На онлайн-ресурсі кар’єрного хабу «Розірви коло» зібрано поради для жінок, які зазнали домашнього насильства

Старт кожної жінки, яка прагне залишити небезпечні стосунки, — повірити у себе та отримати фінансову незалежність. Зробити це самотужки можуть не всі. Щоб допомогти жінкам реалізувати професійний потенціал та розпочати самостійне життя, запущено онлайн-платформу кар’єрного хабу «Розірви коло». У кожної, хто цього потребує, є можливість опанувати нову професію чи запустити власний бізнес.

Як проєкт сприяє професійному зросту

Кар’єрний хаб «Розірви коло» — проєкт Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, створений для розвитку професійних навичок жінок, які зазнали домашнього насильства або перебувають у групі ризику. На його базі можна отримати допомогу кар’єрного радника чи радниці на шляху до омріяної посади та можливості самостійно забезпечувати себе.

До того ж кар’єрний хаб «Розірви коло» залучає жінок до ініціатив, стійких в умовах COVID-19 та таких, що приносять дохід. Є змога зареєструватися на безплатні вебінари, курси й тренінги.

Які поради дають фахівчині та фахівці кар’єрного хабу «Розірви коло»

Щоб зробити крок назустріч омріяній посаді, насамперед необхідно морально налаштуватися та попіклуватися про успішну співбесіду, хоч це і завжди хвилюючий момент. На онлайн-ресурсі кар’єрного хабу «Розірви коло» розміщено матеріали, які сприятимуть вдалому старту: «Переконання, які заважають заробляти» та «Як не перетворити першу співбесіду на останню».

Фахівці / фахівчині кар’єрного хабу радять перетворити негативні переконання на позитивні. На сайті є кар’єрні поради та розвінчання міфів про те, що великі гроші не можна заробити чесно чи що для високого заробітку потрібно важко трудитися. Подано покрокову інструкцію для тих, хто готується до співбесіди:

  1. Підібрати правильний гардероб, не занадто відкритий, елегантний, і віддати перевагу легкому денному макіяжу.

  2. Відкрито розповісти про себе та свої досягнення, але не бути самовпевненими.

  3. Не бути нахабними, зосередженими лише на заробітку чи поводитися панібратськи — правила етики варто завжди мати на увазі.

Як надихнутися та зробити крок назустріч щасливому життю

Щоб усвідомити, чого можна досягти, взявши своє життя у власні руки, варто почитати історії успіху інших жінок, які вдосконалили свої навички й набули нових, отримали роботу та успішно адаптувалися у колективі. Їхній досвід демонструє, що краще майбутнє — реальність, а не марево.

Кар’єрний хаб «Розірви коло» створений допомогти у скрутну хвилину. Оформлюйте заявку на офіційному сайті, якщо вам необхідна консультація.