Чи можна завагітніти при перерваному статевому акті?

Чи можна завагітніти при перерваному статевому акті?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

чи можна завагітніти коли перерваний статевий актЛюди тисячі років намагаються обдурити природу і отримати задоволення, не обтяжуючи себе народженням і вихованням нащадків. Та материнський інстинкт все ж перемагає, чоловіки частіше за жінок стурбовані питанням запобігання, а тому і готові взяти на себе відповідальність.

Найпопулярнішим методом запобігання від вагітності залишається перерваний статевий акт (ПСА). Він підходить сталим парам після 30-ти, коли обидва партнери довіряють один одному, а чоловік уже в змозі контролювати свої емоції під час сексу.

Кому підходить перерваний статевий акт?

Молоді, яка тільки починає доросле життя, краще не вибирати перерваний статевий акт своїм методом запобігання від вагітності. По-перше, доки хлопець знаходиться в такому гримучому гормональному коктейлі, що не може гарантувати 100%-вий контроль свого статевого потягу. По-друге, всі пам'ятають небезпеку аборту при першій вагітності у жінки (а вона цілком може наступити). Партнерка може залишитися безплідною через «помилки молодості». По-третє, доки молодь експериментує і не розбилася на постійні пари, тільки презерватив може захистити від небажаної вагітності і різних неприємностей, які передаються статевим шляхом.

ПСА підходить тим парам, де гормони вже вгамувалися і чоловік може з 100%-ою впевненістю сказати, що з ним не трапиться передчасний спуск пари. Чоловік і жінка, практикуючі ПСА, повністю довіряють один одному, зберігають вірність і заздалегідь домовилися про те, що робити «якщо раптом щось».

Часто ПСА використовується в парах, які вирішили завести дитину, але доки не визначилися з часом. «Непогано було б почекати пару років, а можна і зараз...»

Чи можна завагітніти при перерваному статевому акті?

Ймовірність завагітніти при перерваному статевому акті по-різному оцінюють фахівці. При оцінці ймовірності завагітніти називають цифри від 50% до 10%. Справа в тому, що передеякуляційа рідина (чоловіча мастило) при першому акті ще не містить сперматозоїдів. А ось при повторному сексі «живчики» вже можуть в ній перебувати. Тому, якщо ви любитель декількох статевих актів за ніч, забудьте про ПСА, спокійніше будете спати.

Крім іншого чоловікові досить складно із настанням моменту сім'явиверження зупинитися вчасно. Декілька втрачених секунд, можуть призвести до того, що перші краплі насінної рідини все ж потраплять за адресою. Чоловік може цього не помітити або зробити вигляд, що не помітив, а жінка, тим часом, буде думати, що в неї не потрапила жодна крапля еякуляту.
Не можна забувати і про те, що під час еякуляції сперматозоїди потрапляють в сечовивідний канал і можуть проникнути у піхву під час наступних статевих контактів. Також можливість завагітніти при перерваному статевому акті значно підвищується в «небезпечні» дні жінки, тобто, в дні, коли повинна відбутися овуляція. Розрахуйте свою овуляцію тут.

Чому пари не хочуть використовувати інші методи

Розрекламовані нині гормональні контрацептиви для жінок вносять зміни в гормональний фон. Від них можна погладшати, отриматиперерваний статевий акт чи можна завагітніти тромб у вені. Кому це треба? Який чоловік допустить, щоб кохана ризикувала здоров'ям заради радощів сексу? Він все візьме на себе.

Внутрішньоматкова спіраль також не є абсолютно безпечним методом. Раніше їх вводили тільки жінкам, які народжували, сьогодні її можуть поставити навіть тим, хто ще не народжував. Спіраль також має побічні ефекти: це більш рясні і хворобливі місячні, вростання в тканини. 

Читайте також: