Чому пари розлучаються

Чому пари розлучаютьсяВ природі існує тільки три типа жінок: дівчата-доньки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація: синки, брати і папіки. І всі вони гармонійно співіснують один з одним суворо попарно.

Папіки шукають дочок. Гламурних кисуль, які не здатні ні копійку заробити, ні приготувати яєчню. Їм хочеться відчувати себе покровителями, захисниками, іноді навіть господарями. Їм в кайф розуміти залежність жінки від себе і свою значимість у зв'язку з цим. Для неї або взагалі в принципі.

Братам потрібні сестри, з якими в гори і сніг в наметах, на сноуборді і з парашутом. Копати дачу, будувати бізнес, ділити домашні справи навпіл і з пивком або свіжовичавленим соком дивитися футбол або улюблений серіал удвох. Їм подобається відчувати плече, рівність вкладу в сім'ю і однодумність в усьому.

Синкам потрібні мами, тому що їх власні мами не вічні, начальники злі і кусаються, по телевізору і в інтернеті так багато всього цікавого, а самі вони нічого не вміють від вибору зачіски до розігрівання супу з холодильника. Їм, природно, потрібна відповідальна особистість, яка візьме це все на себе. А матуся буде щаслива тим, що потрібна, що нікуди він не дінеться, що без неї він загине, і свято переконана в тому, що просити чоловіка приготувати — це псування продуктів, відправити його в магазин за свининою і капустою — значить отримати на виході пакунок копченого шпику і пакет замороженої броколі, підлоги та посуд за ним все одно перемивати, і взагалі, чоловіків мало, їх треба берегти.

Ідилія, правда? Всі щасливі. Але що ж відбувається насправді?

Як насправді створюються пари

Майже всі з трьох типів чоловіків западають на кисуль. Головна функція жінки-доньки — виглядати привабливо і залучати працює відмінно. Далі вона починає із запропонованих обирати того, хто їй потрібен. І в цій справі вона з усіх трьох найрозумніша, ніколи не помилиться! Синка вона в кращому випадку не помітить, в гіршому з огидним виразом мордочки попросить відійти і дихати в інший бік. Він же, відчуваючи гостру дупобіль, вибухне вереском на весь інтернет або найближче оточення про те, які жінки корисливі сучки, які не вміють цінувати душевні якості.

Брати бувають досить вперті і здатні іноді завоювати серце кісулі. Але тут у них починаються проблеми. Домашня робота на ньому, заробітки на ньому, поговорити ні про що. Відпочивати вони хочуть в різних місцях, розважатися з різними людьми, вона дратує його друзів, він не вражає її подруг. Підсумок трохи передбачуваний: розлучення, бійка за майно і дітей. Він кричить: «Жінки — стерви, буду холостяком». Вона підраховує відсуджені шматки не свого майна і вицілює нового кандидата.

Жінка-сестра виглядає зовсім не так, як кицюня. Вона, швидше за все, одягнена у джинси, у неї зручне взуття та сумка. Волосся в хвості або косі, макіяж слабкий або відсутній. А ще у неї горять очі, вона вміє жартувати, з нею можна говорити годинами про все на світі і часто у неї відмінна фігура. Щоб таку завоювати, треба вразити її, щоб вона чоловіка поважала. Папік має чим вразити її. Але до сім'ї зазвичай не доходить. Легка на підйом сестричка хвацько грюкне дверима у відповідь на перше ж «нікуди не підеш» і спробу домінувати.

Синкам теж іноді щастить потрапити в струмінь її інтересу, наприклад, якщо вона геймерша або ролевик, а можливо, шаленіє від Причини розлучень парвіршів на свою честь. Її навіть можна заманити в сім'ю з таким малюком. Вона толерантна, оптимістична, вважає, що його мати все робить неправильно, і вірить, що варто його від матінки забрати, як вона встановить нові порядки. Розвалюється все через два роки, коли наполеглива сестра втомиться нарешті марно просити чоловіка встати з дивана і допомогти по господарству. Коли їй набридне змушувати його змінити роботу на більш високооплачувану або хоча б знайти будь-яку роботу. Коли вона впаде у відчай витягнути його на природу або взагалі відірвати від монітора або телевізора. Вона подасть на розлучення, а синок залишиться кліпати оченятами в німому питанні: «Що сталося? Все було так чудово!»

Жінки-матері відразу не подобаються майже нікому. Зовні вони непомітні, інтереси у них суто жіночі: готувати, шити-в'язати, розводити квітники, плекати котів, та й взагалі, вона з тих, хто твердить: краса в жінці не головне. З машини на тротуарах вона не видна, в заможному суспільстві не буває. Навіть якщо папік з нею десь і перетинається, зацікавити його нею неможливо: партнерам по бізнесу на фуршеті з гордістю не пред'явити, грошей вона на себе витрачати не вміє, намагається перехопити прапор турботи і доводить эсемесками на тривалих переговорах до сказу. Якщо папік зважився на такій одружитися, він заведе коханку, яка почне дерти з нього чотири фінансові шкури, відчує себе Гераклом і дружину свою відішле до розлучення. Голу, босу і дітей відбере, якщо йому потрібні.

Братові ж з матусею нудно. Новинки автопрому не обговорити, футбол не подивитися, його друзі вдома її нервують, коли він іде у гори один, вона мало не каструлю борщу з собою йому пакує, одягає йому труси з начосом, шарфик, рукавички, загалом, мужики дізнаються — засміють. Сльозами і голосіннями заважає йому ризикувати своїм здоров'ям і витрачати гроші на хобі. Домагається термінового повернення додому до сім'ї і пиляє, якщо рибалка, а не сюсюкання з виводком — плани на суботу і неділю. Брат швидко помічає, що вона перестала стежити за собою, у неї зіпсувалася фігура, шкіра і волосся, що у них нічого спільного: він мріє про нову машину, а вона — про третю дитину, і ці два поняття несумісні з його зарплатою. У підсумку він іде, платить аліменти і уникає зустрічатися з нею поглядом, бо в глибині душі йому все ж соромно. А вона ненавидить його, невдячного, всією душею за те, що залишив дітей і сім'ю, а життя її згубив.

Знайомі ситуації? І адже багатьох з вас, друзі, задовбали саме вони — не ваші пари. Саме через це ви пишете і стогнете про те, що жінки всі корисливі або страшні, мужики всі слабаки або цапи. Та тому що, друзі мої, треба шукати по потребам! Розібратися в собі, в тому, що робить вас щасливими, і відвести погляд від такої симпатичної, але яка ніяк не годиться вам до пари людину, щоб не кричати на кисулю, коли вона не виявилася матусею, а на синка — що він вам в брати не годиться. Ви ж в магазині не сердитесь на кожну пару взуття не вашого розміру і невідповідного фасону. Не кидаєтеся з критикою в бік непотрібної вам ковбаси: якого, мовляв, біса вона не з капусти і взагалі сміє існувати в продажу? Залиште вже один одного у спокої, не намагайтеся використовувати людей не за призначенням, адже доки ви гнете свою лінію і намагаєтеся переробити свою непару під себе, десь його і ваша пара страждає від самотності і розбіжності з кимось ще.