Як правильно пиляти нігті

Як правильно пиляти нігтіБудь-якій жінці приємно, коли її нігті мають здоровий і доглянутий вигляд. І це тільки здається, що в догляді за нігтями нічого складного немає. Насправді, дуже важливо, щоб і стрижка нігтів, і їх підпилювання і обробка кутикули проводилися правильно. Від цього залежить не тільки естетичний зовнішній вигляд рук, але й здоров'я ваших нігтів.

Розшаровуються нігті

Перш ніж приписувати своїм нігтям зайву ламкість і слабкість, бігти до лікарів, думаючи, що ваші нігті вразив якийсь грибок, проаналізуйте, як ви підпилюєте нігті. Саме неправильні дії під час корекції форми нігтя призводять до того, що вони починають шаруватися.

Вибір пилочки

Крім цього, ще один фактор, що впливає на ламкість нігтів – це сам інструмент, яким ви пиляєте нігті. Найпопулярніший і недорогий варіант за ціною – це пилочка, вкрита наждачною крихтою. Незважаючи на ефективність цього покриття, воно не дуже добре впливає на нігтьову пластину. Слідом йде металева пилка з алмазним абразивним покриттям. Вона більш щадно впливає на ніготь, порівняно з наждачною крихтою. Ну і ідеальним варіантом, як для візуального результату, так і для стану нігтьової пластини стане скляна пилочка. Гумові та інші пилочки використовують не для підпилювання, а для полірування нігтьової пластини.

Форма нігтів

Якщо ви думаєте, що абсолютно не важливо, яку форму ви надаєте нігтям, то ви глибоко помиляєтеся. Квадратні нігті шаруються і ламаються набагато рідше. А ось овальна форма –більш ламкі і розшаровані нігті. Найоптимальнішим варіантом вважають форму квадрата з закругленими кутами. Однак, роблячи вибір тієї або іншої форми нігтя, не забувайте брати до уваги розміри долоні, форму кінчиків пальців, їх довжину.

Пиляємо нігті правильно

Насамперед, заведіть собі щотижневий ритуал догляду за вашими нігтями. Після того, як ви зняли старий лак, зробили обов'язковий манікюр, добре вичистили нігті, можна приступити до корекції їх форми. Підпилювати потрібно тільки сухі нігті. Якщо вони не до кінця просохли, після попередніх процедур, ви ризикуєте збільшити кількість пошкоджених нігтів. Під дією вологи нігті дуже розм'якшуються, тому більш схильні до пошкоджень.

Рухи, які ви здійснюєте, пиляючи нігті, мають відбуватися тільки в одному напрямку! Підпилювати потрібно від краю до центру нігтя, намагаючись тримати пилку трохи під кутом і в основному обробляючи тільки зовнішню частину нігтя. В жодному разі не пиляйте з боку в бік, так ви гарантовано пошкодите ніготь і він буде розшаровуватися. Щоб уникнути травматизації нігтьової пластини, намагайтеся вкластися в 10-12 рухів. Після підпилювання потрібно пройтися по нігтю полірувальною пилкою. Частіше ніж раз на тиждень не варто підпилювати нігті, це не принесе їм ніякої користі. Якщо все ж виникла необхідність в додатковій корекції серед тижня, то робити це потрібно короткими і різкими штрихами.

Читайте також: