Як знайти двійника

Як знайти свого двійникаІрландська дівчина знаходить незнайомку зі Швеції, яка виглядає так же як і вона сама - і навіть її власний батько має докласти зусиль, щоб відрізнити їх одна від одної

Шеннон і Сара Нордстрем зі Швеції, зустрілися в Дубліні.

Хоча вони зовсім чужі люди, у них багато спільного .

Пара буде тримати зв'язок і їх сім’ї також, здається вони теж схожі.

Шеннон Лонерган якій 21 рік, з графства Керрі, Ірландія, виявила, що має двійника. Про це вона дізналась онлайн на сайті twinstrangers.net після спілкування з Сарою Нордстрем, якій 17 років, зі Швеції.

В парі обидві мають однакове світле волосся, риси обличчя, які Шеннон перелякали коли вона познайомилася з Сарою, і навіть її батько лише з другого разу впізнав свою доньку коли двійники зустрілися в Дубліні.

Шеннон каже, що вона відчувала себе наче хворою коли познайомилася з Сарою вперше і їй нелегко було дивитись в очі, які настільки схожі з її очима. Шеннон сказала: “Коли я відкрила двері і побачила, що Сара стоїть там, моє серце наче вистрибнуло мені до рота.

Ми мали однакові вирази обличчя, надуті губи, посмішка. Це так дивно.”

Шеннон, студентка, зареєструвалася на сайті двійників влітку і після перевірок, чи є її двійник, вона не заглядала на сайт деякий час.

Сара приєдналася до сайту минулого місяця і після недовгих пошуків, вона натрапила на Шеннона.

Потім пара домовилася зустрітися в Дубліні.

Сара сказала: “я нервувала та дуже хвилювалась перед вильотом до Ірландії.

Я боялася, що Шеннон і я не схожі одна на одну обличчям, але виявилося, що мені не було про що хвилюватися. Вона напевно мій двійник.”

Знайшла собі двійника

'Це було трохи сюрреалістично, коли ми нарешті зустрілися, ніби дивишся сам на себе.'

Провівши час разом у Дубліні на різдвяному ринку і походивши по магазинах разом, вони також знайшли багато схожих інтересів.

Сара сказала: "Ми обидві досягли високого рівня у спорті.

Найти свого двійника

Я була серед кращих груп по конкуру (змагання з подолання перешкод верхи на коні) в Швеції, а Шеннон досягла вершин з танців в Ірландії та Великобританії.

Схоже ми дивимося на речі однаково. Там була кімната під сходами в будинку, де ми жили і в різний час ми обидва прокоментували: “це просто як у "Гаррі Поттері".

Шеннон була шокована, коли вона вперше зустріла Сару. Сара була здивована, коли вони зустрілися в реальному житті. Вони обидві були здивовані і продовжували дивитися одна одній в обличчя

Пара обійнялась, коли вони познайомилися і швидко знайшли багато тем для зближення. Хоча Сара була більш стриманою ніж Шеннон, це було не довго, а після того, як вони почали щось робити разом, з’явилося відчуття ніби вони знали одна одну багато років

Як найти свого двійника

Навіть члени сім’ї Шеннон, які прийшли разом зустрітися Сарою, з усіх сил намагалися помітити різницю.

Шенон сказала: "коли мій батько вперше побачив мене і Сару поруч, то він не знав де саме я. Він продовжував дивитися на неї та на мене і виглядав стурбованим.

Шеннон, яка є також візажистом, зробила Сарі макіяж, та пофарбували волосся однаково.

Провівши день в Дубліні на різдвяному ринку, пару одягнену у відповідне вбрання всі незнайомці вважали близнюками.

Обидві дівчини вважають, що кожна люди на світі має свого двійника і багато хто хотів би зустрітися з ним.

Шеннон казала: “я думаю, що кожен мріє про зустріч зі своїм двійником, але не кожен знає як це зробити. Коли я зареєструвалася на сайті, я насправді ніколи б і не подумала, що можу там знайти собі кохось схожого.”

Пара додала один одного в соціальних мережах і планують залишатися на зв'язку, Сара сказала: “Шеннон-це найкращий подарунок, який я могла б попросити.”

Сайт для пошуку двійників

Нів Гіней, 26 років, заснувала сайт twinstrangers.net з друзями поставивши перед собою завдання знайти собі двійників. Після першої зустрічі з двійником Карен Бреніген вони влаштували фотосесію, після якої ідея отримала вірусне розповсюдження.

Джерело