Збільшення губ

Гіалуронова кислота

Збільшення губОдним з найпопулярніших методів усунення зморшок, в наш час, є ін'єкції по їх заповненню. Препарат, який вводиться під зморшку, - 100% гіалуронова кислота. У косметології її називають "філер".

Гіалуронопластика (заповнення зморшок і збільшення губ філерами)

Філери гіалуронової кислоти вводять під зморшки лоба, міжбрів'я, перенісся, носогубної складки, біля очей, на повіках, у куточках рота, на шиї, під шкіру "запалих" щік і т. д. Для зморшок різних за глибиною і місцем розташування, використовують філери більш або менш "м'якої" дії.
Сьогодні корекція форми губ перестала бути привілеєм і для багатьох стала такою ж звичною процедурою, як, наприклад, фарбування волосся або нарощування нігтів. Кажучи про збільшення губ, ми не маємо на увазі ті випадки, коли їх роздмухують від носа до підборіддя і всім відразу стає зрозуміло, що це не своє. Ми про тих, хто як і багато інших, вдавалися до ін'єкцій з метою зрівноважити пропорції обличчя і скорегувати природну асиметрію губ, яка тією чи іншою мірою властива кожній людині.

 

Процедура збільшення губ

Процедура корекції форми губ, як і багато інших, починається з знеболювання. На губи наноситься знеболююча мазь, накривається плівкою і залишається так на півгодини. Після закінчення цього часу плівка знімається, залишки мазі видаляються серветкою і починаються самі ін'єкції. І тут може бути безліч варіантів. Універсального способу корекції губ, відповідного кожному, не існує. Є основні техніки: класична корекція обсягу і контуру губ, французька техніка поперечних ін'єкцій, техніка болісного наповнення губ, і безліч технік, спрямованих на усунення вікових ознак - зморшок, носогубних складок, маріонеткових ліній і т. п. Техніки підбираються фахівцем індивідуально і комбінуються для кожного конкретного пацієнта, тому що найчастіше доводиться мати справу не з одним завданням (тільки збільшити обсяг або тільки змінити форму), а з кількома. Особливо це стосується зрілої шкіри, адже з віком обсяги втрачаються, з'являються зморшки, контур губ стає менш чітким і загострюється асиметрія.

Обсяги гіалуронової кислоти

Тепер про обсяги. Так, слава Анжеліни Джолі не дає спокою багатьом власницям тонких губ. І так, зараз косметологія Збільшення губ філерамимає в своєму розпорядженні всі засоби, щоб зробити вам саме такі губи. Але все ж цього робити не варто.

По-перше, це не буде виглядати натурально, і якщо окремі представники чоловічої статі все ще не відрізняють природне від штучного, більшість оточуючих вас дам, навіть тих, хто вперше вас бачить, одразу все зрозуміють.
По-друге, такий обсяг вимагає постійної підтримки і корекції (звичайно, якщо не вкачати силікон), адже сучасні філлери мають властивість поступово розсмоктуватися, а це означає, що або ви будете виглядати постійно по-різному (з губами, то без), або утворите в своєму бюджеті окрему статтю витрат на підтримання форми губ. Результати першої процедури можуть зберегтися на досить довгий термін, від півроку до року, але будьте готові, що ваш організм, зрештою, звикне «утилізувати» гель, який постійно надходить і почне виводити його вже через 4 місяці після ін'єкції. До того ж, якщо раптом ви вирішите повернути вашу натуральну форму і вивести гель (для цього існують спеціальні препарати гіалуронідази), то бажаного результату все одно не отримаєте, тому що при занадто великих обсягах корекції шкіра може деформуватися, утворюється сполучна тканина. У результаті цілком можливо, що вам доведеться знову звертатися за допомогою до фахівця, тепер уже щоб прибрати наслідки великих фальшивих губ.

Ну і по-третє - індивідуальність. Включаючи телевізор і натикаючись на якусь західну передачу, часто не можна відрізнити її учасниць один від одного. У всіх одна і та ж форма брів, один і той же маленький носик, однакові виразні вилиці, накачані губи і зуби немов по одній формі відлиті. Так, ці жінки відповідають сучасним канонам краси. Але навіщо ставати ними, якщо можна бути собою?

Реабілітація після збільшення губ

Реабілітація після контурної пластики губ мінімальна. Звичайно, відразу після процедури в місцях ін'єкцій можуть бути почервоніння, набряк на губах і загальне дискомфортне відчуття. Але всі ці симптоми проходять за пару днів. Ну і як завжди спільні для ін'єкційних методів обмеження - не засмагати, на відвідувати лазні і сауни, губи не чіпати, тим більше не терти і не м'яти, мазати призначеними лікарем препаратами (якщо потрібно). І вже через кілька днів можете пишатися своєю новою зовнішністю.