7 етапів до щасливого сімейного життя

 

Щасливе сімейне життяВиявляється, що життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про ці сім етапів - відсотків 80 розлучень не було б.

1 етап - закоханість, романтичний етап, солодкий..коли все подобається; недоліків партнера взагалі не видно, здається, що це най-най-най! Майже святий, - цей період проходять практично всі, хто закохувався.

2 етап - звикання - через якийсь час ви звикаєте, що поруч з вами святий, вже немає такого хвилювання, захоплення, все сприймається, як належне.

3 етап - сварки; він потрібен щоб повернути колишню свіжість, легкість у стосунках. І, як правило, більшість розлучень трапляються, коли люди приходять до цієї точки - виявляється, що ніякий це не святий,а справжній негідник, він прикидався весь час; видно всі недоліки. Вони були і раніше, просто в силу фізіологічного стану, гормонального ми їх не помічали. Тепер їх нам видно, але ми перестали бачити хороші якості. Бачимо Сонце, не бачимо Місяць. На цей момент припадає більшість розлучень.

Але є категорія людей, які належать до мудрих людей - вони все-таки з якихось незрозумілих причин переходять до

4 етап - і це величезний крок, величезна аскеза. Цей етап називається терпіння. Хтось розуміє, що є діти і треба терпіти, хтось розуміє, що і з іншими партнерами може не бути краще...

Терпіння - це найграндіозніша аскеза!!! Завдяки цьому етапу відбувається наступне: перетерпівши якусь кількість часу (а цей етап може тривати роками), біль, незручності людина переходить на наступний рівень. Все пережите дає абсолютно нове відчуття впевненості й розуміння того, що є щось більше, ніж просто задоволення, щось більш приємне.

5 етап - людина відчуває насолоду від служіння. Перейшов на цей рівень вже не будує відносини з точки зору - що я отримую від тебе? він отримує задоволення, будуючи стосунки на рівні - як я можу тобі служити? Коли на цьому етапі люди починають служити один одному, відкриваються колосальні можливості і справжня співпраця. П'ятий етап переходить в

Дружбу - 6 етап

І лише на 7 етапі досягається те, про що ми мріємо і заради чого вступаємо у шлюб. На сьомому етапі приходить ЛЮБОВ. Як правило вона дається тільки через служіння і через дружбу.

У давні часи люди не витрачали час на перші 4 етапи, вони відразу починали зі служіння. Тобто настрій був такий, що я прийшла чи прийшов в шлюб для того, щоб служити. Вони проходили етап дружби і потім любові. У нас дуже багато часу йде на романтику, звикання, сварки, терпіння..деякі взагалі не йдуть далі. А мудрі люди економлять свої сили і відразу починають служити з любов'ю; у таких шлюбах немає грунту для сварок, докучання та іншого, тому що саме поняття служіння передбачає безкорисливість.

А коли є безкорисливість, то немає і причин для сварки...