Як зібратися у відпустку, якщо працюєш аж до виїзду

Так довго чекали на заповітну відпустку, в яку дозволили вийти, але перед цим буквально «завалили» роботою? Ситуація давня як світ: з одного боку, тобі дають час відпочити, а з іншого – складається враження, що за пару днів потрібно встигнути зробити все, щоб ти робив упродовж тих відпускних двох тижнів. На радість багатьох у сучасний інтерактивний час можна багато й навіть найважливіше зробити онлайн.

Раптова відпустка

Дорога

Яким способом дістатися до місця відпочинку – питання, яке цікавить багатьох. У кожного є свої переваги та недоліки. Можна купити квиток на літак/поїзд/автобус або їхати за кермом власного авто. Перший варіант багатьом здається привабливим, оскільки вважається, що менше втомлюєшся в дорозі. Але в такому разі доведеться постійно терпіти сусідство зі сторонніми людьми, вести обмежену кількість речей і бути прив'язаним до місця. Автомобільна подорож дає свободу пересувань, можливість захопити улюблений гардероб та позбавить від необхідності терпіти не завжди приємних попутників. Організувати її також досить просто, тим паче, що страхування зелена карта обходиться зараз не дорого, а оформити її можна, не покидаючи офісу.

Проживання

Звісно, можна сліпо довіритися туроператору і просто оплатити готовий «комплект». Проте найчастіше це виявляється не надто успішним варіантом, оскільки умови зазвичай орієнтовані на загальну масу людей, без урахування індивідуальних бажань. Краще в інтернеті підібрати найбажаніше для себе місце та навіть встигнути на знижку, бронюючи номер. Якщо ви ще погано розбираєтеся в закладах й пропозиціях – орієнтуйтеся на відгуки.

Підготовка документів

Якщо ви раніше не були за кордоном, потрібен в обов'язковому порядку біометричний або міжнародний паспорт. Почати оформлення можна віддалено, залишивши заявку на сайті, надіславши всю необхідну інформацію. Теж саме стосується страховки, її можна купити онлайн, не витрачаючи на це час і водночас заощадивши кошти.

Збори

В обідній час є можливість скласти список необхідних речей, розділивши його на ті, що є, і ті, що потребують купівлі, так буде набагато простіше. Маркетплейси зараз сповнені асортименту товарів на будь-який фасон, сезон, та й інтернет-магазини їм не поступаються, тому не потрібно витрачати час на пошуки всього необхідного.

Розваги

Не важливо, який принцип відпочинку характерний для вас – лежання на пляжі зі СПА-процедурами, вивчення місцевості, тур місцевими ресторанчиками з пабами чи драйвове опанування екстремальних видів спорту. Про все це можна дізнатися на офіційному сайті країни чи міста, до якого плануєте вирушити, а за бажанням можливо одразу замовити квитки на захід.

Висновок

Хоч би як ви були завалені роботою в останні дні перед відпусткою, у сучасний час завжди можна продумати й зібратися в подорож навіть не покидаючи кабінету. За допомогою онлайн сервісів, порталів, віртуальних магазинів найкращий номер у готелі, паспорт, страхування зелена карта, необхідні речі не стануть проблемою, а чекатимуть своєї черги.