Видалення тату

7 фактів про видалення татуювань

Видалення татуюваньПравило номер один говорить: перш ніж робити тату, добре обдумайте те, що ви набиваєте собі. Однак, якщо ви пропустили цей крок, і тепер ви хочете позбутися від невдалого, ось речі, які ви маєте знати, перш ніж ви вирішите його видалити. Видалення тату коштує набагато дорожче, ніж саме татуювання. Це також процес трохи більш болючий (в основному через ін'єкції). Іноді, все ж, це єдиний варіант, щоб позбутися небажаного татуювання. Ви роздумуєте про видалення тату?

1. Видалення тату - дуже тривалий процес

В залежності від розміру тату і типу шкіри, повне видалення татуювання триває від 1 року до 3-х . Не останню роль відіграє також розташування татуювання. Якщо воно ближче до серця, процес може проходити швидше, завдяки кращій циркуляції крові. Важливу роль також відіграє колір тату. Чорний малюнок є найпростішим для видалення, у свою чергу, такі кольори: червоний, рожевий та зелений, вимагають часу і зусиль. Середній інтервал між цими процедурами становить від 4 до 8 тижнів. Іноді, однак, навіть 10-18 сеансів виявиться мало. Якщо хтось пропонує видалення тату швидше, слід бути пильним і відмовитися від такої пропозиції. В іншому випадку ви можете ризикувати подразненням шкіри, відкритих ран, і безлічі інших неприємностей.

2. Хто був автором вашого татуювання?

Професіонал? - Аматор? В залежності від того, хто вам робив тату, видалення її може бути складнішим або простішим. Професійні татуювання, як правило, легше видалити, а зроблені аматорами можуть потребувати до 15 сеансів. Проте, іноді буває, що і любительські татуювання легше видалити, ніж деякі, зроблені професіоналами. Все залежить від майстра та його навичок.

3. Гіпопігментація – знебарвлення

Якщо у вас темна шкіра, є ризик гіпопігментації, тобто її знебарвлення. Проблема в тому, що лазер видаляє зі шкіри не тільки тату, але і пігмент, тому дуже важливо проконсультуватися з декількома фахівцями і знайти кращого у своїй справі.

4. Проконсультуйтеся з декількома фахівцями з видалення татуювань

Можливо, у вас немає часу на відвідування декількох фахівців з татуювань і ви збираєтеся знайти першого ліпшого і почати процес. Таким чином, ви не можете бути впевнені в результаті. Якщо мова йде про видалення тату, то вам потрібно проконсультуватися з як мінімум 3 фахівцями, щоб обрати кращого. Неправильний вибір може призвести до шрамів та багатьох шкірних проблем. Фахівці можуть допомогти їх уникнути.

5. Дізнайтеся більше про лазер

На жаль, не існує таких лазерів, які зводили б всі кольори татуювань за один раз - різні лазери видаляють різні кольори. Якщо у вас є різнокольорові тату, ймовірно, ви будете потребувати декількох лазерів і, отже, більшу кількость сеансів і, звичайно ж, в більше грошей.

6. Задавайте питання

Видалення татуювань - це, швидше, безпечний процес, але тільки в тому випадку, коли виконується професіоналом. Не важливо, Видалення татуювань сеансиоднак, до наскільки досвідченого і популярного експерта ви потрапили - ви не маєте сидіти і приймати як належне все, що він говорить. Краще задавайте несподівані запитання, щоб перевірити його знання. У всіх різні типи шкіри, різний стан здоров'я і різні тату, тож якщо якась процедура допомогла вашому другові, це означає, що допоможе вам. Дізнайтеся про ризики побічних ефектів. Також перевірте відгуки в інтернеті про фахівця, до якого звернулися.

7. Побічні ефекти видалення тату

Кожна процедура несе в собі ризик потенційних побічних ефектів. Видалення татуювання не є винятком. Гіпопігментація, плями, шрами, інфекції, опіки, зміни структури шкіри, поява пухирів, набряк, висип, подразнення і тривалі болі - це всі потенційні побічні ефекти видалення тату. Більшість з них не є серйозними, але деякі можуть вимагати подальшого лікування.