Ігри Анна і Ельза

 Весілля Анни  Королівська зачіска Ельзи  Пазл Ельза, Анна та Олаф
 Весілля Анни Королівська зачіска
Ельзи
 
Пазл Ельза, Анна та
Олаф
 
 Крижане серце: манікюр Анни  Макіяж Анни та Ельзи  Сучасні Анна та Ельза
Крижане серце: манікюр
Анни
 
 Макіяж Анни та Ельзи   Сучасні Анна та Ельза
 Магія Ельзи  Анна і Ельза в школі  Манікюр Ельзи
 Магія Ельзи  Анна і Ельза в школі   Манікюр Ельзи
 Поцілунок Анни та Крістофа  Пазл Анна і Ельза  Анна і Ельза Лего
Поцілунок Анни та
Крістофа
 
 Пазл Анна і Ельза  Анна і Ельза Лего
 Дитина Ельзи  Гра для дівчаток Врятуй Олафа  Одягалка Анна та Ельза на морі
 Дитина Ельзи  Врятуй Олафа Одягалка Анна та Ельза
на морі
 

Попередня 1 2 Наступна Остання

Ігри Анна і ЕльзаЗапрошуємо вас грати безкоштовно в ігри про Анну та Ельзу з відомого мультфільму Крижане серце на krainau.com! Ви знайдете тут багато безкоштовних ігор про улюблених героїв мультфільму, та, звичайно про гарних принцес, які до того ж, ще й віддані сестри.
Крижане серце - це один з найпрекрасніших мультиплікаційних фільмів виробництва студії Уолта Діснея. Її головні героїні Анна і Ельза, завдяки цій казці стали справжніми зірками та улюбленицями юних глядачів з усього світу! За кілька хвилин ви зможете долучитись до їх великого королівства та пізнати цих двох чарівних принцес трохи ближче. В наших іграх, ви зустрінете також багато інших персонажів, які населяють царство Ерендел. Завдяки ним, за кілька секунд ви перенесетеся до чарівного світу уяви, в якому можливо все, і ви проживете цілу купу незвичайних пригод. Ми намагалися обирати для Вас тільки найкращі ігри Анна і Ельза, і ми сподіваємося, що ми зуміли догодити вашим смакам! Ви зможете грати не тільки за могутню сніжну Королеву Ельзу, але також і за її молодшу сестру Анну, і навіть керувати милим і неймовірно смішним сніговиком на ім’я Олаф! Разом з героями ви виконаєте багато цікавих завдань та місій. Серед ігор ви знайдете не тільки ігри, призначені виключно для дівчаток, такі як створення масок, макіяжу або моделювання волосся у перукарнях, але і відмінні бродилки та аркадні ігри!

Сюжет мультсеріалу про Анну та Ельзу

Але повернемося на хвилину до сюжету фільму. Дія Крижаного серця розгортається в прекрасному королівстві під назвою Ерендел, де юні принцеси Анна і Ельза живуть разом зі своїми батьками. Ми дізнаємося про них в ті часи, коли дівчатка були ще маленькі і любили грати разом. Мали повні голови чудових ідей та цілими днями гасали палацовими садами. В царстві не було ще вічної зими. Нормальним циклом слідували одна за одною чотири пори року, і кожна з них була прекрасна і по-своєму незвичайна. Навесні дівчатка раділи природі, яка дає життя тваринам, котрі після періоду зими знову виходили зі своїх нір та грали в хованки в замкових покоях. Це був період, коли всі навколо жили чудово. Невдовзі ми також дізнаємося про одну з принцес щось цікаве. Анна, це звичайна дівчинка, але Ельза унікальна, бо має незвичайний дар. Вона наділена силою, яка дозволяє їй зачаровувати сніг та кригу. Ганна прекрасно про це знає, і саме тому в один прекрасний зимовий день вона попросила сестру зробити для неї сніговика. Назвали його Олаф, і з тих пір цей незвичайний гість став постійним супутником їх пригод. Він міг говорити, він мав велике почуття гумору і не відходив від них ані на крок. Йшли роки, обидві сестри перетворилися на прекрасних принцес, яких обожнювали всі придворні. Тільки інтелектуальний рівень Олафа зупинився на місці. Це був також період, в якому незвичайна міць Ельзи ставала все сильніше. Іноді вона була не в змозі оволодіти своїми чарами, і мимоволі різні предмети перетворювалися на крижані брили. Король не схотів, щоб чарівна влада принцеси була розкрита. Також він не хотів, щоб випадково Ельза зробила боляче своїй сестрі. Саме тому він вирішив зачинити ворота царства та ізолювати її від зовнішнього світу. Він боявся, що його дочка може представляти небезпеку для своїх близьких та заборонив її відвідувати Анну.
Від тих подій минуло 10 років. Одного разу король разом з королевою гинуть під час однієї з експедицій, і всі їх королівські обов'язки лягли на плечи двох чарівних принцес. Хтось мав взяти владу. Головною претенденткою, враховуючи її вік була Ельза. Настає день її коронації. На жаль, під час урочистості трапляється те, що раз і назавжди змінить життя не тільки героїнь, але і всіх жителів країни. В результаті цих подій Ельза невдовзі стає могутньою сніжною королевою. Принцеса не може стримати своїх емоцій і розкриває свої чари на всю потужність. Ерцгерцог та інші придворні охрестили її відьмою. Приниженою принцеса вирішує втікти, між іншим, зануривши Ерендел у вічну зиму. Вона вирішує відправитися на північ, де побудує свій чудовий палац і з цієї пори буде жити далеко від світу, який її не приймає. Анна не може змиритися з рішенням старшої сестри і вирішує знайти її. Так починається найдивовижніша пригода в її житті, яка змінить її долю. Під час експедиції Анну буде супроводжувати її сніговик Олаф, Крістоф та симпатичний північний олень на ім’я Свен. Саме під час цієї подорожі між Ганною та Крістофом спалахне справжнє почуття.
Продовження історії, безумовно, ви знаєте, тож повернемося до ігор Анна і Ельза. Кожна з них буде для вас цікавим завданням. Разом з Олафом, ви спробуєте піднятися на вершину гори. Приєднайтесь до Анни під час її подорожі, і ви допоможете їй впоратися з різними перешкодами. Разом з Ельзою ви зможете використовувати крижані заклинання, ходити до косметолога, відвідувати spa-салони і не тільки! У кожній грі про Анну та Ельзу, на вас чекають й інші сюрпризи! Якщо ви хочете дізнатися, які саме - обов'язково зіграйте в будь-яку з них!