Привітання вчителям на 1 вересня від батьків

Привітання вчителям від батьків з Днем знань

Ми зібрали для вас тексти привітань вчителям на свято День знань, тобто на 1 вересня. Всі привітання написані прозою, тобто своїми словами (не віршовані). Ви можете їх використовувати для привітань свого найріднішого вчителя, чи всіх вчителів школи, колег, друзів і близьких, які працюють у сфері освіти, доповнювати їх власними побажаннями і епітетами. Ви можете скласти власне унікальне привітання, використовуючи частини наших, які вам найбільше до душі.

Шановні педадоги, вітаємо вас з Днем знань! Позаду яскраві сонячні дні, протягом яких ви збільшили запас сил, терпіння і енергії і здатні впевнено здобувати нові перемоги і робити дивовижні відкриття. Бажаємо вам нескінченої витримки, безмежного натхнення, успіхів у роботі і реалізації задуманного. Нехай новий учбовий сезон подарує вам купу позитивних вражень, радості і задоволення від роботи!

Вітання на 1 вересня українською

 

Шановні вчителі, ми сповнені радості від того, що зустрічаємо черговий навчальний рік разом з вами! Щиро вітаємо вас з його початком і бажаємо, щоб він приніс вам лише позитивні емоції, щоб ваша праця була гідно оцінена і винагороджена, щоб вашу зусилля були плідними, а перемоги вражаючими! 

Вітання на 1 вересня українською


Дорогі вчителі, вітаємо вас з 1 вересня, з Днем знань! Щиро бажамо, щоб новий навчальний рік був не менш яскравим, радісним і позитивним, ніж це свято! Бажаємо отримувати задоволення від роботи, щодня поповнювати колекцію позитивних вражень, мати нескінчену кількість енергії і просто... бажаємо вам щастя, шановні наші вчителі!

Вітання на 1 вересня українською

 

Шановні вчителі, ви маєте неймовірно світлу, дивовижну професію - ви даруєте дітям добро, знання і людяність, ви мов той сонячний промінь, за яким йдуть діти. Ми за це сповнені до вас поваги, щиро вас любимо і цінуємо. Нехай новий навчальний рік принесе вам суцільне задоволення! Бажаємо вам вдячних учнів і батьків, дружній колектив і океан позитивної енергії! З Днем знань!

Вітання на 1 вересня українською


Найкраща школа міста, кращі вчителі і за все це ми щиро дякуємо вам! Ми пишаємося нашими педагогами і віримо, що ви будете пишатися своїми учнями, бо найкращі учні виховується лише найкращими вчителями! Хочемо щиро привітати вас, дорогі вчителі з 1 вересня, з Днем знань і початком навчального року!

Вітання на 1 вересня українською

 

Шановні педагоги, ви саме ті люди, які створюють фундамент нашого суспільства і кожної окремої людини. Саме на  фундаменті, закладеному вами виростає світогляд людини, грунтується її майбутнє і тримаються всі цінності. Саме ви щороку досягаєте нових висот, випускаєте у вільне плавання випускників і знаходите у своїх учнів нові зерна талантів, паростки здібностей і блиск геніальності. Ви разом з ними переживаєте невдачі і готуєте до дорослого життя. 

Ми вітаємо вас з початком нового навчального року, який обов'язково подарує вам нові досягнення, здобутки і гучні перемоги! Бажаємо вам щиро радіти новим досягненням вашої праці і нехай цих досягнень буде якмога більше! Нехай всі ваші учні вражають вас лише своїми успіхами і будуть вдячними! Вітаємо з 1 вересня! 

Вітання на 1 вересня українською


Любі вчителі, бажаємо щоб у новому навчальному році ваш шлях був осяяний сонцем, небо було чистим і блакитним, здоров'я - міцним, а енергія ніколии не закінчувалась. Найщиріші вітання вам, дорогі вчителі! З 1-м вересня і Днем знань!

Вам буде цікаво: