Кохання після 35

Кохання після 35Знаєте, після 35 романтичним і сексуальним у чоловіків стало інше. Інше, ніж у 18, в сенсі.

Там одна троянда і шампанське складали сім'ї. Навіть у 20 "у тебе красиві очі" і "я чекав тебе все життя" чудово функціонували.

Зараз не дивує і кур'єр з ліліями. Ні, чарівно, звичайно, але... Величезний пучок зелені з ринку скоріше змусить посміхнутися.

Раніше було простіше. Ось скаже він, брутально насупивши одну брову, "я втомився бути ідеальним для всіх, хочу бути ідеальним лише для тебе, дитинко", і ти в свої 18 розтанула, він же прекрасний! Хочу бути його декабристкою...

А зараз скажеш тю і плюнеш, тому що він ідіот на понтах кострубатих.

Раніше я розридалася від захвату, якби хтось приїхав до мене під вікно на даху автомобіля, ще й з квітами, майже як Річард Гір до Джулії Робертс. А ось коли й справді приїхав (не Гір, але майже Бен Афлек), цинічна відьма в мені дивилася з вікна, позіхаючи, і торохтіла про пом'ятий дах, страхівку, і те, що впаде ж зараз ця наклюкана скотина, а раптом машина назустріч, і в підсумку... "злазь звідти, ідіот, йди оладки їсти!"

Раніше подобалося, коли не помічає. Прям азарт вмикався, Печорін згадувався. А тепер не помічаєш того, хто не помічає. І того, у кого все складно, і того, хто зникає, не подзвонивши, і того, хто "не може розібратися в собі". Нафіг треба розгадувати ребуси. Нещасних і тих хто шукає себе прохання не турбувати.

Раніше хотілося, щоб захоплювався, як ти можеш все сама, не гірше за чоловіків. А тепер потрібен такий, хто сам чоловік, вирішить, привезе, замок полагодить, банку відкриє і руку поцілує.

Раніше духи і плюшеві ведмедики викликали писк. Зараз... Ні, ну духи, як і раніше викликають писк, що вже там. Але крута сковорідка крутіша за ведмедиків, однозначно.Що подобається в 35

Раніше хотілося, щоб зводив у модне місце, а тепер жахливо привертає пропозиція "давай сходимо смачно поїмо". І сексуально, коли готує вечерю, просту і смачну. Нехай навіть макарони по-флотськи, тому що я їх люблю.

Раніше подобалися модні, а тепер модні насторожують. Особливо якщо в джинсах-колготках і з чубом. Зухвалі. Брр. Зрозуміліше і ближче ті, що в чистому і бавовняному. М'яке хочеться обіймати. Бавовняне простіше гладити.

Замість колишніх привабливих покидьків, серце чіпляють ніжні батьки, замість оригіналів та бруталів - ті, з ким весело і просто, замість ідеально голених - бородаті і з татухами. Замість іскрометних - іронічні. Старанно-іскрометні вони взагалі стали дуже втомлювати. А ось злобно пореготати - безцінне. І ще, ті що живуть з мамою більше не здаються милими.

Раніше ті, хто каже "секс - це не головне", вважалися ввічливими принцами, а тепер  починають викликати серйо-о-о-зні підозри...

Нез'ясовно, але раніше захоплювали розповіді про те, як він накидався, викрав мотоцикл, розбив машину під камазом, та й голову там же, тому що не боїться швидкостей і ваще лихий, і шрами, дитинко, це у сміливих, і обігнати фераррі - справа честі... Тепер нудить від таких мудаків і хочеться непитущих спортсменів, які дотримуються ПДР.

Раніше було чарівно, якщо він підвезе тебе. А тепер просто вежу зносить, якщо він дає тобі у руку ключі від чогось спортивного і каже: "хочеш відвезти себе додому?"

Або навіть ось так: "хочеш, покатаю на електромобілі? Це інтонаційно і екологічно відповідально" (цитата). Ну лицар же, ну!!!

Одружені чоловіки після 35 стають добрими друзями, тому що після всього, у що ти вляпалася, вже знаєш, вони - як цукор на ніч. Загрожує хворобами серця. Якщо молоді і красиві, і на мотоциклі, просто уявляєш, що вони - плід твоєї уяви. Посміхаємося і дружимо.

Які чоловіки подобаються після 35Сильно приваблює якесь вміння. Справа. Сидиш, п'єш каву з кардіохірургом і слухаєш історії, як він робив операції на відкритому серці (не понтувався взагалі, я сама запитала). І розумієш, що це сильніше, ніж шампанське, і крута тачка, і не помічати...

Взагалі крута тачка (не просто тачка, а «дивись, яка в мене крута тачка»), крутий костюм (не просто костюм, а уаааау гуччі) і ще понти, і погляд "я крутіший за Абрамовича" - одразу якось лякають вели-и-и-кими проблемами - це ж просто в треніках не вийдеш, просто в кедах з ним поруч не встанеш, просто котлет не насмажишь. Так-ну-на...

Сексуально, коли весело і просто, сексуально, коли розумний, коли турботливий, сексуально, коли не ображається, коли чесний - дуууже сексуально. Ще вірність серед афродизіаків дуже злетіла до вершини, а з метою ростити онуків (ні, ну а шо, вони не за горами) - тоді взагалі вогонь!

А от всякі дрібниці, типу "ходить по будинку в шкарпетках і трусах" - вони перестали так в очі кидатися. Нехай ходить, лише б не в стрінгах (ой, зараз чого тільки не буває).

Одне не змінилося - все також романтично і весело обійматися на лавочці у парку. Правда, зі своїм пледом треба приходити і дорогим портвейном. А потім викликати нормальне таксі, тому що їздити п'яним за кермом у нашому віці зовсім не сексуально.

Анна Герасименко