9 речей, які жінки приховують від чоловіків

Що приховують жінки1. Не тільки ви дивитесь на інших.

Мабуть, якщо чоловік не дивиться на жінок, то він хворий. Жінки, не хворі, просто вони роблять це непомітно. Коли ви бачите довгоногий об'єкт з цицьками, ця подія відразу ж відзначається вами, а ваші очі хоробро стежать за тим, щоб випадково ця дама не впала. Щелепа відпадає, язик вивалюється, а слину можна витирати вже зі спини. Або трохи не так. Спочатку ви дивитеся на жінку (вона дивиться? / не дивиться?) і потім... Ефект той же. Ми теж спостерігаємо за зустрічними хлопцями (і жінками, особливо за тими, на яких дивитеся ви). Один погляд, і все - у нас є всі дані. Тільки ми робимо це не так явно...

2. Кількість партнерів у ліжку.

Як з кількістю партнерів у ліжку? Чи справді ми обманюємо? На жаль, так. Досі панує стереотип, що якщо один ключ підходить до багатьох замків - це супер, а коли один замок можна відкрити декількома ключами - це зло. Ми теж любимо секс, теж любимо експерименти. А потім? Ну. Ви питаєте, з серйозною пикою і чекаєте відповіді один або два. Три - це вже недолік, а чотири – повія. Про п'ять навіть страшно згадувати. Жінка віком двадцяти двох років зазвичай мала більше партнерів і поки підхід чоловіків саме такий, найбезпечніший шлях для нас - це просто збрехати. Ми розуміємо, що кілька десятків які побували у ліжку - це результат, який не порадує жодного, але ви, як правило, погано сприймаєте будь-яку кількість, яка більше 1.

3. Ми знаємо Ваші грішки.

Шановні панове, ми все знаємо. Дивлячись на нас, уявіть собі, що над нашою головою висить табличка з написом "ми знаємо про всі ваші грішки, а якщо ми не знаємо, це лише питання часу". Ми бачимо, коли ви дивитесь на інших на вулиці, від нудьги час від часу ми досліджуємо історію браузера або ваші повідомлення у телефоні. І якщо ми не говоримо вголос про ваші грішки, то це або тому, що ми вирішили на вас відігратися, або ми просто не хочемо говорити про це, насолоджуючись знанням як ми можемо довести вас до сказу. І ще одне. Ми любимо ці невинні пустощі.

4. Нам подобаються романи та зради.Жіночі зради

Якщо ви бачили "Великий Гетсбі", то ви можете подумати, що жінки просто обожнюють любовні романи та зради. Хлопець, наречений, чоловік – нудьга. Секс у шлюбі – нудьга. Але таємничий незнайомець, сусід – це.... Частково ви маєте рацію. Ми дуже любимо романи, а зрада розганяє кров у наших жилах. І що з цим робити? Ми закриваємо книгу, ми виходимо з кіно, і даруємо вам свій поцілунок. Колись ми знову почнемо новий роман, підемо до книжкового магазину чи перевіримо репертуар найближчих кінотеатрів. Ось так ми обожнюємо любовні романи та зради.

5. Ми любимо секс і теж про нього думаємо.

Мабуть, кожен чоловік думає про секс кожні 7 секунд. Хм... Такий результат напевно важко перевершити, але про секс ми думаємо частіше, ніж вам здається. Іноді ми вдаємо, що ми соромимося, що ми не знаємо, про що йде мова, ну і взагалі, що секс - це зло. Ми любимо секс і любимо думати про нього. Чому жінки приховують від чоловіків свою любов до сексу? Не всі приховують, але, зазвичай, ми не бажаємо бути звинуваченими в розбещеності. Погано, якщо жінка більше знає про секс, ніж чоловік, так? Під час жіночих вечорів, розмови про секс - це норма, а фантазії? У кожного з нас вони є. Свої плани відносно чоловіка ми формуємо з часом, але про секс ми думаємо вже з першого погляду.

6. Ми любимо поїсти, бажано багато і нездорової їжі.

Якщо ваша кохана все ще на дієті, катує себе салатами, між йогуртами на обід їсть одні фрукти, а результату немає, ми вам пояснимо чому. Ми любимо поїсти і відбивна на тарілці зовсім нас не лякає. Коли ніхто не бачить, ми їмо шоколад, тістечка, морозиво та фаст фуд. Вночі ми любимо захоплюватися не світлом місяця, а світлом відкритого та повного холодильника. Ми завжди сидимо на дієті, або на двох – бо на одній ми голодні.

7. 50 кг і 3-й розмір.

Ви маєте запам'ятати те, що написано далі. Кожна з нас важить не більше 50 кг і має 3-й розмір грудей. У крайньому випадку 2-й. Що з того, що правда рано чи пізно відкриється! Головне - це приманка. Це як з рибою. Коли ви вже зловили таку милу рибку, невже ви викинете її тільки тому, що її бюстгальтер виявився трохи товщим або ваги показують занадто багато?

Шлюб за гроші8. Справа не в грошах, а в чомусь.

Часто ви дорікаєте нам тим, що ми летимо на гроші мов метелики, що гроші для нас понад усе. Справа не в грошах, а в стабільності і особистості. Звичайно, деякі дівчата з моменту закінчення школи мають єдину мету – знайти багату жертву, краще всього за 90. Більшість з нас, втім, мають зовсім інші пріоритети. Якщо у хлопця є гроші – ОК. Але ніякі гроші не замінять особистість та відчуття стабільності. Іноді наявність грошей відбивається на можливості забезпечення такої стабільності та спокою, але без відповідної особистості та прийнятного зовнішнього вигляду цього замало. Якщо ви зустрічаєте дівчину, яка летить на гроші, тікайте геть. Адже завжди знайдеться хтось багатіший від вас.

9. Я ненавиджу твою колишню.

Якщо вона стала колишньою, то, напевно, не була для тебе досить добра... Можливо, вона непогана дівчина... Але до біса! Це твоя колишня! Ми ненавидимо ваших колишніх! Можливо це не зовсім правда, що жінки приховують від чоловіків цю ненависть, але про одне ти не знаєш. Ми перевіряємо достовірність їх фотографій на Facebook, ми оцінюємо їх та показуємо друзям для оцінки. Ти навіть не знаєш, як це круто почути від когось, що я красивіша та краща за неї!