Привітання вчителям на 1 вересня від учнів

Привітання вчителям від учнів з Днем знань

Привітання від krainau.com вчителям від учнів. Привітання наведені в якості зразку, ви можете, скориставшись ідеями, скласти власне привітання, ну і, зрозуміло, що імена вчителів наведені у наших  привітаннях є умовними і використовуються в якості прикладу. Вам просто треба підставити ім'я вашого вчителя чи вчительки.

Шановна Ганно Павлівно. Весь наш клас щиро вітає вас з Днем знань і 1 вересня! Дякуємо вам за те, що нам пощастило мати найкращу вчительку з української мови! Навряд чи хтось би краще за вас зміг би впоратися з цим непростим завданням. Лише завдяки вам ми йдемо на урок з радістю. Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних учнів, благополуччя і нехай ваша праця приносить вам лиш задоволення!

Вітання на 1 вересня українською

 

Дорога Олена Степанівна, математика, яку ви викладаєте - найприємніша математика у всесвіті! Ми раді знову зустрітися з вами після довгого літа, бо вже встигли скучити за вашими уроками. Щиро бажаємо вам щоб у новому навчальному році навіть найменш здібні учні перетворилися на математичних геніїв, а ваші зусилля отримали гідну винагороду! Зі святом 1 вересня!

Вітання на 1 вересня українською


Шановна Валентина Опанасівна, навряд чи з нас усіх вийдуть видатні художники, але ваші уроки малювання роблять наше життя і життя наших батьків більш яскравим і барвистим! Дякуємо вам за все і бажаємо вам у житті купу позитивних емоцій, радості і щастя!

Вітання на 1 вересня українською

 

Дорога Марія Олександрівна, від імені всіх ваших учнів вітаємо вас з 1-м вересня і Днем знань! Щиро дякуємо вам за всі ті цікаві пригоди та подорожі, які ви даруєте нам на уроках географії. За те, що знайомите нас з величезним цікавим світом нашої планети і бажаємо вам міцного здоров'я, успіху, терпіння і творчого натхнення! Зі святом вас!

Вітання на 1 вересня українською


Шановні вчителі, ми з радістю вітаємо вас на порозі нашого з вами спільного дому, яким стала наша школа. Ви вже давно стали для нас частиною родини. Для когось навіть другими батьками. Ми вас дуже любимо і поважаємо. Щиро дякуємо вам за всі довгі години і дні проведені  з  нами. В час літніх канікул ми сумуємо без вас і радіємо новим зустрічам. Нехай в новому навчальному році ви будете отримувати лише позитивні емоції від спілкування з нами, нехай ваші мрії здійснюються, а ваша неймовірна енергія дарує вам безліч нових великих і маленьких перемог!

Вітання на 1 вересня українською

 

Шановні вчителі, щороку ви стаєте справжньою легендою серед ваших учнів. Шкільні оповідання про вас передаються ще довго після закінчення школи. Вітаємо вас з Днем знань я святом 1 вересня і бажаємо щоб ви отримували ще більше подяки, ще більше позитива і поваги від ваших нинішніх учнів і колишніх. Дякуємо вам за все! 

Вітання на 1 вересня українською


Найкраща винагорода для вчителя - це щирі слова подяки від її учнів. Вітаємо вас зі святом 1 вересня і бажаємо вам отримувати величезне задоволення від нескінченної щирої вдячності ваших підлеглих та їх батьків. І нехай ця вдячнисть перетвориться на ваше міцне здоров'я, гарний настрій, неймовірну енергію і благополуччя!

Вітання на 1 вересня українською

 

Шановні вчителі, бажаємо вам в новому навчальному році бути мудрими, як гарні книжки,  врівноваженими мов йоги, позитивними як сонечко і безмежно щасливими, щоб ваші усмішки освітлювали все навколо дивовижним світлом. Зі святом 1 вересня!

Вам буде цікаво: