Чому чоловіки зраджують

1. Дружина позбавляє чоловіка почуття наповненості та самодостатності

Чому чоловіки зраджуютьУ нашому соціумі багато чоловіків не відчувають себе самодостатніми завжди і скрізь. У перший час сімейних відносин внутрішню порожнечу чоловіка закриває його дружина. Вони думають, що будуть любити один одного вічно. Дружина для нього — це жінка, яка постійно буде з ним. Тепер він відчуває себе самодостатнім і в безпеці.

У вашій родині ви самі можете позбавляти один одного того, що потім починаєте шукати в інших людях: дружина може почати позбавляти чоловіка почуття самодостатності та впевненості під час частих скандалів, побутових проблем чи непорозуміння. Це відбувається, коли подружжя дуже довго разом. Проходить час, дружина вже не дає тієї любові, яку вона давала раніше. І чоловік шукає її в обіймах коханки. Дружина більше не дає це почуття наповненості і гармонії, чоловік починає шукати це відчуття на стороні. Якщо все це в точності відбувається у ваших відносинах, то саме тому одружений чоловік заведе коханку. Це проблема не тільки подружжя, але і чоловіка. Він мав підвищувати свій рівень усвідомленості, працювати над собою і бути самодостатнім сам по собі, не спираючись на зовнішні фактори.

2. Він знайшов коханку, з якою просто круто

З дружиною часто чоловік не відчуває себе круто. З дружиною — це сім'я, це любов, ідилія і діти. А є ще інша дівчина, з якою круто! Розкриємо детальніше питання про те, чому чоловіки заводять коханок і психологію їх мислення, чому ж вони таємно проводять час з ними: коханка допомагає чоловікові подумки відійти від сімейних і побутових проблем. У нього з'являється коханка, з якою хочеться займатися сексом і яка дуже збуджує. Він заводить собі дівчину, яка приводить його в захоплення. Коханка дає ті нові емоції і відчуття, які не дає дружина. З цією новою жінкою він може говорити про ті речі, про які ніколи не поговорить з дружиною.

3. Звикання і одноманітність в сім'ї

Чоловіки зраджують дружинам по причині того, що вони хочуть різноманітності. Вони хочуть пригод, чого-сь нового. В сім'ї не має бути рутинного життя. Людина не може їсти один і той же йогурт вранці, в обід, ввечері і вночі. Ви не зможете їсти цей йогурт протягом двох тижнів кожен день, тому що це ненормально і вам це набридне. Те ж саме може статися і в вашій родині.

4. Між вами зник потяг і хімія

Потяг і хімія у відносинах тримається 0,5 — 2 роки максимум. Далі все закінчується. Думка вчених про те, чому чоловіки зраджують дружинам, полягає у звиканні до феромонів партнера. Через таке звикання ви вже ситі один одним. Такі реалії життя. Усім можна наїстися досхочу.

5. Чоловік полігамний і до цього жив вільними відносинами

На тему про те, яка його психологія і чому чоловіки зраджують дівчатам, буде правильним згадати такі факти: Чоловіча зрадаваш чоловік не може відразу придушити свої інстинкти, якщо раніше він давав їм повну волю. Він не може зупинитися і більше не дивитися на інших жінок. Скільки вовка не годуй, все одно в ліс дивиться. Якщо чоловік за життя альфа-самець, мисливець і аматор, то йому важко буде придушити це в собі. Хлопець хоче жити згідно своїм намірам і бажанням, але він не може робити це відкрито і зраджує. Тому він заводить крутих коханок, з якими круто і з якими можна тимчасово забути про сімейне життя і всі випливаючі з нього проблеми.

6. Вона весь свій час віддає дитині

Якщо у вашій родині з'явилася дитина, то мама буде багато часу в проводити тільки з нею. Як дитина впливає на ваше статеве життя: це постійні крики вночі, які не дадуть вам відпочивати разом. Це догляд за малюком, пелюшки, годування грудьми. Жінка після пологів не може займатися любов'ю. Часом, коли дитина смокче молоко матері, деяким жінкам процес годування груддю приносить багато задоволення. І дружина вже не так хоче проводити час в ліжку з чоловіком. Звідси, як правило, сексуальне життя у вашій сім'ї йде на другий план. Чоловік же не знаходить іншого виходу, як погасити свою пристрасть разом з коханкою. В даному випадку психологія в тому, що чоловіки зраджують дружинам і хочуть мати повноцінне сексуальне життя, але вони не хочуть кидати сім'ю і дитину.

7. У вас все погано в ліжку, незадоволеність

Деякі жінки не так сексуальні або ще не повністю усвідомлюють свою сексуальність. Ваша шлюбні ігри в ліжку можуть не задовольняти партнера. Не всі жінки майстерно володіють сексуальністю з наступних причин: дружина дуже молода і не така добра. Деякі дівчата дуже затиснуті, не вміють висловлювати свою пристрасть і любов в ліжку. Сексуальна неосвіченість і обмеження в знаннях. Не всі жінки хочуть приймати фантазії своїх чоловіків. Чоловік за своєю природою любить втілювати свої екстремальні фантазії в реальність. Він любить брудні вульгарності. Деякі геть відмовляються експериментувати. Якщо чоловік пробував і так і сяк, але це ніяк не змінює і не додає різноманітності в ліжку, з відчаю він може знайти собі коханку. Або навіть просто знайти гулящу дівчину на одну ніч. Адже якщо дружина дуже погана в ліжку, мужик може знайти дівчину, яка багато в чому буде дуже гарячою.

Чоловік може знайти ту дівчину на стороні, яка змушує його просто виносити мозок в ліжку. Він буде нею таємно захоплюватися і не говорити вам.

Про інший запах

Не всі чоловіки знають, що запах іншої жінки дружина завжди розпізнає. Навіть якщо чоловік сходив в душ або напарфумився, вона все інтуїтивно розуміє й відчуває. Чоловік нічого не підозрює, а жінка копається в голові і все задається питанням: «Чому хлопці зраджують?». А чоловік може все ще наївно вважати, що все під контролем, і він володіє ситуацією. Він навіть не підозрює, що дружина розпізнала запах іншої.

8. Через сприйняття «можна зрадити, лише б ніхто не дізнався»

Через телебачення та массмедіа в мозок молодої людини з народження закладають думку про те, що одружені чоловіки зобов'язані зраджувати . Хлопці зраджують, хоч і люблять свою дівчину, тому що для них це вважається нормою і звичайним явищем. У деяких сім'ях дружини безпосередньо дають зрозуміти партнерові: «Якщо ти мені зраджуєш, то так, щоб я не дізналася». Вони реально озвучують це і говорять, а чоловік запам'ятовує і робить висновки. Зрозуміло, потім дружина пошкодує про сказане, якщо зрада спливе.

9. Щоб створити ревнощі або з почуття помсти

Деякі чоловіки дуже ревниві. Ними можуть рухати егоїстичні мотиви для зради. Тобто навіть через просте почуття заздрості або почуття неповноцінності чоловік хоче викликати у дружини ревнощі. Також підставою може бути і те, що дружина проводила час не з тими людьми або зрадила йому колись. Тоді чоловік захоче заповнити діру у своїй самооцінці і потішити своє самолюбство на стороні, помстившись дружині. Наприклад, він бачить як на якомусь святі дружина спілкується і фліртує з іншими чоловіками. Чоловік часто ревнує її до всіх підряд чоловіків. Він запам'ятовує все це, і шукає коханку для того, щоб ревнували його.

10. Чоловічий шовінізм і патріархат

Підсвідомо у чоловіка є таке переконання: «Я можу займатися любов'ю з ким хочу, а жінка ні». Може для дівчат це буде шокуючою відповіддю на питання про те, чому зраджують чоловіки. Але так влаштоване наше суспільство. Тобто в даному випадку чоловік ставить свої інтереси вище своєї дружини і дозволяє собі ходити наліво. Чоловік думає, що у нього є якісь привілеї і у нього більше простору для сексуального життя через чоловічий шовінізм і патріархат в сім'ї. Також причиною зради може бути і те, що в дитинстві батько чоловіка теж зраджував дружині. Тепер доросла людина повторює помилки батьків.

11. Егоїстичні мотиви. Прагнення довести собі і друзям «який я крутий коханець»

Причинами зради чоловіка можуть бути такі егоїстичні мотиви: потішити своє его, відчути перевагу. Задовольнити своє лібідо. З раннього дитинства був брак жіночої уваги. І тепер, коли чоловік дізнався, що увагу можна було завжди мати, варто тільки щось зробити, чоловік пускається в незвідане. Через бажання самоствердитися перед друзями, отримати їх схвалення, щоб вони йому сказали: «Ух! Засмажив напевно?! Ух ти, мужик!». Він хоче довести собі, що він здатний володіти іншими жінками. Адже раніше цього йому ніколи не вдавалося. Друзі чоловіка холостяки і їм завжди є що розповісти про свої пригоди. Чоловік теж вирішив, що пора чим похвалитися і сходив наліво. Тобто причина в вихваляння перед друзями.

12. Жінка перестала доглядати і стежити за собою

Зрада чоловікаОскільки чоловік вже підкорив свою дружину і завоював її серце. То тепер підкорювати нікого. Дружина розслабляється, і ось що з нею відбувається: Через роки, дружина перестає стежити за своєю фігурою, її вже влаштовує товстий живіт. Тепер вона не одягається так красиво, як раніше, вона носить кухонний халат і бігуді у волоссі. В ній пропала іскра в очах, родзинка і жіночність. Жінка перестає приваблювати сексуально. Якщо все це відбувається, то не дивно, що гаряча і сексуальна красуня з роботи замінила дружину в ліжку. Звичайно, жінка не зобов'язана завжди бути красивою, але вона має бути впевненою в собі, випромінювати любов.

13. За алкогольної випадковості

Якщо чоловіки гуляли всю ніч до ранку разом з алкоголем і в оточенні прекрасних жінок, то п'яний чоловік до кінця вечора може і забути про дружину. Адже на ньому сидить апетитна красуня і навколо повно спиртного. Тоді чоловік зраджує тому, що чоловічий погляд бачить поруч тільки дівчат з хорошою фігурою, які до того ж дуже не рівно до нього дихають. Через алкоголю він забуває про ту єдину. Він вже не особливо контролює свою промову і дії. Зрада відбувається не зовсім усвідомлено. Це трапляється як в клубах, так і на гучних вечірках, святах та інших п'яних місцях.

Читайте також: