Квіти на першому побаченні: які рослини подарувати дівчині

Перше побачення з дівчиною, яка зачарувала зовнішністю і манерами, - чудовий привід проявити себе з кращого боку. Пісні, танці, гучні визнання розумно залишити на потім. Доречний красивий букет, прояв уваги, хороші манери, гумор в міру і приємні задушевні бесіди. Більшість дівчат чекає героя, який підкорить серце жартами і вчинками. Пані не люблять порожні слова і обіцянки. Отже, який же букет купити на перше побачення, щоб він сподобався і викликав позитивні емоції? Читайте далі.

Квіти на першому побаченні

 Доречність «живого» презенту

Багато хлопців роздумують, підносити на першому побаченні букет чи ні? Безумовно, так. Економія на букеті може мати наслідки, можна здорово зіпсувати собі репутацію. Заявилися до жінки без квітів? Побачили в її очах розчарування, а вона шалено вам сподобалася? Терміново виправляйте ситуацію. Чого б вам це не коштувало, дізнайтеся домашню або робочу адресу. Ви можете купити квіти, таким чином виправивши помилки і недоліки минулого.

Чи доречні квіти на першому побаченні

 

Отримавши букетик від кур'єра, жінка зрозуміє, що має справу зі справжнім чоловіком, який буде радувати і балувати. А адже всі дівчата так люблять увагу ... Якщо вкласти листівку з теплими словами, захоплення буде зашкалювати.

Розумно все ж не допускати подібних помилок. Перед красунею хлопець без квітів відчуває себе не в своїй тарілці. Вона, в свою чергу, приписує кавалеру не найкращі якості:

  • невихованість;
  • жадібність;
  • неуважність;
  • байдужість до її персони.

Історично склалося, що хлопці доглядають за дівчатами. Не будемо лукавити, збираючись на перше побачення, кожна пані очікує отримати запашний подарунок. Не побачивши в руках квіткової композиції, в душі оселиться розчарування. Якщо ви вирішили призначити прекрасній дівчині зустріч, постарайтеся її не засмучувати.

Тонкощі вибору квітів

Плануєте прогулятися містом або повечеряти в ресторані? Замовте невеликий акуратний букетик. Не варто дарувати громіздку величезну композицію. Вона приверне увагу оточуючих, неможливо буде комфортно поспілкуватися і приємно провести час без сторонніх поглядів. Та й в майбутньому, «повторна» велика квіткова композиція викличе меншу бурю емоцій. Кохана звикне до шикарних подарунків. Перед першим побаченням виберіть 3-7 рослин, попросіть флориста акуратно упакувати їх. Вигадливе яскраве оформлення ні до чого.

Які квіти подарувати на першому побаченні

 

Отже, в букеті доречні:

1. Троянди. Безпрограшний варіант і безмовний комплімент милій дамі. 1 квітка без оформлення не менш гарний презент, ніж пишна композиція. Однак для першого побачення краще не купувати рослини з червоним бутоном. Розумно зробити вибір на користь рожевих троянд. Вони мовчки розкажуть про симпатії, до того ж символізують молодість та ніжність.

2. Тюльпани. Чудовий варіант для весняних побачень. Тюльпани символізують тепло, захоплення, викликають виключно позитивні емоції. Різнобарвні бутони чудово виглядають з зеленим декоративним листям.

3. Півонії. Квіти для ефектних жінок, які отримують від життя все найкраще. На першому побаченні доречні білі та рожеві рослини. Ці півонії підкреслять красу представниць прекрасної статі і щедрість чоловічої душі.

4. Орхідеї. Ніжні квіти, які підкреслюють витонченість та невинність обраниці. Їм приписують позитивний символізм. Орхідеї - одне з кращих виразів захоплення.

5. Ромашки. Зворушливі квіти для романтичних натур. Збираєтеся на прогулянку з молодою милою дівчиною? Озбройтеся оберемком ромашок!

Даруйте квіти при першій зустрічі, а після - без приводу. Ваша кохана має бути щасливою поряд з вами.