи край його металевої пластини до поверхні обличчя і ніби зіскрібаючи все зайве.
Відчуття від ультразвукового чищення обличчя мінімальні. На зонах з дуже тонкою шкірою навколо очей) відчувається вібрація і легке поколювання, в іншому - тільки дотик металу.
Ефект від ультразвукового пілінгу помітний відразу: шкіра стає м'якше, гладка на дотик. Через кілька днів кількість проблем зі шкірою сильно зменшуються, подразнення починає проходити.

Після ультразвукової чистки обличчя

Щоб ефект зберігався, достатньо раз на місяць чистити обличчя ультразвуком (для нормальної і сухої шкіри). Якщо шкіра жирна і схильна до появи чорних крапок і розширених пор - чистку треба робити частіше, періодичність підбирається індивідуально.
Ну і останнє, про що варто розповісти - ціна ультразвукового чищення доволі доступна. Звичайно, якщо робити його не в елітній клініці, а в самому «містечковому» звичайному салоні. Ще одна перевага процедури в тому, що її важко зіпсувати, тому не обов'язково переплачувати за бренд клініки або за дизайнерський ремонт кабінету, в якому Вам її будуть робити.