Дружба між чоловіком і жінкою

Дружба між чоловіком і жінкою можлива

Дружба між чоловіком і жінкоюОднією з найбільш обговорюваних в інтернеті, та й не тільки в ньому тем є - чи можлива дружба між чоловіком і жінкою. Ой, скільки списів було зламано, які словесні баталії точилися з приводу дружби між чоловіками і жінками, яких тільки доказів не наводилося. Ми можемо сказати тільки одне-між чоловіком і жінкою можлива дружба, але зустрічається подібне явище досить рідко. Крім того, дружні стосунки між жінками і чоловіками часто переростають в щось набагато більше. Дружні стосунки між статями набагато складніші ніж між двома чоловіками або двома жінками, але й виграють від таких стосунків обидві статі більше, ніж в звичайній ситуації. Взагалі, можна сміливо стверджувати, що дружба між чоловіком і жінкою можлива тільки в тому випадку, якщо дама вірить в неї і готова до неї. Нижче ми наводимо маленьке меню, яке допоможе Вам в навігації по досить великій статті.

 

Дружні стосунки між статями і суспільство

Підводні камені дружби між чоловіком і жінкою

Як відрізнити дружні стосунки між чоловіком і жінкою від любові

Тест, який допоможе визначити дружба між вами чи кохання

Як зберегти дружні відносини між чоловіком і жінкою, і не дати їм перерости в щось більше

Плюси від дружби між статями

Найбільш часті проблемні ситуації - як реагувати і що робити

Сумісні дружба і секс чи ні

Дружба між жінками і чоловіками та суспільство

Довгий час вважалося, що дружні відносини між статями неможливі. Це твердження бере свої коріння з давніх часів, з того часу, коли жінка чекала чоловіка-добувача біля вогнища з полювання та інших відносин між ними бути і зовсім не могло. Виходячи з цього, вважалося, а багатьма психологами вважається і донині (треба відзначити, що це цілком обгрунтовано), що причинами відносин між жінками і чоловіками є не дружба і повага, а захист і розмноження. Саме тому довгий час дружба між статями навіть не розглядалася. Сьогодні багато в світі змінилося, не рідкісні випадки, коли вже жінка виступає добувачем, а первинні інстинкти відходять на другий план. Сьогодні роль захисника і прагнення до розмноження поступово відходять на другий план, а чоловіки і жінки разом займаються спортом і т. д., тобто соціалізуються разом. Але навіть сьогодні, дружні стосунки між чоловіками і жінками велика рідкість. Справа в тому, що крім тих перешкод у вигляді інстинктів, які ми навели вище, є і ще декілька підводних каменів, які загрожують дружбі між чоловіком і жінкою.


Що перешкоджає або може перешкодити дружбі між чоловіком і жінкою


Мотиви дружби між різними статями

Дружба жінки і чоловікаДалеко не завжди зрозуміло, які саме мотиви спонукали чоловіка і жінку до дружби, причому це не завжди ясно навіть для них самих. Досить часто багато хто приймає за дружбу бажання привернути увагу протилежної статі. Також варто пам'ятати, що мотиви можуть змінюватися з часом, і ніхто не застрахований від того, щоб закохатися в свого друга/подругу і прокинутися одним прекрасним ранком в одному ліжку. Взагалі, дуже складно відрізнити дружні відносини від романтичних, тому навіть самі учасники цих відносин часто не розуміють, коли ці відносини змінюються і переходять від дружби між жінкою та чоловіком до зовсім іншої стадії. Цікаво, що 62% опитаних заявили про те, що в їхній дружбі присутня сексуальне підгрунтя. До того ж жінки вважають це досить негативним фактором, а чоловіки навпаки, вважають, що частка сексуальності або навіть секс з подругою, тільки зміцнять дружбу. Особливо часто сексуальні і романтичні мотиви стають причинами дружби між чоловіками і жінками у трьох визначених груп. Ось вони, ті групи, у яких ризик дружбу перерости в роман, особливо великий (хоча можна посперечатися, а чи це погано).

1. Підлітки. В цій групі дуже часто дружба між хлопцем і дівчиною переростає у щось більше. Відбувається це тому, що в юному віці контролювати свої почуття та емоції набагато складніше, крім того, часто підлітки самі не розуміють що це, дружба або вже роман.
2. Люди, які перебувають у шлюбі, але нещасливі в ньому. В цьому випадку позначається незадоволеність емоціями і тими відносинами, які партнер отримує від цього союзу. У цьому випадку замість того, щоб розібратися у власних відносинах з чоловіком, багато часто шукають відсутніх позитивних емоцій і романтики на стороні, дружба з представником протилежної статі дає для цього прекрасні можливості. Крім того, багато розуміючи, що нещасливий шлюб і рано чи пізно розпадеться на підсвідомому рівні, заводять дружбу з представниками протилежної статі, в яких просто шукають «запасний» варіант для себе. Тобто простіше кажучи, вони шукають заміну своєму чоловікові, часто навіть не усвідомлюючи цього.
3. Ті, хто бажає вступити в шлюб або почати тривалі відносини. Тут все гранично ясно. Такі люди просто шукають собі пару і часто дружбу між жінками і чоловіками розглядають просто як початок відносин. Іноді це відбувається на підсвідомому рівні, і ніякого «умислу» може і не бути, а іноді він є.
Любов під маскою дружби
Ні, це не означає, що якщо Ви жінка і дружите з чоловіком, то це з високим ступенем вірогідності означає, що Ви закохані в нього. Але, Ви не можете сказати того ж самого і про іншу сторону дружніх стосунків, хто сказав, що він таємно не закоханий у Вас. Відрізнити любов від дружби насправді нескладно, але про це поговоримо трохи нижче у розділі, як відрізнити дружбу між жінкою і чоловіком від любові.

Ревнощі через дружбу

Якщо Ви перебуваєте у шлюбі або готуєтеся до його вступу, або навіть у Вас просто є серйозні стосунки з Ревнощі через дружбупостійним партнером, то Ваша дружба може викликати справжні ревнощі. Дружні стосунки між чоловіком і жінкою рідкість, тому рідко знаходять розуміння. Так що намагайтесь не допустити, щоб склалась ситуація, коли Ви приділяєте своєму другові/подрузі більше, або навіть стільки ж уваги, скільки і дружині. Тим більше що, як ми вже писали вище, дружбу нелегко відрізнити від закоханості, а іноді вона саме в неї переростає. Будьте обережні, такі дружні стосунки між чоловіком і жінкою можуть зашкодити Вашому союзу з коханою людиною.

Нерозділене кохання

Ще одним підводним каменем дружби між жінкою і чоловіком може стати нерозділене кохання. Перш ніж заводити друзів протилежної статі задумайтеся, а якщо Ви раптом закохалися, а він/вона немає до вас ніяких почуттів, то чи варта ця дружба тих страждань, які Ви отримаєте від нерозділеного кохання. Багато хто не замислюються про це, або впевнені, що з ними цього статися не може. Однак, як ми вже говорили, ніхто не застрахований від того, що дружба між жінками і чоловіками не переросте в любов.

Як відрізнити дружбу між чоловіком і жінкою від любові

Тут ми розповімо про те, як зрозуміти, що Ваш чоловік не просто дружить з жінкою, але це вже щось більше. Всі відмінності любові від дружби наводяться для ситуації, коли перевіряється чоловік, але і для жінки це теж здебільшого справедливо, так що читати всім.

Він не соромиться представити свою подругу не тільки друзям, але й родичам

У тому випадку, якщо чоловік починає представляти свою подругу своїм друзям, родичам, партнерам по бізнесу або колегам по роботі, то варто серйозно занепокоїтися - швидше за все, дружба між ними вже давно переросла в роман. Справа в тому, що чоловік не любить афішувати своє особисте життя, тому жінку, в яку вони закохані перший час взагалі нікому не показують. Тільки після того, як дружні стосунки між чоловіком і жінкою переросли у кохання, причому почуття вже встигли «відстоятися» і зміцніти, він починає представляти її своїм друзям і родичам. Так, що якщо він починає тягати свою подругу за собою всюди, варто не просто задуматися, а вже починати бити тривогу.

Час, він завжди знаходить для своєї подруги час

Друзі, звичайно ж, знаходять час один для одного. Вони допомагають вирішувати проблеми, можуть навіть мчати стрімголов посеред ночі, але тільки в тому випадку, якщо сталося щось дійсно важливе. У разі, якщо дружні стосунки переросли у щось більше, поведінка чоловіка змінюється. Він починає приділяти своєї «подруги» величезну кількість часу, причому готовий ризикнути заради неї своїм благополуччям і навіть здоров'ям, зірватися посеред ночі і помчати вирішувати її проблеми, які не варті навіть виїденого яйця. Також дружбу між чоловіками і жінками відрізнити від любові можна просто звернувши увагу ще на одну ознаку, пов'язаний з часом. Якщо чоловік закоханий, то він просто втрачає відчуття часу (щасливі годин не спостерігають - це про нього). Проводячи час зі своєю «подругою» він почне спізнюватися, на наполегливі дзвінки по телефону або прохання негайно повернутися додому, відповідати не буде і т. д. загалом, коли дружба переросте в любов, він втратить голову і рахунок часу, це Ви зрозумієте відразу.

Емоції, емоції - немає місця дружбі між чоловіком та жінкою

Зверніть увагу на емоції, які супроводжують їх дружбу. Не дивлячись на те, що чоловіки не афішують свої почуття, помітити зміни не складно. Він постійно говорить про неї? В його очах світиться фанатизм? Він говорить про неї тільки добре і захищає її від нападок? Він біситься і нервує, коли його запитують дружба між ними або щось більше? Він летить на зустріч з нею на крилах? Після зустрічі з нею він задоволений і емоційно збуджений? Якщо так, то варто починати бити тривогу, швидше за все ця дружба між статями почала переростати ще не у любов, але у закоханість точно.

Він прагне з сексу з нею

Звичайно, прагне до сексу чи ні, точно може сказати тільки він. Однак, це теж можна вчасно розпізнати. Зазвичай, коли чоловік починає дружбу з жінкою заради сексу або просто відчуває до неї сексуальний потяг, він починає розповідати анекдоти еротичного характеру, цікавитися інтимними подробицями життя жінки, мимоволі починає «діставати» співрозмовницю на розмову про секс, її уподобання в ньому, проблеми та ін., загалом, він просто починає, прикриваючись дружбою між статями промацувати грунт. У цьому випадку вірогідна зрада.

Ці очі навпроти

Якщо дружба між чоловіками і жінками починає переростати в любов, то чоловічі очі і його погляд видадуть його з головою. Закоханий чоловік 90% часу дивиться об'єкту свого обожнювання прямо в очі, це легко помітити. Також зверніть увагу, його погляд, та й він сам, можуть буквально застигати при хвилюючих рухах жінки.

Він перестав помічати інших жінок

Тут, начебто, все зрозуміло. Якщо для нього починає існувати вона і тільки вона, він абсолютно не звертає уваги на інших жінок, навіть просто, як на людей, до того ж це пов'язано не з підвищеною увагою до Вас, то велика ймовірність того, що його дружба з жінкою переросла в кохання.

Продовження - Дружба між чоловіком і жінкою 2