5 способів зміцнити шлюб, які має знати кожна жінка

Міцний і щасливий шлюб - мрія будь-якої жінки. Щоб ця мрія не стала розвалюватися з часом на шматочки, потрібно пам'ятати декілька простих речей.

5 способів зміцнити шлюб

1. Пам'ятайте минуле

Завжди пам'ятайте, що у ваших стосунків є своя унікальна історія. І напевно в цій історії є зворушливі і романтичні моменти. Згадуйте їх з любов'ю. Не забувайте ті почуття, які були у вас на початку відносин.

Можна переглядати старі фотографії або відео. Можна просто згадувати щось приємне і мимоволі посміхатися від цього. Але головне, що згадуючи приємне з минулого - ми проектуємо позитивну картинку на сьогодення. Згадуючи, яким був ваш чоловік в той чи інший приємний момент, ви розумієте що і зараз він залишається тією ж самою людиною, гідною любові і теплих слів.

2. Говоріть

У побуті і рутині повторюваних днів можна потонути з головою. Але не варто забувати, що крім домашніх справ один в одного є ви. Говоріть про ваші почуття і емоції, підтримуйте, якщо бачите переживання в очах у партнера. Не соромтеся ділитися сокровенним і відкривати душу.

Крім того, не забувайте говорити компліменти і дякувати за все хороше. Для чоловіка дуже важливо чути, що його допомога чи старання оцінили, що йому вдячні за зусилля. Нехай ваше листування в месенджерах буде наповнене не тільки переліками покупок в магазині, але й словами подяки, любові.

3. Спробуйте щось нове

Обговоріть з партнером можливі варіанти, які можуть урізноманітнити ваше побутове та інтимне життя. Можливо, вам варто вибратися на пікнік за місто і вимкнути телефони. Або відвідати динамічну квест кімнату. А може варто вибрати штучки з секс-шопу, які розбурхують і пограти в ігри у спальні.

Пошукайте найбільш порожнє місце в ваших відносинах через яке обом не комфортно. І подивіться, чим можна заповнити цю порожнечу.

4. Пам'ятайте, що ваш партнер - окрема людина

Не потрібно забувати про те, що ваша половинка - окрема самостійна особистість у якій є свої бажання і потреби. І ці бажання потрібно поважати. Якщо ви хочете поговорити, а він хоче посидіти в тиші або, навпаки, послухати музику - почекайте трохи і перенесіть розмову на пізніше. Можливо, у вашого чоловіка зараз в голові дуже багато хаотичних думок, а день на роботі видався важким. Йому просто потрібно трохи часу, щоб прийти до тями.

Якщо він хоче піти на футбол або хокей, то підіть з ним або скажіть, щоб він розважився з друзями. У нього можуть бути інтереси, відмінні від ваших. І ви не повинні про це забувати.

5. Не дорікайте через дрібниці

Якщо ваш чоловік допустив якусь дрібну помилку, то не варто відразу обурюватися і скандалити через цю ситуацію. Якщо він не помив за собою чашку або кинув на диван футболку, в якій ходив весь день, то це не катастрофа. Таке може трапитися з ким завгодно і навіть з вами. Просто ви не помітите, що він прибере якусь дрібницю за вами.

Разом з тим потрібно пам'ятати, що саме чоловік ремонтує щось по дому, носить важке і ходить за вами годинами магазинами косметики або сумочок. Можливо, щось з перерахованого він і не хоче робити. Але знає, що ви не зробите цього замість нього. Виходить, що в парі двоє роблять щось одне для одного. Іноді це дрібні, практично непомітні вчинки, іноді - фундаментальні. А якщо хтось забуває щось зробити, то можна м'яко попросити або нагадати, але не йти відразу в контрнаступ з поганим настроєм.