Як правильно лікувати від наркоманії та алкоголізму

Наркоманія, алкоголізм – це серйозні захворювання, які потрібно лікувати лише у спеціалізованих клініках. Чимало не розуміють, що залежні люди справді хворі. У нашому суспільстві заведено вважати, що алкоголіки та наркомани просто ліниві, і якщо вони візьмуть себе в руки, то легко зможуть вирішити проблему. Це не так. Залежності виникають лише в тих людей, які мають психологічні проблеми. На жаль, у нас досі немодно ходити до психолога та розбиратися зі своїми переживаннями. Люди вважають, що друг і пляшка – чудове рішення.

Як правильно лікувати від наркоманії та алкоголізму

Це не так. Якщо людина має моральні травми, психологічні проблеми, допомогти їй може лише фахівець. Психолог знає, як правильно шукати проблему та вирішувати її. Він не тиснутиме, відводитиме пацієнта в минуле, якщо він не готовий. А у розмові з людиною без спеціальної освіти можна випадково відкрити внутрішні психологічні рани і потім їх не закрити. Через що стане ще гірше. Ось чому важливо вчасно звертатися до психолога, а не намагатися вирішити все самостійно.

Якщо людина вже стала залежною, необхідно відразу знайти клініку, в якій їй запропонують комплексне лікування. Не можна намагатися допомогти хворому самостійно, бо це також може зашкодити. Чимало починають додавати в їжу препарати, несумісні з алкоголем. Через це людина постійно почувається погано, коли випиває і кидає пити. Але їх не можна вживати постійно, підвищувати дозу. А згодом з'являється толерантність і препарат перестає діяти. Крім того, те, що людина не п'є – не вирішує її проблем. Вона і далі почувається погано, не може радіти життю. А коли наркомана лікують вдома, це може призвести до смерті, інсульту, інфаркту. Тому що ламання зношує організм і без спеціальної медикаментозної підтримки може статися непоправне.

Де варто лікувати залежних

Наркологічна клініка https://narko-centr.com.ua – це єдине місце, куди варто звертатися за допомогою. Там пропонують комплексне лікування, є постійний нагляд над пацієнтами. Їм призначають медикаменти для виведення токсинів з організму, а також препарати, які допомагають покращити роботу органів, які постраждали від алкоголю чи наркотиків.

У центрі доктора Кадирова можна отримати таку допомогу. Джерело інформації: https://narko-centr.com.ua/lechenie-narkomanii/. Якщо хтось із ваших близьких залежний – звертайтеся, і не витрачайте часу даремно.