Кілька точних ознак, що ти комусь подобаєшся

Кілька точних ознак, що ти комусь подобаєшся

Про те, що ти комусь сподобався можна дізнатися не тільки після зізнання, але й за поведінкою ймовірного шанувальника.

Проаналізувавши історії закоханих, можна з'ясувати що спільного в поведінці людей, які комусь симпатизують. Це поведінка зазвичай неусвідомлена і майже не відрізняється у людей різної статі та віку.

1.Активні закохані.

Ці люди завжди намагаються бути поруч зі своїм об'єктом уваги - ходити в ті ж місця, «ненавмисно» стикатися, «випадково» торкатися (легенько штовхнути, потім вибачитися і обійняти і т.д)

2.Пасивні закохані

Цей тип шанувальників поводиться зовсім навпаки. Вони намагаються уникати людини, яка їм подобається, розмовляючи з нею, поводяться зле. Справа в тому, що їм здається, що їх об'єкт уваги інакше може здогадатися про почуття, які вони відчувають. Якщо їх об'єкт симпатії йде ліворуч, то вони підуть праворуч.

Тому, якщо хтось навмисне уникає вас, або навпаки надмірно часто з вами зустрічається, ймовірно це щось значить.

Людина постійно дивиться на того, хто їй подобається, їй здається, що інакше вона втратить щось важливе, дізнається більше про свій об'єкт уваги і, таким чином, знаходиться, мов би поруч з ним. Якщо ж ця симпатія не має шансів на взаємність, то поглядів буде набагато більше, адже іншого способу бути ближче немає.

Але якщо погляд того, кому ти подобаєшся перехоплений, то у закоханого зазвичай різко змінюється об'єкт уваги - його раптом починає серйозно цікавити фіранка, яка знаходиться відразу за вами або жінка, яка сидить поруч терміново потребує допомоги.

Під час бесіди з закоханим, можна виділити теж два типи поведінки.

1. Людина перетворюється на ерудованого поета, філософа і політика, він легко веде бесіди про найскладніші речі, про існування яких раніше навіть не підозрював. Іноді до цього додається бонусом властивість стенд ап коміка.Як дізнатися, що ти подобаєшся

2. Недурна та адекватна людина перетворюється на безнадійного тупицю, який не в змозі зв'язати двох слів.

Якщо ви впізнали себе в цих описах, будьте обережні в спробах справити враження на об'єкт своєї уваги.

Якщо ти комусь подобаєшся, то про тебе будуть постійно говорити з іншими. Закохані зазвичай часто полюбляють перевести розмову на об'єкт своєї симпатії. Навіть якщо ведеться серйозна розмова, але вони випадково чують, що в компанії поруч йде розмова про людину Ікс, то вони негайно підуть туди.

Цікавим є той факт, що при цьому таємний залицяльник може говорити про людину в негативному ключі, мов би підкреслюючи, що та йому не подобається - «Оксана трохи дивна», «Та цей Сашко точно ненормальний!»

Також один з прийомів, які використовують в розмові ті, кому хтось подобається - це акцентування уваги на загальних моментах - «Схоже тільки ми з Соломією дивимося «Гра престолів».

Коли об'єкт таємної пристрасті виявляється в полі видимості, то у шанувальника може з'явитися на обличчі неусвідомлена усмішка, а при особистій зустрічі він може видати себе піднесеною бровою, що трапляється від надлишку емоцій.

Ну, і загальновизнаним є той факт, що в компанії, де всі сміються, кожен дивиться на того, хто йому найбільше подобається. Використовуйте це.

Також закохані зазвичай захоплюються тими ж речами, що і об'єкт їх поклоніння - обирають ті ж спортивні секції, читають ті ж книги і т.д.

І, як наслідок захопленості - постійні перегляди сторінок в соцмережах та пекуча нелюбов до всіх друзів протилежної статі свого об’єкту. Любов вона така ...

Само собою зрозуміло, що зустрічаються і такі шанувальники, яких ніхто і ні за що не розгадає, але більшість обов'язково видадуть себе за допомогою однієї з ознак, що ти комусь подобаєшся.

Читайте також: