Дружба між чоловіком і жінкою 2

Продовження статті Дружба між чоловіком і жінкою.

Невеликий тест, який допоможе зрозуміти, що це - любов чи просто дружба між чоловіком і жінкою

Тест
Тест на дружбу між чоловіком і жінкоюВи вважаєте, що він весь такий позитивний, що у нього просто немає ніяких недоліків? Або, якщо вони навіть і є, та й фіг з ними, Ви закриєте на них очі заради вашої дружби?
Прислухайтеся до себе і дайте відповідь на запитання - що Вас приваблює в ньому його зачіска, тіло, очі, обличчя та інше, взагалом це фізичні дані?
Якби він був жінкою, то Ваш випадок дружби між чоловіком і жінкою просто не відбувся б (іншими словами, якщо б його зовнішність була іншою, Ви б не стали дружити з ним)?
Згадайте, чи не занадто часто Вам хочеться залишитися з ним наодинці, побути в романтичній обстановці, посидіти за романтичною вечерею при свічках тільки вдвох?
Чи хочете Ви частіше доторкатися до нього, засмучуєтесь, якщо Вам це не вдається?
Вас засмутить, якщо Ваш друг одружується або просто у нього з'явиться кохана?
Якщо Ваш друг перебуває в компанії інших жінок, то прагнете звернути на себе його увагу (починаєте йому телефонувати, писати смс, опиняєтесь там зовсім «випадково»)?

Якщо на жодне з питань Ви не відповіли - Так, між Вами дійсно лише дружба і нічого більше.

Якщо ж, хоча б на одне питання Ви відповіли - Так, то, швидше за все, крім дружби між чоловіком і жінкою, у Ваших відносинах є і романтика. Це ще не закоханість, але близько до неї.

Як зберегти дружбу між чоловіком і жінкою, і не дати їй перерости в щось більше

Якщо Ви хочете, щоб дружні стосунки між Вами і чоловіком залишилися винятково дружніми, то не варто занадто часто залишатися наодинці. Так, вирішувати деякі проблеми необхідно наодинці, але тільки ті, які дійсно потребують цього. Інші проблеми краще вирішувати не усамітнюючись. Намагайтеся не уникати не тільки слів і ситуацій, які можуть пробудити романтичні почуття, але навіть думок. Намагайтеся уникати спілкування на занадто відверті теми. Занадто часте відверте спілкування, особливо на тему сексу і всього, що з ним пов'язано, швидко приведуть вас від дружби до ліжка. Поважайте право вашого друга на особисте життя. Також не допускайте навіть в думках і мріях романтичних сцен за участю Вашого друга, а тим більше постільних.

Плюси від дружби між чоловіками і жінками

На думку більшості опитаних, дружба між чоловіком і жінкою має величезну кількість плюсів.

Для чоловіків. Представники сильної статі зізнаються, що дружба з жінкою дає їм можливість поспілкуватись на інші теми, які обговорювати зі своїми друзями чоловіками вони ніколи б не стали. Так, що дружба з жінкою вихід для багатьох чоловіків.

Для жінок. Жінки ж в свою чергу вважають, що головні плюси дружніх відносин з чоловіком в тому, що вони можуть жартувати, розмовляти і обговорювати багато проблем без єхидства, відчуття суперництва, розладів та ін., всього того, що пов'язано із спілкуванням з подругою. Тут все пояснюється просто, чоловік для жінки суперником бути не може ніяк абсолютно.

Найбільш часті проблемні ситуації, пов'язані з дружбою між жінкою і чоловіком - як реагувати і що робити

Я закохалася/-вся у свого друга/подругу

Що робити в тому випадку, якщо дружні стосунки між чоловіком і жінкою все-таки переросли в кохання і Ви Я закохалась у свого другазакохалися в того, з ким дружите. Єдиним варіантом при такому розвитку подій може стати розмова по душах, у якій варто розповісти про свої почуття. Від того, що Ви будете мовчки страждати, краще Вам не стане. Тим більше, що можливо він/вона теж відчувають до Вас романтичні почуття, але через те, що надто цінують вашу дружбу не наважується розповісти про них. Вам варто зробити цей перший крок. У тому разі, якщо Ваше кохання не є взаємним, і він/вона говорить про те, що дружба між вами це все на що Ви можете розраховувати, варто припинити всі контакти з цією людиною. Так, ми розуміємо, що це боляче і важко, але доведеться відмовитися навіть від дружби між вами. Тільки так. Відмовитися від будь-яких контактів з цією людиною необхідно на час, якого буде достатньо, щоб Ваші почуття охололи. Продовжувати дружбу з цим чоловіком чи жінкою не варто, так як це тільки посилить ваші страждання, і Ви будете живити нездійсненні мрії. Цілком можливо, що це тільки «сплеск» почуттів з Вашої сторони, які часто виникають при дружбу між жінками і чоловіками, і він швидко пройде.

Мій друг або подруга закохався/-лась в мене

Перше, що необхідно пам'ятати при такому розвитку ситуації з дружбою між статями - рішення не можна відкладати надовго і не варто затягувати. Поговоріть з другом або подругою начистоту. Якщо інших відносин крім дружби між вами бути не може, то скажіть про це одразу, не варто мучити свого друга нереальними надіями, це тільки посилить удар. Також можливо варто припинити спілкування з цією людиною на деякий час, поки його почуття не охолонуть, можливо, навіть варто припинити дружбу між вами, так як це вже власне і не дружба між чоловіком і жінкою, а любов. До того ж обмежити своє спілкування з ним або нею необхідно, як можна швидше. Не дайте почуттям встигнути зміцнити в його/її серці, це серйозно ускладнить ситуацію.

Я ревную свого хлопця або дівчину до друга

Багато відповідаючи на питання - чи можлива дружба між жінкою та чоловіком, відповідають однозначно - Ні. Виходячи з цього, вони дуже часто ревнують свого партнера до його друзів. Заради справедливості необхідно сказати, що дуже часто ці ревнощі та підозри не позбавлені підстав. У першу чергу спробуйте розібратися, що ж викликає підозри, чому Ви ревнуєте. Можливо, що між ними вже давно існують романтичні стосунки, але тоді це вже не питання дружби між статями і читати необхідно зовсім інші статті, наприклад, як зрозуміти, що чоловік Вам зраджує та ін.. Інша справа, що Ви просто ревнуєте свого партнера до друга, бо він витрачає на неї/нього багато часу, надає підвищену увагу тощо. Вихід з такої ситуації простий, як втім і з більшості ситуацій, просто поговоріть зі своїм партнером тактовно начистоту і висловіть свої побоювання розкажіть про свої почуття і чому Вам не подобається їхня дружба. Але тільки дуже акуратно. А от чого не можна говорити ні за яких обставин, читаємо нижче.

Не варто звинувачувати свого коханого в зраді, мотивуючи це тим, що дружба неможлива між чоловіками і жінками в принципі. Це не так і добру розмову на основі цього доводу Ви спочатку прирікаєте її на невдачу, і закінчиться вона, швидше за все звичайним скандалом.

Не намагайтесь ставити перед вибором - або я, або друг. Шантаж нікого до добра ніколи не доводив, це акт насильства і реакція буде відповідною, образу він/вона приховає надовго.

Не варто негативно висловлюватись про його/її подругу або друга. Справа в тому, що будь-яка дружба, в тому числі і між чоловіком і жінкою, зближує людей. Тому висловлюючись негативно про його/її близьку (нехай і не таке близьку, як Ви) людину без всяких підстав, Ви тільки породите в його/її душі купу переживань з приводу того, що дві його близькі людини ставляться один до одного негативно. Загалом, це не дасть нічого і вже точно не зможе припинити дружбу між ними, а ось дискомфорт у ваших стосунках створить обов'язково.

Не намагайтеся агресивно контролювати їх дружбу до останньої дрібниці. Це призведе до того, що Ваш коханий чоловік зрозуміє одне - Ви йому не довіряєте. Нічого хорошого з того не вийде, скривдите і тільки.

Так, що ж робити крім відвертої розмови? Просто зав'язати з його/її другом або подругою приятельські стосунки або навіть дружні. Це не тільки буде приємним для Вашої коханої людини, але вона сама почне стежити за чистотою своєї дружби між ними.

Чи сумісні дружба між чоловіком і жінкою та секс

Чи сумісні дружаба між чоловіком та жінкою і секс?Відразу заявляємо - дружба між статями і секс сумісні трохи менше, ніж ніяк, тобто абсолютно несумісні. Пам'ятайте, що справжня дружба завжди спочиває на повазі, а ось воно те, що після сексу за результатами різноманітних опитувань випаровується миттєво. Секс між друзями призведе до докорів совісті, втрати поваги до себе і друга чи подруги. Особливо це стосується людей, у яких вже є друга половинка. Якщо Ваш друг наполегливо натякає на секс, при цьому у нього є своя друга половинка, то варто задуматися про його моральні якості. Також у цей момент варто задатися питанням, а чи не є дружба між вами просто приводом для того, щоб домогтися банального сексу? Особливо це стосується випадків, коли секс пропонується ну дуже наполегливо, практично нав'язується. У будь-якому випадку ми рекомендуємо уникати сексу з людьми дружбу яких, Ви цінуєте. Але, якщо вже це сталося, то кілька варіантів дії. Можна припинити дружні відносини. Можна продовжити дружбу і повільно, але вірно відновлювати довіру один до одного. Можна перевести відносини з розряду дружніх у романтичні (комусь це підійде). Але, якщо Ви не вирішили припинити свою дружбу між вами і перейти до романтичних відносин, то необхідно не допускати повторення сексу - це просто необхідно для того, щоб зберегти між вами дружбу.