Картинки привітання з Новим днем

Зміст:

  • Картинки з Новим днем
  • Позитивне мислення і користь побажань

З Новим днем!

Картинки з новим днем

Листівки з Новим днем!

Вітаю з Новим днем!

Привітання Новим днем!

Побажання гарного Нового дня

Листівка вітання з Новим днем

Побажання нового дня

Листівки нового дня

Красиві привітання з новим днем

Картинки доброго нового дня

Картинки побажання з новим днем

Відкритки з новим днем

Гарного нового дня

Позитивне мислення і користь побажань

Можливо, ви цього поки не усвідомлюєте, але коли ви бажаєте добра оточуючим, воно завжди повертається до вас. Позитивне мислення не тільки розвиває нас як особистість, а й зміцнює здоров'я.

Благородні і безкорисливі побажання "Доброго ранку", "З новим днем", "Гарного дня" і т.д., можна почути не так вже й часто. Зазвичай люди бажають іншим, щоб у них "все було добре, але не краще, ніж у нас". Чому ж так складно дається позитивне мислення і вміння щиро бажати, і як це впливає на нас?

Ми повинні розуміти, що наші бажання, дії, слова і поведінка завжди тягнуть за собою певні наслідки. Те ж саме відбувається і з побажаннями. Це як візуалізація волі і обіцянка дії. Якщо ми щиро бажаємо, щоб у когось все було добре, ми зробимо для цього все, що в наших силах.

Бажання іншим добра, привітання з новим, чудовим днем, збагачує нас як особистість. Це нам нічого не варто, а в результаті активізується наше позитивне мислення, йдуть геть негативні думки і бажання.

Пропонуємо вам трохи поміркувати над цим.

Відомий народний вислів "що посієш, те й пожнеш" досить справедливий і з ним сперечатися не будеш.

Не варто сприймати його буквально, але не підлягає сумніву, що кожна наша дія має ті або інші наслідки.

Якщо ми постійно намагаємося мислити позитивно, це зміцнює наше здоров'я. Навіть якщо не торкатися теми духовності та релігії.

Метелик і позитивне мислення

Позитивне мислення означає підходити до життя, до всього, що відбувається в ньому, з мудрістю. Якщо я бажаю, щоб у моєї сім'ї і моїх друзів все було добре, значить я люблю їх, і їх благополуччя є важливим для мене.

А що відбувається, коли неприємній або навіть поганій людині "бажають поганого"? Хіба тому, хто бажає зла від такого побажання краще? Ні, він тільки показує свою емоційну і особистісну незрілість.

Тут напрошується аналогія з рівнями розвитку моральних суджень, сформульованими американським психологом Лоренсом Колбергом.

Він показав, що судження такого типу як "Гарного заслуговують тільки ті, хто робить добре мені, а ті, хто робить мені погано, мають бути покарані" характерні для дітей 6-7 років.

Такий підхід не можна назвати конструктивним, гідним або цивілізованим. Ми не маємо і не можемо бути в хороших відносинах з усіма. Але це не означає, що ми маємо бажати всіляких нещасть тим, з ким ми не зовсім ладнаємо.

Краще побажати їм всього хорошого і намагатися "не перетинатися" з ними в майбутньому.

Те, що ви робите, думаєте і бажаєте іншим, завжди повертається до вас.

Дехто називає це "законом причинності", інші - "ефектом бумеранга", але зрозуміти, про що тут йде мова, нескладно.

Мої дії і думки завжди тягнуть за собою наслідки. Незручне слово, сказане у невідповідний момент, може привести до того, що кохана людина затаїть образу на нас, що безпосередньо впливає на відносини в майбутньому.

Якщо ми бажаємо комусь поганого, інші люди можуть віддалитися від нас, тому що їм не подобається наша злопам'ятність і особистісна незрілість.

Перш, ніж щось робити, подумайте про можливі наслідки ваших дій. Бажайте всього доброго тим, хто вас оточує. Такі побажання збагачують нас як особистість.

Обійми і позитивне мислення

Ви вільні творити своє власне майбутнє. Будда говорив: "Якщо хочеш знати своє справжнє, подивися на минуле, бо це - його результат; якщо ж ти хочеш дізнатися майбутнє, будь уважний до свого справжнього, бо це причина майбутнього".

Це висловлювання має глибокий сенс. Ми вільні творити нашу реальність, ми самі і є її "архітекторами". Кожна річ, яку ми робимо, як уже було сказано, веде до певних наслідків. І таким чином ми потроху створюємо своє майбутнє.

Такий підхід, заснований на взаємності і визнання оточуючих рівними собі, робить наш розум відкритим і живить наше серце.

Завжди щиро бажайте навколишнім добра, навіть тим, хто вас образив. Вітайте людей простими словами доброго ранку, гарного дня, гарного настрою, побажайте вдалого нового дня, солодких снів і т.д., і ваше життя стане світлішим!

Вам буде цікаво:

Картинки одужуй та не хворій
Картинки та листівки Бажаю щастя
Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю