Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

Привітання батьків з першокласником або першокласницею своїми словами на 1 вересня

Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

1 вересня діти з хвилюванням тримають за руку своїх мам і тат, але вже зовсім скоро вони оговтаються, і стануть частиною великої дружної родини, ім'я якої - школа. Завжди виникає бажання привітати батьків з цим незабутнім днем! 

Нехай назавжди залишаться в пам'яті ці чарівні моменти, коли ваша крихітка вирушила у велику подорож хвилями знань. Бажаємо вам, щоб діти приносили вам не тільки щоденники, а радість за свої вчинки і перемоги; щоб перший навчальний рік минув весело і захоплююче і для вас, і для вашого першокласника чи першокласниці. У добру путь, друзі!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.58 (6 Votes)

Вітаємо вас з першокласником (-цею) і розуміємо наскільки важко вам цього дня стримати сльози радості і, в той же час, смутку. Адже свою дитину, яка ще вчора, була з вами кожну хвилину, сьогодні ви відпускаєте у світ, де на неї чекають чудові відкриття, нові знання і можливості. Бажаємо вам сміливості, терпіння і мужності, а першокласнику (-ці) впевнено і блискавично здолати шлях, який почався сьогодні!

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.67 (9 Votes)

Вітаємо вас з Днем знань, з першим важливим кроком вашої дитини у світ шкільних історій, потрібних вмінь, навичок і знань. Бажаємо не втрачати свою впевненість і заново, разом зі своєю дитиною відправитися у захоплюючу подорож сторінками цікавих підручників. Бажаємо вам океан терпіння  і справжньої батьківської витримки. Хай школяр щодня радує вас своїми успіхами!

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.15 (10 Votes)

Вітаємо вас з першокласником (-цею) і бажаємо, щоб для вас радісним і легким був цей навчальний рік. Бажаємо вам - терпіння, дитині - посидючості. Нехай навчання ніколи не буде для неї тягарем. Допомагайте і підтримуйте свого першокласника (-цю) і тоді він (вона) з легкістю і цікавістю подолають цей цікавий і непростий шлях!

Вітання на 1 вересня українською

 

Привітання батьків першокласників з 1 вересня та днем Знань

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)

Вітаємо з Днем знань і бажаємо вашому першокласнику нічого не боятися і сміливо підкорювати величезні простори нових знань. А вам - чудовим батькам, бажаємо завжди бути поруч і зуміти допомогти своїй дитині в хвилину труднощів або зневіри. Нехай діти радують вас своїми успіхами, досягненнями та перемогами, нехай вам буде цікаво разом з ними заново вчитися і пізнавати світ! 

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

Вітаю вас з першокласником! Ви відпускаєте свою дитину у новий світ, де її вже з нетерпінням чекають вірні друзі, безліч дивовижних відкриттів і можливостей. Бажаю вам завжди мати сили, щоб підтримувати в серці малюка вогонь пізнання, допомагати оволодіти будь-якими знаннями у всіх сферах науки, і виховувати його доброю, сміливою і чесною людиною. Дякую вам за прекрасну дітину, яка колись обов'язково стане гордістю нашої країни. З чудовим Днем Знань! 

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Сьогодні хвилюючий день не тільки для першокласників, а й для їх батьків. Ми вітаємо вас з Днем знань і хочемо побажати безмежної батьківської любові і постійного батьківського розуміння. Вірте в успіх своєї дитини, допомагайте їй у всьому, вчіться разом з нею і разом з нею вмійте мріяти, фантазуйте, читайте добрі книги і весело робіть уроки. Бажаємо вам терпимості, бадьорих сил і впевненого оптимізму. Вітаємо вас з першокласником!

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.71 (7 Votes)

Цього дня, 1 вересня, хочеться привітати вас з першокласником і побажати, щоб ваша дитина завжди залишалася приводом для щирої гордості і радості. Нехай на вашому спільному шляху буде якмога більше щасливих моментів і через десяток років ви змогли з упевненістю сказати, що виховали справжню Людину.

Вам буде цікаво: