Як змінювалася мода останні 100 років

+ відео

Як змінювалася мода останні 100 років

Як мода стала тим, чим вона є сьогодні? Мода, що почалася на початку 1900-х років і аж досьогодні, змінювалася від року до року. Які були тенденції, і хто та що їх надихало на модні зміни? Ви ніколи не вгадаєте, які тенденції з минулого могли б повернутися до світу моди сьогодні, до тих пір, поки вони цього не зроблять.

 

Як змінювалася мода. 1915 - 1925 роки.

Як змінювалася мода. 1915 - 1925 роки.

1915 і наступні роки, відомі введенням практичних спідниць з довгими розрізом трохи вище щиколоток. Ці консервативні дзвоновидні спідниці модні видання стали називати «військовим криноліном». Через ресурси, спрямовані на військові потреби, люди одягалися менш щедро та екстравагантно, що поклало початок новинкам від Коко Шанель в біжутерії - веселі, модні та доступні аксесуари.

Також в 1915 році Елізабет Арден і Хелена Рубенштейн, два великих, нових підприємця в жіночій моді, відкрили салони на П'ятій авеню. Їх почуття моди було глибоко піддане паризькому впливу і привернуло деяких з найвидатніших жінок Нью-Йорка. Для сходження на п'єдестал моди Хелені та Елізабет в індустрії краси вистачило всього десять років.

1925 рік характеризувався як рік швидких змін у світі моди жінки. Це був кінець трубчастих суконь. Сукні з довгими рукавами та великими манжетами швидко укоротилися до коліна, також модними стали пальто з великими, прикрашеними комірами.

Як змінювалася мода. 1935

Як змінювалася мода. 1935

Хоча це був час депресії, люди тим не менш стежили за модними тенденціями. Чоловіки носили короткі шорти з високими носками та двобортні пальто. Жінки продовжували носити сукні. Змінювалася мода і найголовнішим в світі моди того часу була поява жіночого військового погляду: різко окреслені плечі, плетені капелюхи, рукавички, низькі підбори.

Як змінювалася мода. 1945

Як змінювалася мода. 1945

У той час, коли чоловіки продовжували одягатися офіційно в костюми, краватки та капелюхи, жінки продовжували носити сукні та спідниці. Рукавички були дуже популярні серед жінок, на додаток до хутра і шкіри - від ягняти до крокодилячих гаманців. Жінки також продовжують тримати свою талію затягнутою.

Як змінювалася мода. 1955

Як змінювалася мода. 1955

1955 рік минув під гаслом простоти для жінок. Тонка талія досягалася за допомогою пояса, груди трималася високо. Повернулися довгі вечірні сукні з вирізами.

Як змінювалася мода. 1965

Як змінювалася мода. 1965

Ретро-стилі, які формували середину шістдесятих років, включали в себе геометричні фігури, вирізи, back & white, вінтаж та поп-арт. На сукнях попереду та ззаду можна було побачити великі поодинокі вирізи, а також чоботи go-go. Також увійшли в моду брючні костюми.

Стиль поп-арту був натхненний мистецтвом коміксів та групою «The Who». Також мода змінювалася завдяки внеску художника Бріджита Райлі. Він створив гіпнотизуючі твори мистецтва, використовуючи серію чорно-білих фігур та візерунків для створення оптичних ілюзій, які створювали ілюзію руху. Геометричні стилі моди складалися зі сміливих барвистих тканин, які підкреслюють фігуру. Геометричні фігури створювалися за допомогою листового матеріалу, а не візерунка.

Як змінювалася мода. 1975

Як змінювалася мода. 1975

Мода 1975 року була сформована з джинсової тканини, хакі, комбінезонів, штани-сопілочки для жінок та європейського пошиття для чоловіків. Особливо затребуваними були вбрання від Calvin Klein, сукні від Yves Saint Laurent і хакі замість джинсів.

Морські мотиви отримали нове дихання в 70-і роки і нагадували стиль 1940-х років з червоних, білих та морських смугастих комбінацій.

Як змінювалася мода. 1985

Як змінювалася мода. 1985

Середина 1980-х років була цікавою та барвистою. До моди увійшли довгі вовняні пальто, довгі опуклі спідниці, злегка звужені штани, громіздкі светри, шуби, великі шарфи, шкіряні рукавички, смугасті сандалі та навіть кеди були в пошані у жінок. Мода змінювалася і під впливом знаменитостей.

Мадонна, поп-діва 80-х років, серйозно вплинула на жіночу моду і ввела короткі спідниці та легінси, ажурні рукавички, банти для волосся та інше.

Як змінювалася мода. 1995

Як змінювалася мода. 1995

Стилі 90-х років варіювалися від барвистих до дивних. Вірші хіп-хопу та міської суб-культури надихнули модниць.

Мода кінця 90-х була схожа на стиль сьогоднішнього дня. Крім того, музиканти в 90-і роки, які показувалися на MTV, мали більший вплив на моду молодих поколінь, ніж дизайнери тих часів.

Як змінювалася мода. 2005 - 2015 рр.

Як змінювалася мода. 2005-2015

У 2005 році до моди увійшли джинси з низькою посадкою, толстовки, уггі, шпильки та що-небудь блискуче.

Ідея моди 2015 року натхненна багатьма різними стилями: старими та сучасними. Ретро, шик, інді, люди моди одягаються так, щоб справити враження. Нейтральні відтінки можуть поєднуватися з такими сміливими предметами, як короткі ювелірні вироби, капелюхи, аксесуари для акцентів, модні кросівки, рвані джинси для чоловіків, або ті темні та вузькі джинси. 90-і надихнули на повернення моди тих років до молодого покоління.

Відео як змінювалась жіноча мода за останні 100 років

Відео як змінювалась чоловіча мода за останні 100 років